Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem

Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem

  • Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem
  • Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem
Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New Light
Certificering: CE
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 10pcs per pak
Levertijd: 2 weken
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000/month
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: groene Connector: SC
Pools: APC -modus: enige wijze
Verzwakker: 15db Materiaal: metaal, kunststof
Hoog licht:

Variabele optische verzwakker

,

Vaste Optische Demper

APC van het gebruikssc van het vezel Optisch systeem wijfje aan mannelijk 15dB-APC van Sc van de vezel optisch Demper vrouwelijk mannetje

 

 


Snelle details:

 

Vaste de Vezel Optische Demper van SC/APC 15dB
1-30dB is beschikbaar
Goede kwaliteit
Beste prijs
Snelle levering


Eigenschappen:

 

Testte de hoge machts1w ononderbroken verrichting meer dan 1000 uren
Nauwkeurige vermindering
UPC >50 dB van het terugkeerverlies APC >60 dB
Laag rimpelings breedbandontwerp voor verrichting bij zowel 1310 als 1550 NM
Verminderingswaaier voor de types van Sc, van FC, en LC-1 tot 13 dB in 1 dB toename, 15 dB, en 20 dB

 

Specificatie:

 

Parameterlijst: Beschrijving Eenheid Voorwaarde Waarden
Terugkeerverlies dB PC ≥50
dB APC ≥60
Verminderingsnauwkeurigheid dB 1dB-10dB <0>
dB 11dB-20dB <1>
Werkende Golflengte NM SM 1200,1600 of 1310,1550
NM MM. 850, 1300
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB / ≤0.2
Maximuminputmacht mw / 200
Werkende Temperatuur °C / -40 tot +80

 

SC/APC demper Dtail:


Wij bieden een uitgebreide lijn van optische dempers de dubbele van de golflengte (1310/1550nm) Singlemode vezel aan. Deze veelzijdige in-line dempers zijn de perfecte oplossing voor verminderende Singlemode vezelschakelaars voor zowel laboratorium als commerciële toepassingen. Geconstrueerd van de hoogste geteste kwaliteitsmaterialen en de fabriek, biedt deze reeks de breedste serie van schakelaarstijlen en poetsmiddeltypes aan.

 

 

Verminderingswaarde 1dB ~ 30dB
Werkende Golflengte 1240 ~ 1620nm (Dubbele 1310/1550nm)
Premie
Terugkeerverlies UPC >55dB
APC >65dB

Vermindering

Nauwkeurigheid

1 ~ 7 dB ±0.5dB
8 ~ 12 dB ±0.7dB
13 ~ 17 dB ±1.0dB
18 ~ 25 dB ±1.3dB
Maximum Optische Inputmacht 1000mW
Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
Werkende Temperatuurwaaier -40 tot 75
Waaier van de opslagtemperatuur -40 tot 85
Vochtigheid 95%RH
 

 

 

Sc-APC Wijfje aan Mannelijke 15 OB-Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel voor Vezel Optisch Systeem 0

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Mr. Michael

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)