Thuis Productenglasvezel patchkabel

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar

  • Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar
  • Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar
Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: SC/FC/ST/LC/MPO/MTRJ/MU
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 12000 PCs per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Pvc/Lszh Type vezel: G652D / G657A1/G657A2
Type connector: FC/ST/SC/LC/MPO/MU/MTRJ -modus: enige wijze
het type van kabelkern: Simplex/Duplex Kabelkleur: Geel
Kabeldiameter: 0,9 mm/2.0mm/3.0mm Kabel lengte: als uw eis
Levertijd: 2-7 werkdagen na ontvangen betaling verpakking: OPP-zak + kartondoos
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

het duplexkoord van het vezelflard

,

Sc-het Koord van het de Vezelflard van Sc

 

 

 

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar

 

 

 

Productomschrijving

 

Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met pre-opgepoetste UPC of APC.

 

 

 

Eigenschappen:


Simplex of duplex of multivezelassemblage
Geschat stootbord of Voltallige vergadering, beschikbare de kabels van LSZH en RoHS-
Laag toevoegingsverlies, CEI, TIA/EIA, volgzame Telcordia
De optische kabellengten van de douanevezel en jasjekleuren
Diverse vezeltypes en golflengten, typische 9/125 enige wijze, multimode 50/125 en multimode 62.5/125
0,9/1,8/2,0/3,0/mm de buiten van de diametervezel optische kabels
Poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC
Goede verpakking, concurrerende prijzen en zeer snelle levering
100% anc van de meetkundetest het schoonmaken van CEI de test is beschikbaar
OEM de dienst is avaibable

 

 

Toepassingen

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar 0

 

 

 

Specificaties:

 

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3/OM4/OM5)
Jasjematerialen LSZH/OFNR/PVC
Schakelaartype SC/LC/ST/LC/MU/DIN/SMA/MTRJ/MPO/E2000
Metalen kapmaterialen Ceramisch
Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Toevoeging Losss (dB) ≤ 0.25dB (PC/UPC/APC) ≤ 0.3dB (PC/UPC)
Terugkeerverlies (dB) ≥50dB (PC/UPC)
≥60dB (APC)
≥40dB (PC/UPC)
Ruilbaarheid ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord
Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
Pakket 1unit/bag
*All gespecificeerde de waarden zijn met schakelaars.

 

 

Verpakking

 

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar 1

 

 

 

 

Onze dienst  

 

Van het de Vezelflard van Sc/APC Optische het Koord simplex enige wijze 3,0 diameter groene schakelaar 2

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten