Thuis ProductenSnelle montage Connector

Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders

Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders

  • Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders
  • Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders
Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New Light
Certificering: CE
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 10pcs per pak
Levertijd: Binnen 2 weken
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000 PCs/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: blauw, wit Materiaal: Plastic
Connector: SC model: Singlemode
Pools: UPC naam: De snelle adapter van Sc
Hoog licht:

Fiber Optic kabel connectoren

,

multimode fiber-aansluitingen

FTTH-de Schakelaar van Sc UPC/Vezel Optische Snelle Schakelaar voor Distributiekaders

 

De distributiekaders gebruiken FTTH-van de de Optische vezel de behandelde draad van Sc UPC snelle schakelaar van Sc UPC

 

 

 

Beschrijving:

 

Kan de snelle schakelaar van de gebiedsassemblage SC/PC voor FTTH een snelle en gemakkelijke beëindiging van vezels op het gebied verstrekken. De opties zijn beschikbaar voor 900 micron die de installateur toestaan om verbinding in notulen te eindigen en te maken bij materiaal en vezelflardpanelen. Dit schakelaarsysteem verwijdert om het even welke eis ten aanzien van epoxy, kleefstoffen of dure genezende ovens en het oppoetsen en fibe ederface inspectie.

 

 

 

Toepassing:

 

 

* Flardpanelen
* Distributiekaders
* Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken
* FTTH-Afzet
* Verbinding bij het bureau voor LAN milieu's

 

 

Voordeel:

 

1) Alle producten moeten 100% testend alvorens te verschepen

2) Typisch IL<0>
3)Alle producten moeten 100% het eindgezicht testen

4) de concurrerendste prijs en de geschikte levering.
5) vrije te controleren steekproef.

 

Specificatie: 

 

 

Toepasselijk voor 3.1x2.0mm dalingskabel of 3.0/2.0/0.9mm kabel
Optische vezeldiameter φ125um (657A&657B)
Strakke bufferdiameter φ250um
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 10s (sluit gesneden vezel uit)
Neem verlies op ≤0.3dB (1310nm & 1550nm)
Keer verlies terug ≥45dB
Het vastmaken sterkte van naakte vezel ≥ 5N
Strakke het vastklemmen krachtbekleding

≥ 8N

 

 

 

 

 


 

 

Blauwe Snelle de Assemblageschakelaar Behandelde Draad van Sc UPC voor Distributiekaders 0

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Mr. Michael

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)