Thuis Productenmpo mtp kabel

12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP

12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP

  • 12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP
  • 12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP
12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: MPO/MTP - 12*LC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 500 pc's per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 12 kern vrouwelijke MPO aan LC-Koord van het de Kabelflard van de Ventilator het uit Optische Vezel Materiaal: Pvc/Lszh
Type vezel: OM3 Type connector: MPO-wijfje
-modus: Multiwijze Vezeltelling: kern 12
Kabelkleur: aqua Kabeldiameter: 3.0mm
Kabel lengte: als uw eis verpakking: OPP-zak + kartondoos
Toevoegingsverlies: ≤ 0.35dB (standaardverlies) verlies terug: ≥25dB
OEM / ODM: Aanvaardbaar
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO-fanout kabel


12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP
 

 

De singlemode of multimode MPO-producten beschikbaar bij Nieuw Licht zijn multifiber verbindingen die in high-density backplane en de Gedrukte toepassingen van (PCB) van de Kringsraad in gegevens en telecommunicatiesystemen worden gebruikt.

 

De MPO-schakelaar biedt tot 12 keer de dichtheid van standaardschakelaars aan, die significante ruimte en kostenbesparingen verstrekken.

 

MPO-de schakelaars gebruiken precisie gevormde MT-metalen kappen, met de spelden van de metaalgids en nauwkeurige huisvestingsafmetingen om vezelgroepering te verzekeren wanneer het koppelen. MPO kan massa zijn die in combinaties van 4, 8, 12 .16, 24 of 32 kabels van het vezellint wordt geëindigd. De MPO-Adapter komt norm in zwarte.
 

Richtend netwerkmigratie van 10 Gb/s aan 40 en 100Gb/s-systemen, Nieuw Licht MPO plus Minischakelaar in de markt, die gemakkelijke op gebied-gebaseerde polariteit en geslachtsverandering, zonder de huisvesting kenmerken te openen. Metend 37mm van eind aan eind, en beschikbaar met een trekkracht-lusje, zal Senko MPO plus Minischakelaar bij OFC 2016 zoals onder de kortste compatibele schakelaars van de industrie introduceren.

 

Eigenschappen

  • Al voordeel van MPO plus en meer.
  • De industrieën kortste lengte van Totale lengte van 37mm voor ronde 3mm
  • Polariteitsverandering in het gebied zonder enig hulpmiddel
  • Eenvoudige geslachtsverandering zonder de huisvesting op te stijgen
  • Diverse beschikbare laarzentypes
  • Voldoet aan de Vereisten van CEI en van TIA/EIA van MPO

 

 

Parameter

 

productennaam 12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP
wijzetype multiwijze
kabeltelling kern 12 (kan 4/8/12/16/24/32 kern zijn)
Methed regelmatig 
kerntype OM3 (OM3-150/OM3-300/OM4/OM5)
kabelkleur Aqua (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
kabeldiameter 3.0 (kan 3,0 en aangepaste diameter zijn)
herstel koordlengte 3 meter (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
uit jasjemateriaal Pvc (kan pvc of LSZH zijn)
toevoegingsverlies ≤ 0.5dB (het lage toevoegingsverlies kan ≤ 0.35dB zijn)
terugkeerverlies ≥25 dB
golflengte 850/1300
kerntype 50/125um
schakelaartype  wijfje
schakelaarkleur Aqua
metalen kapmateriaal plastiek
operater temperatuur -40~ +85℃
kabeldruk standaarddruk (kan aangepast)
OEM/ODM aanvaardbaar
garantie 3 jaar na levering
levertijd 2-15 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)

 

 

 

Tekening 

 

 

12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP 0

 

 

Connectory u kan kiezen:

 

12 kern vrouwelijke MPO aan LC-de Kabelflard Coard van de Ventilator uit Optisch Vezel MPO MTP 1

 

 

Hoe te opdracht te geven tot

 

1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/4 kern/6core/8 kern de kern van /12/de kern kern/96 van 24core/48 etc.
6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereisten

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)