Thuis Producten

glasvezel connectoren

Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel connectoren

(20)
China Enige Sc/FC/LC/ST/E2000 van Connectos van de Wijze Simplexvezel Optische fabriek

Enige Sc/FC/LC/ST/E2000 van Connectos van de Wijze Simplexvezel Optische

enige simplex de vezel optische schakelaar van van van van wijzesc/FC/LC/ST/E2000 LC schakelaar – simplex en duplex – duw en klink – 1.25mm metalen kap. Beschikbaar op enige wijze en multimode. Uiterlijk LC... Read More
2020-05-29 14:25:48
China Sc/FC/LC/ST/E2000 verbinden Enige Wijze van vezel snel de optische schakelaars fabriek

Sc/FC/LC/ST/E2000 verbinden Enige Wijze van vezel snel de optische schakelaars

enige wijzesc/FC/LC/ST/E2000 verbinden vezel snel optische schakelaars Prestaties van de glasvezel worden de optische schakelaar beïnvloed zowel door de schakelaar als door de glasvezel. De concentriciteitstole... Read More
2020-05-29 14:25:48
China Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/van FC/van LC/ST, de Enige Schakelaar van de Wijze Optische Vezel fabriek

Schakelaar van de de Vezel de Optische Vlecht van Sc/van FC/van LC/ST, de Enige Schakelaar van de Wijze Optische Vezel

de enige schakelaar van de de vezel optische vlecht van van van van wijzesc/FC/LC/ST/E2000 De gebied-monteerbare optische vezelschakelaars worden gebruikt om zich bij de kabels van de optische vezelverbindingsd... Read More
2020-05-29 14:25:48
China 0.9mm LC Type kiezen de Vezel Optische Schakelaars Wijzesc/FC/LC/ST/E2000 uit fabriek

0.9mm LC Type kiezen de Vezel Optische Schakelaars Wijzesc/FC/LC/ST/E2000 uit

0.9mm enige het type van van van van wijzesc/FC/LC/ST/E2000 lc vezel optische schakelaar De gebied-monteerbare optische vezelschakelaars worden gebruikt om zich bij de kabels van de optische vezelverbindingsdr... Read More
2020-05-29 14:25:48
China 0.9 / 2.0/3.0mm de Optische Vezelschakelaars van Sc/van FC/van LC/van MPO, Vezel Optische St Schakelaar fabriek

0.9 / 2.0/3.0mm de Optische Vezelschakelaars van Sc/van FC/van LC/van MPO, Vezel Optische St Schakelaar

De prestaties van optische vezelschakelaars kunnen door toevoegingsverlies en terugkeerverlies worden gekwantificeerd. De metingen van deze parameters worden nu bepaald in CEI-norm 61753-1. De norm geeft vijf ... Read More
2020-05-29 14:25:48
China 2.0 / 3.0mm Laag de Toevoegingsverlies van Sc/van FC/van LC/ST/van MPO van Vezel Optisch Schakelaars fabriek

2.0 / 3.0mm Laag de Toevoegingsverlies van Sc/van FC/van LC/ST/van MPO van Vezel Optisch Schakelaars

2.0 / 3.0mm de Optische vezelschakelaar van Sc/van FC/van LC/ST/van MPO/van E2000 Een optische vezelschakelaar eindigt het eind van een optische vezel, en laat snellere verbinding en scheiding toe dan ... Read More
2020-05-29 14:25:48
China OEM/ODM 3.0mm Vezel Optische ST Schakelaar voor het Binnenkoord van het Distributieflard fabriek

OEM/ODM 3.0mm Vezel Optische ST Schakelaar voor het Binnenkoord van het Distributieflard

OEM/ODM 3.0mm ST vezel optische schakelaar voor het binnenkoord van het distributieflard ST de schakelaar is soorten één optische vezelschakelaar. Het is normaal gebruik voor 10Base-F. Het heeft een bajonet ... Read More
2019-06-20 10:21:35
China ST Enige Wijze 2,0 het Metaalmateriaal van Vezel Optisch Schakelaars met Zwarte Netto Laars fabriek

ST Enige Wijze 2,0 het Metaalmateriaal van Vezel Optisch Schakelaars met Zwarte Netto Laars

ST enige wijze 2,0 optische vezelschakelaar met zwarte netto laars Beschrijving Eigenschappen: -Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies -Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind ... Read More
2019-03-22 16:29:42
China Van de de Vezel de Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Enige/Multiwijze met met Ceramische Metalen kap fabriek

Van de de Vezel de Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Enige/Multiwijze met met Ceramische Metalen kap

Van de de wijze multiwijze van Sc UPC enige de vezelschakelaar met met ceramische metalen kap Het opdracht geven van tot Informatie: Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST Stap 2: Metalen kap Beëindigen... Read More
2019-03-22 16:29:42
China Enige Optische Snelle de Schakelaar Simplexapc 0.9mm van de Wijzevezel Ceramische Metalen kap fabriek

Enige Optische Snelle de Schakelaar Simplexapc 0.9mm van de Wijzevezel Ceramische Metalen kap

FC kiezen de vezel Optische Schakelaars Wijze Simplexapc 0.9mm Ceramische uit Metalen kap Kleurencode: Groen Duurzaamheid: 1000 Cycli, die elke 100 cycli schoonmaken Geadviseerde Kabeldiameter: 0.9mm Het ... Read More
2018-08-27 14:52:21
Page 1 of 2|< 1 2 >|