Thuis Productenglasvezel patchkabel

Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lszh

Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lszh

  • Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lszh
  • Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lszh
Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lszh
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO ,RoHS
Modelnummer: Lc-LC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 12000 PCs per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Lc-LC de Vezel Optische Kabel 3.0mm van de Schakelaar Enige Wijze Duplex de Vezel Gele Kabel van Lsz Type connector: LC/UPC
Materiaal: LSZH Kabeldiameter: 3.0 mm
Type vezel: G652D /G657A1 / G657A2/G655 -modus: 9/125um kies wijze uit
Kerntype: Duplex Kabelkleur: Geel
Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB verlies terug: ≥50dB
Hoog licht:

Sc-het Koord van het de Vezelflard van Sc

,

Enkele Mode glasvezel kabel

Optic Fiber Patch Cord Productnaam:

LC-LC-connector enkele modus glasvezelkabel 3.0 mm LSZ Duplex gele vezelkabel

Optische vezel patchkabel beschrijving:

indoor single mode patchkabel is gele vezelkabel. de diameter kan worden aangepast aan uw verzoek. normale diamater is 2,0 / 3,0 mm. Als u een andere diameter kabel nodig heeft, laat het ons weten voordat we citeren. en de MOQ van kabel met aangepaste diameter op 1000 meter voor één specificatiekabel. anders kan het niet machinaal worden geproduceerd.

Het kabelmantelmateriaal kan PVC en LSZH zijn.

patchkabelconnector kan elke gewenste connector zijn, normale connectoren die we hebben: LC / SC / FC / ST / MPO / MTP / E2000 / MU / MTRJ / SMA.

Nieuwe lichtoptische technologie biedt een grote mate van flexibiliteit op vezelstaarten, waaronder single-mode, multimode en

10G 50 / 125um OM3-typen, OM4 / OM5-type. simplex vezel, 4 vezels, 6 vezels, 8 vezels, 12 vezels, 24 vezels, 48 ​​vezels, 96 vezels, en

spoedig.

Deze vezelstaarten en patchkabel kunnen worden geleverd met fan-out kits en volledig compatibel met Telcordia, EIA / TIA en IEC

normen.


Optische vezel patchkabel Belangrijkste kenmerken

  • Laag inbrengverlies en terugreflectieverlies
  • Goede uitwisselbaarheid
  • Goede duurzaamheid
  • Hoge temperatuurstabiliteit
  • Voldoet aan IEC-, TIA / EIA-, NTT- en JIS-specificaties

Specificaties optische vezelkabel

Specificatie Eenheid FC, SC, LC / gepantserde kabels ST, MU MT-RJ, MPO E2000
Single-mode Multi-mode Single-mode Multi-mode Single-mode Multi-mode Single-mode
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Invoegverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeer verlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Golflengte nm 850,1310 850,1310 850,1310 850,1310
uitwisselbaarheid dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
vibratie dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Bedrijfstemperatuur ° C -40 -75 -40 -75 -40 -75 -40 -75
Bewaar temperatuur ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Kabeldiameter mm φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

Type optische vezel patchkabel type connector:

type connoctor SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ....
kabels PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), gepantserd
Kleur geel, grijs, sky bule, oranje, wit, zwart ...

Type optische glasvezelverbindingskabel:

Toepassing van het optische vezelkoord :

  • CATV;
  • Actieve apparaatbeëindiging;
  • Telecommunicatienetwerken;
  • Metro;
  • Local Area Networks;
  • Gegevensverwerkingsnetwerken;
  • Testapparatuur;
  • Installatie op locatie;
  • Wide Area Networks

Hoe een optische glasvezelkabel te bestellen:

1. Connectortype: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Modustype: enkele modus (UPC blauwe kleur en APC groene kleur) / multimodus (pc)
3. Kabeldiameter: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (kan andere diameter aanpassen)
4. Coating materiaal: PVC / LSZH
5. aantal vezels: eenvoudig / duplex / 4 kern / 6core / 8 kern / 12 kern / 24core / 48 kern / 96 kern of andere specificatie
6. Kabeltype: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Patch snoerlengte: volgens uw eisen

FQA:

1.Q: bent u fabrikant?

