Thuis Productenmpo mtp kabel

van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/van LSZH MPO- LC het flardkoord

van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/van LSZH MPO- LC het flardkoord

  • van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/van LSZH MPO- LC het flardkoord
  • van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/van LSZH MPO- LC het flardkoord
van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/van LSZH MPO- LC het flardkoord
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: MPO/MTP - LC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 500 pc's per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: van de de Kabel enig wijze van de 8 kernmpo vezel van de de ventilator uit optische vezel van pvc/va Type connector: MPO/MTP - LC
Materiaal: Pvc/Lszh Wijzetype: kies/multiwijze uit
Kerntype: 8 / kern 12/24 Kabelkleur: geel, purper, aqua (kan worden aangepast)
Lengte: kan volgens uw vereisten worden aangepast Type vezel: G652D / G657A1/G657A2
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO-fanout kabel

MTP MPO-kabel Productnaam

8-kern MPO-vezel Kabel single-mode PVC / LSZH MPO-LC fan-out optische vezelkabel

 


MTP MPO-kabel Productbeschrijving

MPO / MTP-trunk-kabels worden gebruikt om cassettes, panelen of robuuste MPO-fan-outs met elkaar te verbinden, verspreid over MDA-, HAD- en EDA-zones, en gemakkelijk voor de snelle inzet van high-density backbone-bekabeling in datacenters en andere vezelrijke omgevingen waardoor de netwerkinstallatie wordt beperkt of herconfiguratie.

· MPO / MPT- hoofdkabels met een compacte en robuuste microkabelstructuur, volgens verschillende kleuren verdeeld in SM, MM en 10G MM. De vezel varieert van 12 tot 144, de MTP-polariteitsopties zijn TIA-manier Style A (omhoog), Style B (omlaag) en Style C (omhoog / omhoog). De kabellengte behoort tot een aangepast product, stuur ons een e-mail met uw wensen.



MTP MPO- kabelfuncties
· Standaard met 12-vezel en 24-vezel MPO / MTP-connector
· Beschikbaar in OS1 / 2, OM2, OM3 en OM4
· Beschikbaar in FC, LC, SC, ST, MU en MTP
· Interface gepolijst type heeft PC, UPC en APC
· Beschikbaar in 12/24/36/48/72/96/144-vezels
· 100% in de fabriek getest
· Discrete connectoren zijn met warmte uitgehard en gebruiken keramische adereindhulzen en hulzen
Fan-out vezels van MPO / MTP- connectoren in individuele simplex of duplex
· Aangepast voor lengte, verbluffend, type connector, breakout-stijl, aantal vezels en labelvezel

MTP MPO-kabelparameter

Productnaam 8-kern MPO-vezel Kabel single-mode PVC / LSZH MPO-LC fan-out optische vezelkabel
parameters Standaard glasvezelkabels
Vezel type SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
Jasmaterialen LSZH / OFNR / PVC
Type connector SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Metalen kapmaterialen keramisch
Golflengtes testen 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Invoegverlies (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0,3 dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0,3 dB
(PC / UPC)
Retourverlies (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥ 55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
uitwisselbaarheid ≤ 0,2 dB
Kabelassemblages Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out patchkoord
Bedrijfstemperatuur (° C) -10 ~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
Pakket 1unit / bag

* Alle opgegeven waarden zijn met connectoren.

 
MTP MPO-kabelmethode

Pre-terminated MPO / MTP Technology-Polarity
De drie polariteitsmethoden Type A, Type B en Type C worden gebruikt om de juiste bidirectionele toewijzing te garanderen.





Type A Straight-Through MPO Trunk-kabel:
Key-Up to Key-Down Adapters, 1 x A naar B duplex patchkabel en 1 x A naar A duplex patchkabel.






Type B Cross MPO-trunkkabel:
Key-up tot key-up adapters en 2 x A tot een duplex patchkabel.





Type C Cross Pair MPO-trunkkabel:
Key-Up to Key-Down Adapters en 2 x A naar A Duplex patchkabel.





