Thuis ProductenFiber Optic Splitter

WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC

WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC

  • WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC
  • WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC
  • WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE,ISO,RoHS
Modelnummer: LC/ST/FC/SC/E2000
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 5000pcs per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: LC/ST/FC/SC/MPO /MTP/MU/MTRJ/E2000 kabelmateriaal: PVC LSZH
Vezeltype: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Wijzetype: kies/multiwijze uit
Kerntype: kern 1:2/4 6/8/12/32/64 Kabeldiameter: 0.9/2.0/3.0
Kabel lengte: Kan worden aangepast Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
verpakking: opp zak met kartondoos betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf, saldo vóór levering wordt betaald die
Hoog licht:

Fiber Optic PLC Splitter

,

de enige splitser van de wijzevezel

 
 
Beschrijving:
 
vezel Optische Splitser van Sc 1x2/4/6/8/16/32/van PC van /64 WDM van de de optische
 

PLC de splitser is gebaseerd op vlaklightwave-kringstechnologie en precisie richt proces, kan een enige/dubbele optische input in veelvoudige optische output uniform verdelen en is aangeduide 1xN of 2xN. PLC de splitser wordt momenteel toegepast in FTTX-plaatsingen, PON-netwerken, CATV-verbindingen en optisch signaaldistributie. DYSFO PLC de splitser biedt superieure optische prestaties, hoge stabiliteit aan en de hoge betrouwbaarheid, voldoet aan diverse toepassingsvereisten in verschillende milieu's.

 

 

 

Eigenschappen

 

1. Laag Toevoegingsverlies

2. Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies

3. Brede Verrichtingsgolflengte

4. Brede Verrichtingstemperatuur

5. Hoge Stabiliteit en Betrouwbaarheid

6. Telcordianaleving gr.-1209 en gr.-1221

7. De Nalevings (TLC de Naleving van het Productcertificaat) 8.Good uniformiteit van YD/T 2000.1-2009 en laag toevoegingsverlies

8. Uitstekende Mechanisch

9. De hoge Verhouding van het Polarisatieuitsterven & Uitstekende Uniformiteit

10. De vezel voerde in: 0.9mm of 250μm vezel voor keus

11. Vezeloutput: 250μm naakte vezel (het is voordeel om te verbinden) G.657A-Vezel

12. Naakte Vezeltype PLC Splitserstoepassingen
13. Vezel aan het punt (FTTX)
14. Vezel aan het huis (FTTH)
15. Passieve optische netwerken (PON, GEPON)
16. Locale area networken (LAN)
17. Kabeltelevisie (CATV)
18. Testmateriaal

 

Specificaties:

 

Koppelingsverhouding Toevoegingsverlies (dB)
  Kraan Signaal
50/50 2.8-3.6 ≤3.6
45/55 3.3-3.9 ≤3.0
40/60 3.8-4.5 ≤2.6
35/65 4.2-5.0 ≤2.2
30/70 4.6-5.7 ≤1.9
25/75 5.8-6.7 ≤1.6
20/80 6.7-7.6 ≤1.2
15/85 7.8-9.0 ≤0.98
10/90 9.3-11.0 ≤0.63
5/95 12.4-14.0 ≤0.41
1/99 18.6-21.0 ≤0.25
Bovenmatig Verlies (Type.) (dB)

0,10

 

PDL (Max.) (dB) 0,15
Werkende Golflengte (NM) 1310±40, de golflengte van 1550±40,1310/1550±40,1310/1550/1490±40 of van de douane
Gerichtheid (dB) ≥55
Havenconfiguratie 1×2 of 2×2
Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars

 

Parameter Eenheid Specificatie
Werkende Golflengte NM 1310±40, 1550±40,1490±10
(1×N) (2×N)   N=3 N=4 N=5 N=6 N=8 N=10 N=16 N=24 N=32
Vezeltype   Corning SMF-28e
(MAXIMUM) IL dB 5.6 7.1 8.3 9.2 10.6 11.75 14.4 15.6 17.4
Uniformiteit dB 0,5 0,7 1.1 1.3 1.5 1.7 1.8 2 2.2
Terugkeerverlies dB ≥55
Gerichtheid dB ≥55
PDL dB 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,4 0,5 0,5

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

 

 
 
Voordeel:
 
AL PLC was complianced met Telcordia-gr.-1209-KERN & Telcordia-gr.-1221-KERN
Wij verstrekken 2 jaarkwaliteitsborging
Wij keuren aangepast goed
Vrije steekproef en snelle levering
Voor uw bescherming, welkom de orde door Alibaba online om te plaatsen
 
De vlak lichte splitser van de golfkring (PLC) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. Het kenmerkt kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier en goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalmacht het verdelen te realiseren. Wij verstrekken gehele reeks de splitsersproducten van 1xN en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt. Alle producten voldoen gr.-1209-KERN en aan gr.-1221-KERN vereisten.
 
 
Toepassingen

  • CATV;
  • Actieve apparatenbeëindiging;
  • Telecommunicatienetwerken;
  • Metro;
  • Locale area networken;
  • Gegevens - verwerkingsnetwerken;
  • Testmateriaal;
  • Gebouwinstallatie;
  • Breed Gebiedsnetwerken

WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 0
 
 
 
Types
1. Basistypeplc splitser
2. SFF-type PLC splitser
3. 900um-Fan-out Type PLC Splitser
4. Cassettetype PLC splitsersmodule
5. Rektype PLC splitsersmodule
6. PLC van de dienbladassemblage splitsersmodule
7. De vlakte snel-verbindt Beëindigingstype PLC Splitsersmodule
 
 
 
 
Schakelaartype: 

connoctortype SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….
Kabels PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Voltallige vergadering (Gepantserde OFNP),
Kleur geel, grijs, hemel bule, sinaasappel, wit, bla

 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 1
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 2
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 3
 
 
 
Onze productieafdeling:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 4
 
 
Test:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 5
 
 
Kwaliteitscontrole:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 6
 
 
 
Verpakking:
 
 

  • Verpakking: bags&caron doos
  • Het verschepen: Internationale Uitdrukkelijk: Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS.If u hebben een andere
  • de aangewezen drager, te brengen gelieve vooraf ons op de hoogte.
  • Fedex 's nachts: Het zal 1-3 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen.
  • DHL: Het zal 2-4 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen. Voor Spanje, Italië, Brazilië en een andere landen, zullen de punten langere tijd wegens inklaringsperiode vergen aan te komen.


 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 7
 
 
 
 
Levering:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 8
 
 
 
Betaling:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 9
 
 
 
contact:
 
WDM Enige van de Splitsers/64 van de Wijzevezel Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC 10
 
 
 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten