Thuis Productenmpo mtp kabel

Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12

Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12

  • Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
  • Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
  • Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: SC/FC/ST/LC/MPO/MTRJ/MU
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Levering vermogen: 500 pc's per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern Materiaal: Pvc/Lszh
Type vezel: G652D / G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Type connector: FC/ST/SC/LC/MPO/MU/MTRJ
-modus: Enige wijze/Multiwijze het type van kabelkern: /12 kern simplex/duplex/kern/8 uitboren 4core/6
Kabelkleur: gele/oranje/aqua/-purple Kabeldiameter: 0,9 mm/2.0mm/3.0mm
Kabel lengte: als uw eis Levertijd: 2-7 werkdagen na ontvangen betaling
verpakking: OPP-zak + kartondoos betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf, 70%-saldo dat vóór levering wordt betaald
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO-fanout kabel

 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
 
 
 
Productomschrijving
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12
 
MPO/MTP de boomstamkabels worden gebruikt om cassettes onderling te verbinden, ventilator-outs-waaien de panelen of ruw gemaakte MPO, overspannend MDA, HADDEN en EDA-streken, en gemakkelijk aan snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone telegraferend in datacentra en andere hoge vezelmilieu's die netwerkinstallatie of aanpassing verminderen.
·
MPO/MPT boomstamkabels die een compacte en ruwe microcable structuur gebruiken, volgens verschillende kleuren die in SM worden verdeeld, MM. en 10G-MM. De vezel strekt zich van 12 uit tot 144, MTP-zijn de polariteitsopties TIA-manier is Stijl A (omhoog), Stijl B (neer) en Stijl C (up/up). De kabellengte behoort tot een douaneproduct, tevreden vriendelijk e-mail uw vereisten aan ons.
 
 
 
 
Specificatie:

PuntEnige WijzeMultimode
Toevoegingsverlies≤0.2dB 
Terugkeerverlies≥50dB (PC); ≥65dB (APC) 
Herhaalbaarheid≤0.1 
Duurzaamheid≤0.2dB typische verandering 1000matings 
Uitwisselbaarheid≤0.2dB 
Werkende Temperatuur- 40℃ aan +85℃- 40℃ aan +85℃

 
 
 

Het opdracht geven van tot Opties
SchakelaarSC, FC, ST, LC, E2000, MPO, MU, MTRJ, ENZ.
EindigUPC, APC, PC; voor MTRJ, Wijfje, Mannetje
KabeltypeSimplex, Duplex Recht, Duplexomgekeerde
VezelSM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
KabeljasjeStootbord, Voltallige vergadering, LSZH
KabeldiameterØ3.0mm, Ø2.0mm, Ø0.9mm, enz.
KabellengteLengte in meter

 
 
 
Eigenschappen
· Met 12 vezel en 24 vezelmpo/mtp schakelaarnorm
· Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3 en OM4
· Beschikbaar in FC, LC, Sc, ST, MU, en MTP
· Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC
· Beschikbaar in 12/24/36/48/72/96/144 vezels
· 100% geteste fabriek
· De afzonderlijke schakelaars worden hitte-genezen en gebruiken ceramische metalen kappen en kokers
· Fan-out vezels van MPO/MTP-schakelaars in individuele simplex of duplex
· Aangepast voor lengte, het wankelen, schakelaartype, doorbraakstijl, vezeltelling, en etiketteringsvezel
 
Pre-geëindigde MPO/MTP-technologie-Polariteit
Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 0
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 1
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 2
 
 
 
Type A Straight-Through MPO Boomstamkabel:
Zeer belangrijk-op om Adapters, 1 x A aan Duplex het Flardkabel van B en 1 x A zeer belangrijk-te verslaan aan een Duplexflardkabel.
 
 
Kabel van de typeb de Dwarsmpo Boomstam:
Zeer belangrijk-op aan zeer belangrijk-Omhooggaande Adapters en 2 x A aan een Duplexflardkabel.
 
De Boomstamkabel van het typec Dwarspaar MPO:
Zeer belangrijk-op om Adapters en 2 x A aan een Duplexflardkabel zeer belangrijk-te verslaan.
 
 
 
Fanout kabeldetails 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 3
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 4
 
 
 
 
Productie 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 5
 
 
 
 
Malen 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 6
 
 
 
 
 
 
Kwaliteitscontrole 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 7
 
 
 
Verpakking 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 8
 
 
 
 
Levering 
 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 9
 
 
Betalingstermijn 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 10
 
 
 
Onze dienst 
 
Het optische simplex van het het Flardkoord van de Vezelmpo MTP Kabel/duplex, flardkabel 8 kern kern/12 11
 
 
 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)