Thuis Productenmpo mtp kabel

MPO - LC 1M Dwars Verbonden de vezel optische kabel van de 24 kern enige wijze met Facultatieve Lengte

MPO - LC 1M Dwars Verbonden de vezel optische kabel van de 24 kern enige wijze met Facultatieve Lengte

    • MPO - LC 1M Cross Connected 24 core single mode fiber optic cable with Length Optional
  • MPO - LC 1M Cross Connected 24 core single mode fiber optic cable with Length Optional

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10 stuks
    Prijs: Negotiate
    Verpakking Details: 1 stuk per pak
    Levertijd: Binnen 2 weken
    Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000 PC's per maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    kleur: geel Connector: Mpo-LC
    naam: Mpo-LC optisch flardkoord -modus: enige wijze
    Kern: 24 kernen Lengte: optie
    Hoog licht:

    mpo fiber cable

    ,

    mpo to mpo cable

    24 de kern mpo-LC 1M het Dwars Verbonden Koord 24Cores mpo-LC van het Optische Vezelflard kiest Wijze uit

     

     

    Eigenschap:

     

    MPO-de reeks biedt de oplossing van boomstamkabels aan uitgebreide boomstamkabels aan, aan hybride boomstamkabels, aan cassettemodules, aan MPO-adapterpanelen, om flardpanelen, aan flardpanelen in zowel MPO-classificatie van g-klasse (normale klasse) en l-klasse (super met beperkte verliezen) te leiden.

     

    1. Gebruik MPO/MTP-Schakelaars

    2. Snelle Plaatsing

    3. Geëindigde fabriek

    4.100% getest (verstrekte testgegevens)

    5. Hoog - dichtheidskabel

    6. Geoptimaliseerde prestaties

    7. Volgzaam aan richtlijn 2002/95/EC (ROHS) en BEREIK SVHC

    8. MPO-de schakelaar voldoet aan CEI-61754-7& EIA/TIA-604 -5

     

    Specificaties:

     

     

    Model SM MM.
    De telling van de schakelaarvezel 8,12,24 kern
    Pools PC, APC PC
    kleur (Groene) norm, (Gele) Elite (Beige) norm, Elite (Aqua)
    Het opnemen van verlies Norm ≤0.7dB ≤0.5dB
    Elite met beperkte verliezen ≤0.3dB ≤0.3dB
    Terugkeerverlies PC≥50dB, APC≥60dB ≥30dB
    Duurzaamheid (500 die koppelen) ≤0.2dB
    Testgolflengte 1310/1550nm

    850/1310nm

     

     

    Toepassingen:

     

    Datacommunicatienetwerk

    Het optische netwerk van de systeemtoegang

    Het kanaal van de het voorzien van een netwerkvezel van het opslaggebied

    Hoog - dichtheidsarchitectuur

     

    MPO - LC 1M Dwars Verbonden de vezel optische kabel van de 24 kern enige wijze met Facultatieve Lengte 0

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Alice

    Tel.: 0086-13534063703

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)