MTP MPO-kabel Temperatuur gebruiken

-40 ° - + 80 °


MTP MPO- kabeltoepassing:

Uitrusting testen
FTTX + LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
telecommunicatieverbinding

FQA:

1.Q: bent u fabrikant?

A: Ja, wij zijn een fabrikant in Shenzhen, China

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan 1 stks zijn, maar we raden niet aan om 1 stks te bestellen omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw budget.

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u ons uw hoeveelheid heeft laten weten, bieden wij onze beste prijs voor u. Grote hoeveelheden krijgen een zeer concurrerende prijs.

4. Q: Kunt u FOB-prijs citeren?

A: Ja, dat kunnen we, maar vanwege de grootte en het gewicht is het niet groot, de meeste zijn levering door de lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Dus het is moeilijk om FOB-prijs te doen. De beste manier is om ons uw gedetailleerde specificaties en hoeveelheid te laten weten, wij bieden de vracht met producten prijs voor uw referentie.

We hebben een zeer competitieve prijslogist. Als uw hoeveelheid groot is en er zijn tientallen kartonnen dozen, kunnen we vracht over zee uitzoeken voor uw referentie.

EXW-prijs of CFR-prijs zal beter zijn . U kunt contact met ons opnemen voor meer oplossingen als u nodig hebt.

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens IEC, de Europese standaardproductie, bijna gesloten voor de stofvrije werkplaats. Geïmporteerde productie-apparatuur en kwaliteitscontrole-apparatuur. Vooral MTP Daisi-apparatuur.

Alle producten zijn 100% test voor aflevering.

6. Q: Wat is uw doorlooptijd?

A: We hebben drie fabrieken in China. Eén fabriek voor de productie van glasvezelkabels, twee fabrieken voor patchkabels, PLC, ODF, adapter, verzwakkers, enz.

Voor glasvezel patchkabel kan de doorlooptijd 2-3 werkdagen zijn voor 5000 stuks. reguliere producten die we op voorraad hebben. We kunnen dringende bestellingen voor u verwerken. Neem voor meer informatie vrijblijvend contact met ons op.

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor patchkabels hebben we 2 jaar garantie sinds levering, maar alleen verantwoordelijk voor niet-kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade kunnen we deze gratis voor u repareren, maar vracht wordt aan uw zijde betaald.

8. Q: Wat is uw verpakking?

A: We gebruiken een internationaal exportpakket. bijgevoegde verpakking van verschillende producten voor uw referentie. We kunnen ook uw logo op de verpakking afdrukken

9. Q: Kunt u OEM / ODM doen?

A: Ja, dat kunnen we. Wij zijn een fabrikant, alle producten accepteren OEM / OD M. we kunnen de vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

10. Vraag: Mag ik een monster?

A: Het hangt af van welke producten, voor adapter, verzwakker, patchkabel, pigtail, we kunnen u een gratis monster aanbieden. Maar vracht terugbetaald aan uw zijde.

Voor producten met een hoge waarde kunnen we deze niet gratis aanbieden, monsterkosten en vracht terugbetaald nadat u een bestelling hebt geplaatst, de monsterkosten worden geretourneerd.

11. V: Hoe kan ik bestellen?

A: 1. stuur mail naar ons of stuur onderzoek. laat ons de productnaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid weten. Geef uw ontvangstadres op als u ons nodig hebt om vracht voor u te achterhalen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, zullen wij onze beste prijs voor u aanbieden, met doorlooptijd. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u de offerte accepteert, maken wij een Proforma-factuur met onze bankrekening.

4. Wij regelen de productie voor u nadat we de betaling hebben ontvangen.

5. Voordat we de levering bevestigen, ontvangen we de ontvangen informatie opnieuw met u. En sturen we het trackingnummer naar u na levering.

6. We zullen ons best doen om aan uw vereisten voor langdurige samenwerking te voldoen.

12. Q: Wat is uw betalingstermijn?

A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram tegelijk. Voor grote bedragen, kan 50% aanbetaling vooraf, 50% saldo vóór levering worden betaald.

MTP MPO-kabel Verpakkingsreferentie

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)