Thuis Productenglasvezel patchkabel

Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex

Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex

  • Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex
  • Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex
  • Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex
Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van pvc 3.0mm simplex
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO ,RoHS
Modelnummer: FC - SC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 12000 PCs per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Fc-Sc van de het koord enige wijze van het vezel de optische flard kabel van de de diametervezel van Type connector: FC/SC
Materiaal: PVC Kabeldiameter: 3.0 mm
Type vezel: G652D -modus: enige wijze 9/125
Kerntype: Simplexkabel Kabelkleur: gele kleur
Kabel lengte: Als uw vereisten Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB
verlies terug: ≥50dB
Hoog licht:

het duplexkoord van het vezelflard

,

Sc-het Koord van het de Vezelflard van Sc

Optische vezel patchkoord Productnaam:

FC-SC glasvezel patchkabel enkelvoudige modus enkelzijdige pvc 3.0mm diameter glasvezelkabel

Optische vezel patchkabel beschrijving:

Onze glasvezel patchkabel is hoog retourverlies en laag insteekverlies, insteekverlies van glasvezel patchkabel is minder dan 0.2dB, retourverlies van vezel patchkabel is UPC meer dan 55dB, APC is meer dan 60dB

al het flardkoord kan volgens uw verzoek worden aangepast.

Wij produceren het volgens de Europese norm. We controleren de kwaliteit en zorgen ervoor dat alle producten gekwalificeerd zijn voordat ze worden verzonden

Optische vezel patchkabel functie:

Standaard: IEC, Telcordia GR-326-CORE
Bedrijfstemperatuurbereik: -40 ° C - 80 ° C
Pools: PC / UPC / APC
Opslagtemperatuurbereik: -40 ° C - 80 ° C
Verbindingskoord Treksterkte:> 10kg
Glasvezelkoorddiameter: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm vezel is beschikbaar
Vezelmantel PVC of LSZH-kabel is beschikbaar
Glasvezel patchkabel met uitstekende veranderlijkheid en herhaalbaarheid



Toepassingen van patchkabels voor optische vezels

1. CATV
2. Actieve beëindiging van het apparaat
3. Telecommunicatienetwerken
4. Metro
5. Local Area Networks (LAN's)
6. Gegevensverwerkingsnetwerken
7. Testapparatuur
8. Plaatselijke installaties.
9. Wide Area Networks (WAN's)


Gegevensblad optische vezel patchkabel:

Spec. glasvezel patchkabel
Invoegverlies Minder dan 0,2 dB
Terugkeer verlies MM meer dan 40dB
SM meer dan 50dB
APC meer dan 60dB
herhaalbaarheid Minder dan 0,2 dB
Veranderlijkheid Minder dan 0,1 dB
Bedrijfstemperatuur -40 ° C -80 ° C
Bewaar temperatuur -40 ° C -80 ° C
Treksterkte > 10kg
Min. Buigradius 35mm
Lengte Aangepast




Optische vezel patchkabel Bestelinformatie:

Bagageruimte connector Vezel type Kabel nummer Huls Lengte Kleur

0.9mm

2.0mm

3.0mm

FC
LC
SC
ST
MU
D4
MTRJ
MPO / MTP
DIN
E2000
DL72

9 / 125um SM
50 / 125um MM
62,5 / 125um MM
OM3
OM4
OM5

simplex

tweezijdig

Multi-fiber

Lint

PC

APC

UPC

1m
2m
3m
4m
5m
......
Aangepast

Aqua
Zwart
Beige
Blauw
Grijs
Oranje
Wit
Geel



Toepassing van het optische vezelkoord :





Hoe een patchkabel voor optische vezels te plaatsen:

1. Connectortype: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Modustype: enkele modus (UPC blauwe kleur en APC groene kleur) / multimodus (beige pc-kleur)
3. Kabeldiameter: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (kan andere diameter aanpassen)
4. Coating materiaal: PVC / LSZH
5. aantal vezels: eenvoudig / duplex / 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core / 48 core / 96 core enzovoort
6. Kabeltype: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Patch snoerlengte: volgens uw eisen

Type optische glasvezelverbindingskabel:



FQA:

1.Q: bent u fabrikant?
A: Ja, wij zijn fabrikant in Shenzhen, China

2. Q: Wat is uw MOQ?
A: MOQ kan 1 stks zijn, maar we raden niet aan om 1 stks te bestellen, omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw budget.

