Thuis Productenmpo mtp kabel

Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische

Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische

    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
  • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE , ISO , RoHS
    Modelnummer: MPO/MTP

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stk
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
    Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
    Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Levering vermogen: 500 pc's per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type connector: MPO/MTP Materiaal: LSZH
    Wijzetype: enige wijze Vezeltelling: kern 24
    Kabelkleur: blauwe gepantserde kabel Lengte: Kan worden aangepast
    Kabeldiameter: 3.0mm Methode: Methode B
    Kabeltype: G657A2 Toevoegingsverlies: ≤ 0.35dB
    verlies terug: ≥55dB golflengte: 1310/1550nm
    de lengte van het flardkoord: Op maat OEM / ODM: Aanvaardbaar
    Pakket: 1 PCs/zak

     

    Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische

     

     

    De schakelaars van MPO MTP hebben standaardtoevoegingsverlies en laag toevoegingsverlies. Er zijn een weinig verschillend tussen twee types.

     

    eerst en vooral, is de kleur van de schakelaar van laag toevoegingsverlies gele kleur, en het standaardtoevoegingsverlies van enige wijze is groene kleur. Als u tot het lage toevoegingsverlies MPO MTP opdracht geeft, zal de kleur van schakelaar geel zijn.

     

    ten tweede, kan het toevoegingsverlies van laag toevoegingsverlies MPO MTP zijn minder dan 0.35dB, maar het toevoegingsverlies van standaardmpo MTP is minder dan 0.75dB.

     

    uiteindelijk, zijn de prijs van laag toevoegingsverlies en de standaardschakelaar van het toevoegingsverlies verschillend. 

     

     

    De assemblage wordt gebouwd gebruikend 24xfibres-de schakelaars van de metalen kapinterface MPO/MTP® die direct met CFP/CXP 100G kunnen worden gebruikt

    de zendontvangers of wanneer gebruikt samen met de Kabels van Overgangsmodules kunnen de compatibele infrastructuur van 100G voor de zendontvangers van 40G verstrekken QSFP+.

     



    De Assemblage van de de Metalen kapkabel van MPO/MTP® 24xFibres kan met 24xfibres-metalen kappen MPO/MTP® aan LC worden gebruikt

    module die de compatibele infrastructuur van 40/100G verstrekken voor Vezel van de erfenis de niet-parallelle optica 4/8/10/16G Ethernet/

    De netwerken van kanalenprotocollen.


     

     

    Type B

    Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische

     

     

     

    Technische Parameter

     

    productennaam   Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische
    wijzetype  enige wijze
    kabeltelling  kern 24 (kan 4/8/12/16/24/32 kern zijn)
    boor type uit  G657A2 gepantserde kabel (G652D/G657A1/G657A2/G655)
    kabelkleur  Blauw (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
    kabeldiameter  3.0 (kan 3,0 en aangepaste diameter zijn)
    herstel koordlengte  3 meter (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
    uit jasjemateriaal  LSZH (kan pvc of LSZH zijn)
    toevoegingsverlies  ≤ 0.35dB 
    terugkeerverlies  ≥40 dB
    golflengte  1310/1550
    kerntype  9/125um
    schakelaartype  wijfje
    schakelaarkleur  Geel
    metalen kapmateriaal  plastiek
    operater temperatuur  -40~ +85℃
    kabeldruk  standaarddruk (kan aangepast)
    OEM/ODM  aanvaardbaar
    garantie  3 jaar na levering
    levertijd  2-15 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)

     

    meer schakelaar u kunt kiezen 

     

    Laag toevoegingsverlies 24 3meters van het het Flardkoord van de kernmtp Mpo gepantserde LSZH Materiële Vezel Optische

     

     

     

    Hoe te opdracht te geven tot

     

    1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
    2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
    3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
    4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
    5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/4 kern/6core/8 kern de kern van /12/de kern kern/96 van 24core/48 etc.
    6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
    7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereiste
    8.MPO/MTP de schakelaar zou ons moeten laten weten welke methode (het type/het B het type van /C van A), mannetje of wijfje, vezeltelling (4/8/12/16/24/32 vezel)

     

     

     

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Michelle

    Tel.: 0086 15800028772

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten