Thuis ProductenSnelle montage Connector

FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige -

FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige -

  • FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige -
  • FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige -
FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige -
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New Light
Certificering: CE
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 10pcs per pak
Levertijd: Binnen 2 weken
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000 PCs/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Zwart blauw, Materiaal: Plastic
Connector: SC model: Singlemode
Pools: UPC naam: De snelle adapter van Sc
Hoog licht:

Fiber Optic kabel connectoren

,

snelle optische schakelaarvezel

FTTH-Schakelaars van de de Wijzevezel van Sc de Enige, Gebied - installable de Vezelschakelaar van Sc UPC

 

FTTH-behandelde de Optische vezel van Sc UPC de snelle schakelaar van draadsc UPC voor het Optische gebruik van het testmateriaal

 

Eigenschap:

 

1. FTTH-bruikbaar project
2. Installable gebied -
3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.15dB
4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur
5. Installatieminuten minder dan 1
6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-COR

 

Toepassing:

 

1. Distributiekaders
2. Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken
3. Flardpanelen
4. FTTH-Afzet
5. Gebiedswoord

 

Specificatie: 

 

 

PUNT Technische Parameters
Toepasselijk voor

Dalingskabel/Binnenkabel

0.9mm Strakke Buffervezel, 2.0mm, 3.0mm Dalingskabel

Optische vezeldiameter

SM (9/125), MM. (50/125, 62.5/125)

125μm (657A & 657B)

Strakke bufferdiameter 250μm
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Terugkeerverlies > 50db (PC), > 55db (UPC), > 65db (APC)
Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5 N
Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10 N
Treksterkte >50 N
Het gebruiken van temperatuur -40~+75°C
Online treksterkte (20 N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3 keer) IL ≤ 0.

 

FTTH-van de de Vezel het Optische Snelle Schakelaar van Sc installable Gebied van de de Wijzekunststof Enige - 0

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Mr. Michael

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)