Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Regelbaar het Metaalmateriaal van de Vezel Optisch Demper voor Analoge MATV-Systemen

Regelbaar het Metaalmateriaal van de Vezel Optisch Demper voor Analoge MATV-Systemen

    • Adjustable Fiber Optic Attenuator Metal Material For Analog MATV Systems
    • Adjustable Fiber Optic Attenuator Metal Material For Analog MATV Systems
    • Adjustable Fiber Optic Attenuator Metal Material For Analog MATV Systems
  • Adjustable Fiber Optic Attenuator Metal Material For Analog MATV Systems

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE / ISO / RoHS
    Modelnummer: FC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stk
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: standaard export pakket
    Levertijd: 2-10 werkdagen
    Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal
    Levering vermogen: 100.000 pc's PER MAAND
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: Metal Type connector: FC
    Wijzetype: enige wijze Herhaalbaarheid: >1000 keer
    vermindering: 1-30 dB verlies terug: APC ≥65dB van PC ≥ 45dB UPC ≥55dB
    Levertijd: 2-10 ontvangen de werkdagen na betaling verpakking: standaard export pakket
    betalingstermijn: T/T, L/C, PAYPAL, WESTEN-UNIE, GELDgram certificaat: Ce, ISO, RoHS

    FC veranderlijke Optische Demper (VOA) - 0 > Regelbare 30dB - Commerciële Kwaliteit

     

    Productomschrijving

     

    FC veranderlijke Optische Demper (VOA) - 0 > Regelbare 30dB - Commerciële Kwaliteit

     

    • COMMERCIËLE RANG: FC veranderlijke Optische Demper (VOA) voor zowel multi-mode als single-mode vezel optische toepassingen
    • BETROUWBAAR GETEST: Elk product wordt getest na productie, en is volgzame Rohs. Wij baseren ons op deze dempers voor gebruik in onze netwerken van de cliëntenvezel over de V.S.
    • PROFESSIONEEL ONTWERP: Verminderingswaaier van 0dB aan 30dB. Kan zonder de meter van het vezelsignaal worden gebruikt. De stofkappen beschermen tegen puin en verontreiniging. Vrij-hangt of paneel-onderstel ontwerp
    • AFMETINGEN: 2.5“ x 4“ x 0,5“
    • VERTROUWDE OP LEVERANCIER: Sinds 1989, Vreedzame heeft Satellite Inc de commerciële systemen en de netwerken van CATV in heel de V.S. geïnstalleerd. Wij onafhankelijk bron onze eigen reeks van de merk hoge specificatie van vezel optische producten voor HDTV, SDI, en Analoge MATV-systemen.

     

    Specificatie:

     

    Punt Parameter
    Model Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende Golflengte SM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier 1~30dB
    Terugkeerverlies PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie ≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht 1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
    Het werk Temperatuur -40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur -40°C~+ 85°C
    Vochtigheid 95%RH
     

     

    Meer beeld 
     
    Regelbaar het Metaalmateriaal van de Vezel Optisch Demper voor Analoge MATV-Systemen
     
     
     
    Uw kan houden van 
     
    Regelbaar het Metaalmateriaal van de Vezel Optisch Demper voor Analoge MATV-Systemen
     
     
     
     
     
     
                                                         Bedrijfinleiding 
     
    Nieuwe Lichte Optics Technology Limited gespecialiseerd in de Optische communicatie producten R&D, vervaardiging, verkoop en de dienst als high-tech bedrijf. Onze fabriek werd over de hele wereld gevestigd in 2011 en met 6 jaar OEM en vervaardigingservaring voor klant.
     
    Onze productregel omvat: Flardkoord/Vlechten, de Kabels van het Flardkoord, MTP/MPO-Flardkoord, Vezel Optische adapter, demper, Vezel optische schakelaar… Enz.
     
    Onze die producten wijd in Telecommunicatie, Vezel optische CATV worden gebruikt, digitale Internet-vezel brengen, databasepost, enz. over
     
    Het bedrijf heeft high-tech technologie, professioneel R&D-team, geavanceerd productiemateriaal, verfijnde vaardigheidsingenieurs. En hoog - het systeem voor kwaliteitscontrole, onze producten biedt aan klanten aan de V.S., Europees, Brazilië, Midden-Oosten, en Azië aan meer dan 60 landen en gebieden.
     
    De producten ontvingen hoge reputatie en koppelen van alle klanten terug!
     
    Tevreden ons contacteren als om het even welk kunnen wij samen steunen en samenwerken!
     
     
     
    Levering en betaling 
     
    1. levertijd: 2-15 werkdagen na ontvangen betaling
    2.package: de uitvoer sdandard pakket
    3. betalingstermijn: T/T, PAYPAL, westen unie, de storting van L/C. 30%, 70%balance vóór levering wordt betaald die
    4.warranty: 3 jaar
    5.Delivery methode: door aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, enz.) door overzees
     
     
     
     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST
    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode
    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB
    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
     
     
     
     
    Hoe te om ons te contacteren 
     
     
    Post: sales01@newlightfiber.com
    Cel/whatsapp: 008615800028772
     
    Regelbaar het Metaalmateriaal van de Vezel Optisch Demper voor Analoge MATV-Systemen

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Michelle

    Tel.: 0086 15800028772

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)