Thuis Producten

glasvezel patchkabel

China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabel

(179)
China van het de Vezel het Optische Flard van 9/125um FTTB G657A1 Koord 1550nm fabriek

van het de Vezel het Optische Flard van 9/125um FTTB G657A1 Koord 1550nm

Van het de vezel optische flard van LSH/APC 8° simplex9/125um G657A1 het koordleverancier Koord van het de vezel optische flard van LSH/APC 8° is het simplex9/125um G657A1 ideaal voor het steunen van de ... Lees meer
2021-03-29 16:08:45
China De openlucht Multimode Duplexkabel 2G 50/125 LC/PC van FTTA OM2 fabriek

De openlucht Multimode Duplexkabel 2G 50/125 LC/PC van FTTA OM2

De Duplexkabel 2G 50/125 van FTTA multimode 2x LC/PC FO het flardkoord van OM2 De eigenschappen van FO herstellen koord: Knik en verbrijzelingsweerstand voor milieuvoorwaarden wordt geoptimaliseerd dieGeschikt ... Lees meer
2021-03-29 16:04:48
China Van het de Vezelflard van FTTX OS2 LC/APC FO de Kabelsos2 Enige Wijze fabriek

Van het de Vezelflard van FTTX OS2 LC/APC FO de Kabelsos2 Enige Wijze

OS2 enige het Flardkabels van de wijzee9/125 OS2 LC/APC FO Standaardvezel Kabels van het de Vezelflard van FO de Standaard worden gebruikt om geïnstalleerde kabels dwars-te verbinden en communicatie apparatuur ... Lees meer
2021-03-29 16:03:19
China Van het Flardkoorden van de E9/125os2 LC/APC Optische Vezel de Vezelvlecht van FO fabriek

Van het Flardkoorden van de E9/125os2 LC/APC Optische Vezel de Vezelvlecht van FO

Van de de Vezelvlecht E9/125 OS2 LC/APC van FO de Koorden van het de Optische Vezelflard De optische flardkoorden met diverse types van schakelaars beschikbaar in Optische Duplex het flardkoorden van single... Lees meer
2021-03-29 15:56:44
China De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb fabriek

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb

OM3 10Gb 50/125 lc aan lc multimode duplexkoorden van het Optische Vezelflard Zijn de Koorden van het de Optische Vezelflard van het nieuwe Licht LS0H bekleed als norm. Pvc en de Voltallige vergadering schatten ... Lees meer
2021-03-29 15:55:31
China Multimode Duplex van het de Vezel Optische Flard van OM3 10Gb Kabel 1550nm fabriek

Multimode Duplex van het de Vezel Optische Flard van OM3 10Gb Kabel 1550nm

OM3 10Gb 50/125 lc aan lc multimode duplexkabel van het vezel optische flard 1-geschatte OM5, deze 50/125 multimode vezelkabel met duplexlc-schakelaars draagt signalen in 40/100 de netwerken van GB Ethernet... Lees meer
2021-03-29 15:53:58
China Van het de Vezel de Optische Flard van Sc UPC 1310nm OS2 Koorden 9/125um  fabriek

Van het de Vezel de Optische Flard van Sc UPC 1310nm OS2 Koorden 9/125um 

Koorden van het de vezel optische flard van LSH/APC 8° 9/125um Single-Mode OS2 Koorden van het de vezel optische flard van LSH/APC 8° 9/125um die herstellen Single-Mode OS2 met inbegrip van enige wijze en ... Lees meer
2021-03-29 15:53:04
China Van het de Vezel Optische Flard van Sc OM3 van OFNR LSZH de Kabel Openluchtduplex fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van Sc OM3 van OFNR LSZH de Kabel Openluchtduplex

3M OM3 de duplexkabel van het de vezel optische flard van Sc van OFNR/LSZH-openlucht Met koorden van het de vezel optische openluchtflard van Telegärtner de nieuwe, kunnen de apparaten buiten een gebouw ... Lees meer
2021-03-29 15:47:05
China van het de Vezelflard van Sc OFNR LSZH van 3M OM3 het Duplex Optische Koord FTTH fabriek

van het de Vezelflard van Sc OFNR LSZH van 3M OM3 het Duplex Optische Koord FTTH

3M OM3 duplex de schakelaar optische vezeloptische patchcord van Sc van OFNR/LSZH- Een koord van het vezel optisch flard wordt geconstrueerd van een kern met een hoge r.i., omringd door een deklaag met een lage ... Lees meer
2021-03-29 15:45:05
China OS2 enige APC van Wijzeofnr OFNP Sc Vezeloptische Vlecht 1310nm fabriek

OS2 enige APC van Wijzeofnr OFNP Sc Vezeloptische Vlecht 1310nm

12 kleurenos2 enige wijze OFNR/OFNP-APC van Sc vezeloptische vlecht De enige Wijze kleurde 12 Kabelsg652/g655/g657a Vezel OpticPigtails van de Kernensc/apc Vlecht wordt gebruikt voor lastoepassingen toen het ... Lees meer
2021-03-29 15:43:40
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|