Thuis Producten

Snelle montage Connector

China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Snelle montage Connector

(15)
China APC 0.2db 3.0mm van Sc van de dalingskabel Snelle Assemblageschakelaar fabriek

APC 0.2db 3.0mm van Sc van de dalingskabel Snelle Assemblageschakelaar

Eigenschap van gebied - installable vezel optische schakelaar Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies De oppervlakte van het metalen kapeind predomed Precisieanti-rotation zeer belangrijk en ... Lees meer
2020-10-30 16:58:07
China Multimode Sc UPC 90N 3.0mm Kabel Optische Schakelaar fabriek

Multimode Sc UPC 90N 3.0mm Kabel Optische Schakelaar

Eigenschap van optische kabelschakelaar Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies De oppervlakte van het metalen kapeind predomed Precisieanti-rotation zeer belangrijk en corrosiebestendig lichaam UL... Lees meer
2020-10-30 16:56:18
China 0.3dB pre Gerooid 2.0mm FTTH de Snelle Schakelaar van de Kabelvezel fabriek

0.3dB pre Gerooid 2.0mm FTTH de Snelle Schakelaar van de Kabelvezel

Eigenschap van vezel snelle schakelaar Pre-gerooide, fabriek-opgepoetste metalen kapGeen vereist epoxyVerzekert de precisie mechanische groepering met beperkte verliezenDe vezel kan zijn opnieuw gegaan zitten3... Lees meer
2020-10-30 16:53:34
China Pre Ingebedde APC UPC 3.0mm Schakelaar van Vezel de Optische Sc fabriek

Pre Ingebedde APC UPC 3.0mm Schakelaar van Vezel de Optische Sc

Eigenschap van de schakelaarbeëindiging van vezel optische Sc 1. Kan als schakelaar en demper worden gebruikt2. Pre-ingebedde 0,9/2,0/3,0 de schakelaarmm beëindiging van vezel van de optische Sc3. Installatie ... Lees meer
2020-10-30 16:52:44
China Gebied - installable 90N 2.0mm de Optische Kabelschakelaar van Sc UPC fabriek

Gebied - installable 90N 2.0mm de Optische Kabelschakelaar van Sc UPC

Eigenschap van gebied - installable schakelaar field-installable schakelaars zijn fabriek pre-opgepoetste schakelaars die volledig de behoefte aan hand het oppoetsen op het gebied elimineren. De bewezen ... Lees meer
2020-10-30 16:51:34
China Sc UPC rooide 3.0mm FTTH pre Snelle Assemblageschakelaar fabriek

Sc UPC rooide 3.0mm FTTH pre Snelle Assemblageschakelaar

De vezel de snelle schakelaarreeksen reeds een populaire oplossing voor optische bedradings binnengebouwen en vloeren voor LAN & kabeltelevisie-toepassingen en met de uitbreiding van FTTH zijn, is reeds test ... Lees meer
2020-10-30 16:49:23
China Van het het project90n 2.0mm Gebied van SC/APC FTTH de Assemblageschakelaar fabriek

Van het het project90n 2.0mm Gebied van SC/APC FTTH de Assemblageschakelaar

SC/APC 0,9/2.0mm pre-Opgepoetste de Assemblageschakelaar van het Metalen kapgebied is pre-opgepoetste fabriek, field-installable schakelaars die volledig de behoefte aan hand het oppoetsen op het gebied ... Lees meer
2020-10-30 16:47:04
China UPC 2.0mm de 3.0mm Pre Opgepoetste schakelaar van de Metalen kap optische kabel fabriek

UPC 2.0mm de 3.0mm Pre Opgepoetste schakelaar van de Metalen kap optische kabel

Multimode 0.9/2.0/3.0mm pre-Opgepoetste Metalen kap Snel/Schakelaar kenmerkt snel een pre-opgepoetste metalen kap (UPC/APC), die aan de vezel die door precisie mechanische groepering koppelt worden geëindigd, ... Lees meer
2020-10-30 16:45:19
China FC/Snelle de Assemblageschakelaar van PC, 58/60mm Vezel Optische Snelle Schakelaar fabriek

FC/Snelle de Assemblageschakelaar van PC, 58/60mm Vezel Optische Snelle Schakelaar

Beschrijving: Sc-APC de Snelle van de de schakelaarvezel van de gebiedsassemblage optische schakelaars gemakkelijk te installeren Beschrijving sc/apc de snelle schakelaar eindigt het eind van een optische ... Lees meer
2018-07-26 18:15:06
China FC/UPC Snelle Assemblageschakelaar 250μM het Met een laag bedekken Diameter Gemakkelijke Installatie Ter plaatse fabriek

FC/UPC Snelle Assemblageschakelaar 250μM het Met een laag bedekken Diameter Gemakkelijke Installatie Ter plaatse

Beschrijving: FC/UPC schakelaar van de het gebiedsassemblage van vezel de optische schakelaars Snelle voor flardkabel Wordt de vezel Snelle Schakelaar gebruikt voor gebied geassembleerde optische die ... Lees meer
2018-07-26 18:15:06
Page 1 of 2|< 1 2 >|