Thuis Productenmpo mtp kabel

Enige Wijze 9/125 Vezel Optische Kabel 12 Vezelboomstam MTP/MPO-Pvc van het Flardkoord

Enige Wijze 9/125 Vezel Optische Kabel 12 Vezelboomstam MTP/MPO-Pvc van het Flardkoord

    • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc
    • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc
  • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE , ISO , RoHS
    Modelnummer: MPO/MTP - MTP/MPO

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stk
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
    Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
    Levering vermogen: 500 pc's per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type connector: MPO/MTP - MPO/MTP Materiaal: PVC
    Wijzetype: enige wijze Kerntype: kern 12
    Kabelkleur: geel Lengte: Kan worden aangepast
    certificaat: Ce, ISO, RoHS Levertijd: 2-7 werkdagen na ontvangen storting
    productiecapaciteit: 500 PCs /dag betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf
    Productennaam: 12 vezelboomstam MTP/MPO-pvc om kabel enige wijze 9/125 Vezel Optisch Flardkoord

     

    12 vezelboomstam MTP/MPO-pvc om kabel enige wijze 9/125 Vezel Optisch Flardkoord

     

     

    Ordeinformatie:

    Schakelaartype: MPO-Mannelijk MPO-wijfje,

    Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, APC
    Aantal vezelkernen: 4, 8, 12, 24

    Schakelaartype: MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, LC, ST, MTRJ

    Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Kerntype: SM, MM. (OM1, OM2, OM3, OM4)

    Kabeldiameter (mm): 0,9, 2, 3

    Kabellengte (M): L=1, 2, 3 ......

    Vlechtlengte (M): L1=0.5, 0.6, 1.0

    Kabeltype: RJ: Lintkabel, Rb: Naakte Lintkabel, RI: Mini Ronde Kabel

     

    MPO-Interferentieindex

     

    Schakelaartype Testende punten Min Maximum
    MPO-PC ROC_X (abs) (mm) 500  
    ROC_Y (abs) (mm) 50  
    Angle_X (gr.) -0.2 0,2
    Angle_Y (gr.) -0.2 0,2
    Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
    Max.DH.Ave (NM) -300 300
    Max.DH.Adj (NM) -300 300
    Max. Kernonderdompeling (NM) -300 300
    Vezelhoogte (NM) -300 300
    ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
    MPO-APC ROC_X (abs) (mm) 500  
    ROC_Y (abs) (mm) 50  
    Angle_X (gr.) -0.2 0,2
    Angle_Y (gr.) 7.8 8.2
    Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
    Max.DH.Ave (NM) -300 300
    Max.DH.Adj (NM) -300 300
    Fiberheight (NM)    

     

     

     

    Wat is de MPO/MTP-testverzoeken?


    a.Endface-verzoek:

     

    400 X Tekortbeschrijving Sta hoeveelheid toe
    Vezel (9um, 50um, 62.5um) Witte krassen ≤3um Beperkt geen
      Vlek ≤2um 5 PCs
      Tekort / Toegestaan geen
    Bekleding
    (62.5-125um)
    Witte krassen ≤3um Beperkt geen
        ≤5um 1 PCs
      Zwarte krassen ≤3um 2 PCs
      Zwarte vlek ≤2um Beperkt geen
        ≤5um 3 PCs
      Tekort ≤2um Rond beperkt geen
        ≤15um De totale lengte is minder dan zijlengte 1/4
      Plastic ring / Beperkt geen

     

    b.Performance:

     

    MPO/MTP SM standaardmetalen kap SM metalen kap met beperkte verliezen MM. standaardmetalen kap MM.metalen kap met beperkte verliezen
    Het Verlies van IL Typisch 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
      Maximum 0.75dB 0.35dB 0.65dB 0.35dB
    RL APC≥50dB   ≥ 25dB ≥ 35dB
      PC ≥ 40dB      
    Herhaalbaarheid ≤0.30dB (Stop meer dan 500 keer) 0.30dB (Stop meer dan 1000 keer)
    Uitwisselbaarheid ≤0.30dB (met één van beiden een aanpassingsschakelaar)
    Treksterkte ≤0.30dB (Maximumspanning 66N)
    Schok ≤0.30dB (10~55Hz)
    Temperatuurwaaier -40°C ~ +75°C


    c.Interference indicatoren:

     

    MPO/MTP schakelaar Afmetings 3D Test
    Straal van Kromming X ≥2000mm, Y ≥50mm
    Vezelhoogte 1000~4000 NM
    Endfacehoek X ±0.3°, Y ±0.3°
    Kernonderdompeling ±300nm


    d.Length tolerantie:

     

    Lengte (M) Tolerantie
    ≤10 + 10CM
    10 + 15CM
    >30 + 10%

     

     

     

    Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.

     

     

    Type A Straight-Through MPO Boomstamkabel:
    Zeer belangrijk-op om Adapters, 1 x A aan Duplex het Flardkabel van B en 1 x A zeer belangrijk-te verslaan aan een Duplexflardkabel.

     

     

    Enige Wijze 9/125 Vezel Optische Kabel 12 Vezelboomstam MTP/MPO-Pvc van het Flardkoord

     

     

     

    Kabel van de typeb de Dwarsmpo Boomstam:
    Zeer belangrijk-op aan zeer belangrijk-Omhooggaande Adapters en 2 x A aan een Duplexflardkabel.

     

    Enige Wijze 9/125 Vezel Optische Kabel 12 Vezelboomstam MTP/MPO-Pvc van het Flardkoord

     

     

     

    De Boomstamkabel van het typec Dwarspaar MPO:
    Zeer belangrijk-op om Adapters en 2 x A aan een Duplexflardkabel zeer belangrijk-te verslaan.

     

    Enige Wijze 9/125 Vezel Optische Kabel 12 Vezelboomstam MTP/MPO-Pvc van het Flardkoord

     

     

     

    Het gebruiken van temperatuur 

     

    -40° ~ +80°

     

     

    Toepassing:

     

    Het testen materiaal
    FTTX+LAN
    Optische vezel CATV
    Optisch communicatiesysteem
    Telecommunicatie

     

     

    Pakcing: 

     

    Wij zullen het door OPP zak en kartondoos buiten inpakken. om de goederen te beschermen zijn niet beschadigd wanneer levering. 

     

     

    Levering:

     

    Wij kunnen levering het door de lucht en door overzees. het is volgens uw hoeveelheid en vereisten. 

     

     

    Betaling:

     

    Betalingstermijn: T/T, L/C, PAYPAL/WESTERN UNION/MONEYGRAM. 30% storting vooraf. saldo vóór levering wordt betaald die. 

     

    Prijstermijn: CIF EXW, FOB-, CFR. HUIS-AAN-HUIS 

     

     

     

    Meer producten: 

     

    Wij hebben optisch flardkoord, vlecht, adapter, demper, distributiedoos, Snelle Assmembly-schakelaar .etc.  Als u meer producten of catalogus nodig hebt, kunt u vrij voelen om ons te contacteren 

     

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Michelle

    Tel.: 0086 15800028772

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten