Thuis ProductenFiber Optic Splitter

1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos

1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos

  • 1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos
  • 1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE,ISO,RoHS
Modelnummer: LC/ST/FC/SC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 12000pcs per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: LC/ST/FC/SC/MPO /MTP/MU/MTRJ kabelmateriaal: PVC LSZH
Vezeltype: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Wijzetype: kies/multiwijze uit
Kerntype: sinplex/duplex/4/6/8/12/24 kern Kabeldiameter: 0.9/2.0/3.0
Kabel lengte: Kan worden aangepast Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
inpakken: opp zak met kartondoos betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf, saldo vóór levering wordt betaald die
Hoog licht:

Fiber Optic PLC Splitter

,

fiber optic kabelsplitter

Beschrijving:
 
1 M FC/APC enig Optisch de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos
 

De kabels van de vezelvlecht verstrekken een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken. Kunnen de fabriek geëindigde vlechten gemakkelijk fusie zijn of mechanisch verbonden aan een bestaande vezellijn.

powerlink.COM verstrekken etc. brede graadflexibiliteit op vezelvlechten, met inbegrip van single-mode, multimode en types van 10G 50/125um OM3, simplexvezel, 4 vezels, 6 vezels, 8 vezels, 12 vezels, 24 vezels, 48 vezels. Deze vezelvlechten kunnen met fan-out uitrustingen en hoogtepunt zijn volgzaam volgens de normen van Telcordia, van EIA/TIA en CEI-.

 

De enige Splitsers van de Krings(plc) van Lightwave van de Wijze1x8 Vezel Optische Vlak staan een gebruiker toe om één enkel inputsignaal in acht outputsignalen gelijk te verdelen, dat voor passieve optische netwerken (PON) en andere hoog-kanaal-tellingstoepassingen ideaal is. In tegenstelling tot gesmolten vezelkoppelingen, waar het licht van één vezelkern aan andere wordt gekoppeld, werken deze apparaten als een ononderbroken golfgeleider die de het verspreiden zich signalen verdeelt. Verwijs naar het 1x8-Koppelingslusje Van een privé-leraar voor extra informatie. Elke splitser kenmerkt een bandbreedte van ±40 NM rond zowel 1310 NM als 1550 NM-centrumgolflengten en kan een maximum macht van 300 mw steunen wanneer geëindigd. Zij kunnen niet in omgekeerde worden gebruikt om lichtbronnen in één outputhaven samen te combineren.

 

Specificaties

 

Punt Beschrijving
Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3/OM4)
Jasjematerialen LSZH/PVC
Schakelaartype SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU
Metalen kapmaterialen Ceramisch
Kabelafmeting 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Kabelkleur Geel Sinaasappel
Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Toevoegingsverlies (dB) ≤ 0.3dB
Terugkeerverlies (dB) ≥50dB
Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Flardkoord
Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
Pakket Polyzak

 

 

 

 

Functie en eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Goede reproduceerbaarheid

Hoog terugkeerverlies

Goede wederzijdse tussenvoegselprestaties

Goede temperatuurstabiliteit

 
 
Toepassingen

  • CATV;
  • Actieve apparatenbeëindiging;
  • Telecommunicatienetwerken;
  • Metro;
  • Locale area networken;
  • Gegevens - verwerkingsnetwerken;
  • Testmateriaal;
  • Gebouwinstallatie;
  • Breed Gebiedsnetwerken

1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 0
 
 
Schakelaartype: 
 

connoctortype SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….
Kabels PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Voltallige vergadering (Gepantserde OFNP),
Kleur geel, grijs, hemel bule, sinaasappel, wit, bla

 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 1
 

 1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 2
 
 
 
Onze productieafdeling:
 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 3
 
 
Test:
 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 4
 

 
Verpakking:

 

  • Verpakking: bags&caron doos
  • Het verschepen: Internationale Uitdrukkelijk: Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS.If u hebben een andere
  • de aangewezen drager, te brengen gelieve vooraf ons op de hoogte.
  • Fedex 's nachts: Het zal 1-3 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen.
  • DHL: Het zal 2-4 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen. Voor Spanje, Italië, Brazilië en een andere landen, zullen de punten langere tijd wegens inklaringsperiode vergen aan te komen.


 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 5
 
 
 
 
Levering:
 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 6
 
 
 
Betaling:
 
1 M FC/APC enig de Splitserspvc van de wijzevezel 0,9/2,0/3,0 WDM doos 7

 
 
 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten