Thuis Productenmpo mtp kabel

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel

  • 5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel
  • 5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel
5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: MPO/MTP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 500 pc's per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: Het wijfje van MPO/MTP- Materiaal: LSZH
Wijzetype: Multiwijze Kerntype: kern 12
Kabelkleur: Magenta Kabeldiameter: 3.0
mathed: Een type Toevoegingsverlies: ≤ 0,5 dB (het lage toevoegingsverlies kan ≤ 0.3dB zijn)
verlies terug: ≥25dB Lengte: Kan worden aangepast
OEM / ODM: Aanvaardbaar Pakket: 1pcs de zak van /bag OPP + kartondoos
Kabeltype: OM4 golflengte: 850/1300nm
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO-fanout kabel

 

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel

 

 

MPO/MTP het flardkoord is een koord van het multi-vezelflard met vezeltelling van 4, 8, 12, 16, 24, 32. Het gebruikt Precisie gevormde MT-metalen kappen, samen met de spelden van de metaalgids en plastic metalen kap en nauwkeurige huisvesting verzekerend vezelgroepering wanneer het koppelen. MPO/MTP assembleerde aan lint of naakte lintschakelaars met het balans sluiten.

 

Pre-geëindigde MPO/MTP-technologie-Polariteit
Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.

 

Eigenschappen:

Hoge Precisiespelden voor vezelgroepering.

Beschikbare UPC en APC

Keuzen van verschillende kabelstructuur om verschillende installatiebehoeften te verzorgen

Beschikbaar in SM (9/125), MM. (50 of 62.5/125), vezeltypes van OM3 en OM4-

Beschikbaar in 8/12/24 - vezel

De Corningsvezel is beschikbaar voor selectie

Naleving van de gr.-1435-KERN en RoHS van Telcordia

 

 

Technische Parameter

 

Parameter

 

productennaam  5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel
wijzetype  multiwijze
kabeltelling  kern 12 (kan 4/8/12/16/24/32 kern zijn)
Methed   Een type
kerntype OM4 (OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4/OM5)
kabelkleur  magenta (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
kabeldiameter  3.0 (kan 3,0 en aangepaste diameter zijn)
herstel koordlengte  3 meter (kan volgens uw verzoek worden aangepast)
uit jasjemateriaal  LSZH (kan pvc of LSZH zijn)
toevoegingsverlies  ≤ 0.5dB (het lage toevoegingsverlies kan ≤ 0.35dB zijn)
terugkeerverlies  ≥25 dB
golflengte  850/1300
kerntype  50/125um
schakelaartype  wijfje
schakelaarkleur  Aqua/Magenta /beige is o.k. 
metalen kapmateriaal  plastiek
operater temperatuur  -40~ +85℃
kabeldruk  standaarddruk (kan aangepast)
OEM/ODM  aanvaardbaar
garantie  3 jaar na levering
levertijd  2-15 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)

 

 

 

 

Type A Straight-Through MPO Boomstamkabel:
Zeer belangrijk-op om Adapters, 1 x A aan Duplex het Flardkabel van B en 1 x A zeer belangrijk-te verslaan aan een Duplexflardkabel.

 

 

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel 0

 

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel 1

Tekening 

 

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel 2

 

De schakelaar u kan kiezen:

 

5M OM4 12 kern vrouwelijke MPO/MTP - van het de optische vezelflard van MPO het koord LSZH 3,0 magenta kabel 3

 

 

Hoe te opdracht te geven tot

 

1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/4 kern/6core/8 kern de kern van /12/de kern kern/96 van 24core/48 etc.
6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereisten

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)