3. Q: Wat is de prijs?
A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u ons uw hoeveelheid heeft laten weten, bieden wij onze beste prijs voor u. Grote hoeveelheid krijgt een zeer concurrerende prijs.

4. Q: Kunt u FOB-prijs citeren?
A: ja dat kunnen we, maar vanwege de grootte en het gewicht is het niet groot, de meeste zijn levering door de lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Dus het is moeilijk om FOB-prijs te doen. De beste manier is om ons uw gedetailleerde specificaties en hoeveelheid te laten weten, wij bieden de vracht met producten prijs voor uw referentie.

We hebben een zeer competitieve prijslogist. Als uw hoeveelheid groot is en er zijn tientallen kartonnen dozen, kunnen we vracht over zee uitzoeken voor uw referentie.

EXW-prijs of CFR-prijs zal beter zijn . U kunt contact met ons opnemen voor meer oplossingen als u nodig hebt.

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?
A: Onze productie is volgens IEC, Europa standaardproductie, bijna gesloten voor stofvrije werkplaats. Geïmporteerde productie-apparatuur en kwaliteitscontrole-apparatuur. Vooral MTP Daisi-apparatuur.

Alle producten zijn 100% test voor aflevering.

6. Q: Wat is uw doorlooptijd?
A: We hebben drie fabrieken in China. Eén fabriek voor de productie van glasvezelkabels, twee fabrieken voor patchkabels, PLC, ODF, adapter, verzwakkers, enz.
Voor glasvezel patchkabel kan de doorlooptijd 2-3 dagen zijn voor 5000 stks. reguliere producten we hebben het op voorraad. We kunnen omgaan met dringende bestelling voor u. Meer informatie, u kunt gerust contact met ons opnemen.

7. Q: Wat is uw garantie?
A: voor patchkabels hebben we 2 jaar garantie sinds levering, maar alleen verantwoordelijk voor niet-kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade kunnen we deze gratis voor u repareren, maar vracht wordt aan uw zijde betaald.

8. Q: wat is uw verpakking?
A: Wij gebruiken internationaal exportpakket. bijgevoegde verpakking van verschillende producten voor uw referentie. We kunnen ook uw logo op de verpakking afdrukken

9. Q: Kunt u OEM / ODM doen?
A: Ja, dat kunnen we. Wij zijn fabrikant, alle producten zijn accepteren OEM / ODM. we kunnen de vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

10. Vraag: Mag ik een monster?
A: Het hangt af van welke producten, voor adapter, verzwakker, patchkabel, pigtail, we kunnen u een gratis monster bieden. Maar vracht terugbetaald aan uw zijde.
Voor producten met een hoge waarde kunnen we het niet gratis aanbieden, monsterkosten en vracht terugbetaald, nadat u de bestelling hebt geplaatst, worden de monsterkosten geretourneerd.

11. V: Hoe kan ik bestellen?
A: 1. stuur mail naar ons of stuur onderzoek. laat ons de productnaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid weten. Geef uw ontvangstadres op als u ons nodig hebt om vracht voor u te achterhalen.
2. Nadat we uw vereisten kennen, bieden we onze beste prijs voor u, met doorlooptijd. De prijs is volgens uw hoeveelheid.
3. Wanneer u de offerte accepteert, maken wij Profoma-factuur met onze bankrekening.
4. Wij regelen de productie voor u nadat we de betaling hebben ontvangen.
5. Voordat we de levering bevestigen, ontvangen we de ontvangen informatie opnieuw met u. En sturen we het trackingnummer naar u na levering.
6. We zullen ons best doen om aan uw vereisten voor langdurige samenwerking te voldoen.

12. Q: Wat is uw betalingstermijn?
A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram tegelijk. Voor grote hoeveelheid, kan 50% aanbetaling vooraf, 50% saldo vóór levering.

Verpakking voor referentie:

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten