Thuis

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Fabrieksreis

Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu
  • lopende band

     

    Inportedmateriaal en 3D de controlemachine van Daisi. De standaardproductielijn van Europa.

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

  • OEM / ODM

     

    Wij zijn fabrikant en verlenen de OEM/ODM-dienst voor onze cliënten van rondom de wereld meer dan 6 jaar.

     

     

    Alle producten kunnen volgens uw vereisten worden aangepast. 

     

     

    12 tekening van het het flardkoord van de vezel mtp-LC UNIBOOT vezel de optische 

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

     

    12 van het het flardkoord van de vezel mtp-LC UNIBOOT vezel het optische echte beeld

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

     

    24 vezel MPO/female - van het de vezel optische flard van MPO/female OM3 het koordtekening

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

    24 vezel MPO/female - van het de vezel optische flard van MPO/female OM3 het koordtekening

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

    4 optisch het flardkoord van de vezelmpo/male-mpo/male vezel 

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

     

     

    1x24 vezelplc 

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    fan-out van 12 kern st-ST flardkoord met het trekken van ogen

     

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

     

     

    96 /144-de doos van de kern1u distributie 

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

  • R & D

    Het bedrijf heeft high-tech technologie, professioneel R&D-team, geavanceerd productiemateriaal, verfijnde vaardigheidsingenieurs.

     

    En hoog - het systeem voor kwaliteitscontrole, onze producten biedt aan klanten aan de V.S., Europees, Brazilië, Midden-Oosten, en Azië aan meer dan 60 landen en gebieden.

     

    De producten met hoge reputatie en koppelen van alle klanten terug!

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Miss. Michelle

Tel.: 0086 15800028772

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)