Thuis Producten

Vezel Optische Kabels

China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Kabels

(69)
China Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik fabriek

Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik

De witte/zwarte kabel van de kleureng652a FTTH daling met het Jasje van LSZH/van pvc/PE Beschrijving: FTTH-de Kabel direct met hun huizen wordt verbonden, hun bandbreedte, golflengte en transmissietechnologiety... Lees meer
2020-11-18 17:59:40
China FTTH-Vlam van de Vezel de Optische Kabel - de Zelfstandige Structuur van de vertragerslszh Schede fabriek

FTTH-Vlam van de Vezel de Optische Kabel - de Zelfstandige Structuur van de vertragerslszh Schede

Van de de kleurenvezel van FTTH de witte/zwarte optische kabel met het Jasje van LSZH/van pvc/PE Beschrijving: De zelfstandige FTTH-dalingskabel wordt geconstrueerd met single-mode vezel één of twee (G.657A). ... Lees meer
2020-11-18 17:59:40
China FTTH 12 Multimode Aangepaste de Kleurenom3 Binnendistributie van de Vezel Optische Kabel fabriek

FTTH 12 Multimode Aangepaste de Kleurenom3 Binnendistributie van de Vezel Optische Kabel

FTTH 12 Binnen de Distributie binnenkabel van de vezel multimode aangepaste kleur OM3 Technische Parameters: Kabeltelling Uit schedediameter De diameter van de Innterschede Gewicht Kern (mm) (mm) (kg) 2 7 2 45 ... Lees meer
2020-11-18 17:59:40
China Binnen 12 boren binnen uit G.652-van de Wijze 2000 M van de Vezel de Optische Kabel Enige Kabel van pvc 0,9/Broodje fabriek

Binnen 12 boren binnen uit G.652-van de Wijze 2000 M van de Vezel de Optische Kabel Enige Kabel van pvc 0,9/Broodje

binnen 12 boren binnen uit G.652-kabel van pvc 0,9 van M van de vezel de optische kabel 2000/BROODJE 50/125μm 62.5/125μm G652 G655 Vermindering (+20°C) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km @1300nm ≤1.5 dB/km ≤1.5 dB/km ... Lees meer
2020-11-18 17:59:40
China Groene Kleur 3m het Koord van het Vezelflard, Binnen Duplex het Koordoem van het Vezel Optische Flard fabriek

Groene Kleur 3m het Koord van het Vezelflard, Binnen Duplex het Koordoem van het Vezel Optische Flard

Groene kleur 3.0mm het Binnen Duplexkoord van het Vezel Optische Flard met het Versterken van het Ophouden Toepassing: l die methode leggen: Lucht l Geschikt voor boomstam over lange afstand en LAN mededeling. ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
China Kabels van het vezel kiezen de Optische Flard Wijze, Binnendimater 3.0mm het DuplexuitKoord van het Vezelflard fabriek

Kabels van het vezel kiezen de Optische Flard Wijze, Binnendimater 3.0mm het DuplexuitKoord van het Vezelflard

De purpere Kabel Dimater 3.0mm van de kleuren Binnen Singlemode Duplexvezel voor het gebruik van het Flardkoord Toepassingen * Zoals de bouw aan de bouw van verbindende kabel; * Als binnen zachte kabel langs de ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
China De simplex Enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Groene Kleur voor Telecommunicatie fabriek

De simplex Enige van het het Flardkoord van de Wijzevezel Groene Kleur voor Telecommunicatie

Simplex Enige wijze 0.9mm van het vlechtgebruik materiële Groene kleur van de Vezel de optische kabel TPEE Materiaal OS1 9/125μm (1310/1550nm) OM1 62.5/125μm (850/1300nm) OM2 50/125μm (850/1300nm) OM3 50/125μm ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
China Het blauwe Simplexftth-Materiaal van de Vezel Optische Kabel TPEE voor de Bouw van Verbindende Kabel fabriek

Het blauwe Simplexftth-Materiaal van de Vezel Optische Kabel TPEE voor de Bouw van Verbindende Kabel

Simplex Blauwe de kleuren Enige wijze 0.9mm van het vlechtgebruik materiaal van de Vezel het optische kabel TPEE - glas vezeloptische kabels, Vlechten, flardkoorden, loopback modules -LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
China Purpere Optische de Kabel Enige Wijze van de Kleuren Simplexvezel met de Koker van de Vezelbescherming fabriek

Purpere Optische de Kabel Enige Wijze van de Kleuren Simplexvezel met de Koker van de Vezelbescherming

Simplex Purpere kleuren Enige wijze 0.9mm materiaal van de Vezel het optische kabel TPEE voor Vlechtgebruik Eigenschappen: Goede mechanische en temperatuurprestaties Losse buis met hoge weerstand die bestand ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
China Enige Optische de Kabel Buitendiameter 0.9mm van de Wijzevezel TPEE-Materiaal voor Vlechtgebruik fabriek

Enige Optische de Kabel Buitendiameter 0.9mm van de Wijzevezel TPEE-Materiaal voor Vlechtgebruik

Enige wijze 0.9mm Geel de kleurentpee materiaal van de Vezel optisch kabel voor Vlechtgebruik Specificatie: Kabelwijze 0.9Hytrel ATC Losse de laagkleur van de buisdeklaag Natuurlijk (doorzichtig), CPT Los jasje ... Lees meer
2020-11-18 17:59:02
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|