A: Ja, wij zijn fabrikant in Shenzhen, China

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan 1 stks zijn, maar we raden niet aan om 1 stks te bestellen, omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw budget.

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u ons uw hoeveelheid heeft laten weten, bieden wij onze beste prijs voor u. Grote hoeveelheid krijgt een zeer concurrerende prijs.

4. Q: Kunt u FOB-prijs citeren?

A: ja dat kunnen we, maar vanwege de grootte en het gewicht is het niet groot, de meeste zijn levering door de lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Dus het is moeilijk om FOB-prijs te doen. De beste manier is om ons uw gedetailleerde specificaties en hoeveelheid te laten weten, wij bieden de vracht met producten prijs voor uw referentie.

We hebben een zeer competitieve prijslogist. Als uw hoeveelheid groot is en er zijn tientallen kartonnen dozen, kunnen we vracht over zee uitzoeken voor uw referentie.

EXW-prijs of CFR-prijs zal beter zijn . U kunt contact met ons opnemen voor meer oplossingen als u nodig hebt.

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens IEC, Europa standaardproductie, bijna gesloten voor stofvrije werkplaats. Geïmporteerde productie-apparatuur en kwaliteitscontrole-apparatuur. Vooral MTP Daisi-apparatuur.

Alle producten zijn 100% test voor aflevering.

6. Q: Wat is uw doorlooptijd?

A: We hebben drie fabrieken in China. Eén fabriek voor de productie van glasvezelkabels, twee fabrieken voor patchkabels, PLC, ODF, adapter, verzwakkers, enz.

Voor glasvezel patchkabel kan de doorlooptijd 2-3 dagen zijn voor 5000 stks. reguliere producten we hebben het op voorraad. We kunnen omgaan met dringende bestelling voor u. Meer informatie, u kunt gerust contact met ons opnemen.

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor patchkabels hebben we 2 jaar garantie sinds levering, maar alleen verantwoordelijk voor niet-kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade kunnen we deze gratis voor u repareren, maar vracht wordt aan uw zijde betaald.

8. Q: wat is uw verpakking?

A: Wij gebruiken internationaal exportpakket. bijgevoegde verpakking van verschillende producten voor uw referentie. We kunnen ook uw logo op de verpakking afdrukken

9. Q: Kunt u OEM / ODM doen?

A: Ja, dat kunnen we. Wij zijn fabrikant, alle producten zijn accepteren OEM / ODM. we kunnen de vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

10. Vraag: Mag ik een monster?

A: Het hangt af van welke producten, voor adapter, verzwakker, patchkabel, pigtail, we kunnen u een gratis monster bieden. Maar vracht terugbetaald aan uw zijde.

Voor producten met een hoge waarde kunnen we het niet gratis aanbieden, monsterkosten en vracht terugbetaald, nadat u de bestelling hebt geplaatst, worden de monsterkosten geretourneerd.

11. V: Hoe kan ik bestellen?

A: 1. stuur mail naar ons of stuur onderzoek. laat ons de productnaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid weten. Geef uw ontvangstadres op als u ons nodig hebt om vracht voor u te achterhalen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, zullen onze beste prijs voor u aanbieden, met doorlooptijd. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u de offerte accepteert, maken wij Profoma-factuur met onze bankrekening.

4. Wij regelen de productie voor u nadat we de betaling hebben ontvangen.

5. Voordat we de levering bevestigen, ontvangen we de ontvangen informatie opnieuw met u. En sturen we het trackingnummer naar u na levering.

6. We zullen ons best doen om aan uw vereisten voor langdurige samenwerking te voldoen.

12. Q: Wat is uw betalingstermijn?

A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram tegelijk. Voor grote hoeveelheid, kan 50% aanbetaling vooraf, 50% saldo vóór levering.

Verpakking voor referentie:

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten