Thuis ProductenOptische vezelkabel

LC APC 12 de Optische Vlecht van de Kernenvezel met Hoge Precisie Ceramische Metalen kap

LC APC 12 de Optische Vlecht van de Kernenvezel met Hoge Precisie Ceramische Metalen kap

    • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule
    • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule
  • LC APC 12 Cores Fiber Optic Pigtail With High Precision Ceramic Ferrule

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE , ISO , RoHS
    Modelnummer: SC-PC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stk
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
    Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
    Levering vermogen: 12000 PCs /dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Productennaam: LC APC 12 communicatie van de de vlecht optische vezel van de kernen optische vezel producten voor v Type connector: LC APC (KAN SC, FC, ST, MPO, MTRJ, MU ZIJN)
    Kabeltype: kern 12 Kabelkleur: Volgens uw verzoek
    Kabeldiameter: 0.9mm Kabel lengte: (kan worden aangepast)
    Toevoegingsverlies: ≤ 0,3 dB verlies terug: ≥ 60DB
    Levertijd: 2-7 werkdagen betalingstermijn: 30% storting vooraf, 70%-saldo vóór levering wordt betaald die

     

     

    LC APC 12 communicatie van de de vlecht optische vezel van de kernen optische vezel producten voor vakje

     

     

    Beschrijving

     

     Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU
     Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
     Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
    Kabelhoeveelheid: Simplex, duplex of aangepast
    Kabeldiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
    Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
     Kabeltype: PVC, LSZH, OM3, OM2, OM1

     

    Specificatie

     

    Vezeltype Schakelaartype Oppoetsend Type IL RL
    Enige wijze FC, SC, LC, ST, DIN, D4, MU PC <0> >50dB
    FC, SC, LC, ST, DIN, D4, MU UPC <0> >55dB
    FC, SC, LC, ST, DIN, D4, MU APC <0> >60dB
    MTRJ, MPO, ESCON, FDDI / <0> >35dB

     

     

    Eigenschap

     

    1. Keurt hoge precisie ceramische metalen kap met goede concentriciteit goed;
    2.  Gebaseerd op geavanceerd beëindigingsfaciliteiten & proces, om goede gecompenseerde meetkundekenmerken van top & straal van kromming & vezelhoogte te leveren;
    3.  100% voor het optische kenmerken & gezicht dat van het vezeleind wordt geïnspecteerd eindigen;
    4.  Het lage toevoegingsverlies & het terugkeerverlies, maken en kras-vrije eindgezichten schoon;
    5. Schakelaars SC/ST/FC/LC/MU/E2000/LX.5/DIN/D4/SMA/MTRJ (slechts in duplex) in optie;
    6. 900um de strakke als buffer opgetreden voor kabel zoals standaard, beklede kabel is ook beschikbaar;
    7. Vele standaardkleuren zijn facultatief voor van de kabeljasje & schakelaar laarzen;
    8. De kabels van de brandclassificatie zijn in optie met OFNR, LSZH & OFNP;
    9. Goede prestatiesduurzaamheid onder omstandigheden het veranderen.

     

    LC APC 12 de Optische Vlecht van de Kernenvezel met Hoge Precisie Ceramische Metalen kap

     

     

     


     

     

     

     

    LC APC 12 de Optische Vlecht van de Kernenvezel met Hoge Precisie Ceramische Metalen kap

     

     

    Betalingstermijn en levering

     

    1. Betaling: T/T, L/C, Paypal, Westen-Unie, Moneygram

    2. 30% storting vooraf, 70%-saldo vóór levering wordt betaald die.

    3. Pakket: internationaal standaardpakket (OPP-zak + Kartondoos)

    4. levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid) na ontvangen betaling.

    5. Garantie: 3 jaar (na levering).

    6. Verzendwijze: DOOR de lucht (DHL, TNT, UPS, Fedex), door overzees (volgens uw vereisten).

     

     

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Michelle

    Tel.: 0086 15800028772

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten