Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

12 kern Demper van de Vezel de Optische loopback van MPO/MTP-voor Vezel Optische Kabel/Flardkoord

12 kern Demper van de Vezel de Optische loopback van MPO/MTP-voor Vezel Optische Kabel/Flardkoord

    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
  • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE / ISO / RoHS
    Modelnummer: MPO

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10 stuks
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: standaard export pakket
    Levertijd: 2-10 werkdagen
    Betalingscondities: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
    Levering vermogen: 100.000 pc's PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: plasticl Type connector: MPO
    Wijzetype: enige wijze Herhaalbaarheid: >1000 keer
    vermindering: 1-30 dB verlies terug: APC ≥65dB van PC ≥ 45dB UPC ≥55dB
    certificaat: Ce, ISO, RoHS Stel temperatuur in werking: -40-+80
    Vezeltelling: kern 12

    Productomschrijving

     

     

    12 kern Demper van de Vezel de Optische loopback van MPO/MTP-voor Vezel Optische Kabel/Flardkoord

     

     

    Een vezel optische die demper, ook als een optische demper wordt bekend, is een passieve component die wordt gebruikt om het machtsniveau van een optisch signaal te verminderen door een vooraf bepaalde factor in vezel optisch transmissiesysteem. De intensiteit van het signaal wordt beschreven in decibel (dB) over een specifieke afstand de signaalreizen. Worden de vezel optische dempers over het algemeen gebruikt in single-mode toepassing op lange afstand.

     

    De productomschrijvingmpo loopback demper wordt toegepast op test van de het netwerk optische verbinding van 40G/100G de optische, die niet alleen aan de normen van TIA/EIA 604-5 en iec61754-7 voldoet, maar ook voldoet strikt aan RoHS-normen, en ontmoet de specificaties van de brandtest van netwerkcomponenten.

     

    12 kern Demper van de Vezel de Optische loopback van MPO/MTP-voor Vezel Optische Kabel/Flardkoord

     

    Technische parameters:

    Punt

    Specificatie

     

    PC UPC

    APC

     

    Werkende Golflengte (NM):

    1310/1550

     

    kerntelling 

     

    kern 12 

     

    wijzetype 

    enige wijze
    Terugkeerverlies (dB): ≥50 ≥55

    ≥60

     

    Demperwaarde:

    Volgens de gewoonte maakt het verzoek 1-30dB

     

    Maximum Optische Inputmacht:

    200mW

     

    Volgzame Bellcore:

    Golflengteonafhankelijke (DWDM)

     

    Werkende Temperatuur:

    -40--+85°C

     

    Verminderingsnauwkeurigheid: +/0,5 (1-10)
    +/1,0 (11-30)
    Duurzaamheid (goed over 100mw):

    Eenvoudige en Betrouwbare Structuur

     

    Opslagtemperatuur:

    -40--+85°C

     

     

     

     

    Zeer belangrijke Eigenschappen:

     

     

    1.Low achterbezinning en Lage PDL

    2.High de waarde van de precisievermindering
    3.Precision controle van verminderingswaaier
    4.Wide verminderingswaaier
    5.Precision ceramische metalen kap
    6.FC, SC, ST, FACULTATIEVE LC…
    7.Plastic of het materiaal van de metaalhuisvesting

     

     

    Toepassing:

     

    1.Testing materiaal

    2.Fiber optische CATV
    3.Fiber optische Sensor
    4.Fiber optisch Telecommunicatiesysteem
    5.Precision ceramische metalen kap
    6.FC, SC, ST, FACULTATIEVE LC…
    7.Plastic of het materiaal van de metaalhuisvesting

     

     

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    LC/UPC-SM-5dB-Female&Male

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode

    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB

    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,

    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

     

    Verpakking:

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Michelle

    Tel.: 0086 15800028772

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)