Thuis ProductenVezel Optische Kabels

Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal

Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal

  • Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal
  • Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal
Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YOFC / Corning
Certificering: ISO,RoHS , CE
Modelnummer: 2 kern
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1000 meter
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 50000 m /dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productennaam: ftth van de de krommingsgevoeligheid van de dalingskabel boort de speciale lage vezel LSZH materiële Wijzetype: enige wijze
Kabeltype: G652d/G657A1/G657A2 kabelmateriaal: PVC/LSZH
Kabeldiameter: 2.0*3.4+-0.2 Levertijd: 2-7 werkdagen na gedaane betaling
Garantie: 1 jaar na levering betalingstermijn: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, 30%deposit, saldo dat vóór levering wordt betaald
Lengte: Kan worden aangepast Kern: 2 kern
Hoog licht:

de duplexkabel van het vezel optische flard

,

simplexvezel optische kabel

 

 

ftth van de de krommingsgevoeligheid van de dalingskabel boort de speciale lage vezel LSZH materiële 2 kabel uit

 

Technische Parameters

 

Vezeltelling

Kabeldiameter

mm

Kabelgewicht

kg /km

Treksterkte

Snak/N op korte termijn

Verpletter Weerstand

Snak/korte termijn

N/100mm

Buigende Straal

Statisch/Dynamisch

mm

1 (2.0±0.2) * (3.0±0.2) 8 30/60 300/1000 15/30
2 (2.0±0.2) * (3.4±0.2) 8.5 30/60 300/1000 15/30
1 (2.0±0.2) * (3.8±0.2) 9 30/60 300/1000 15/30
4 (2.0±0.2) * (4.0±0.2) 10 30/60 300/1000

15/30

 
 

 

 

 

De optische vezeleenheid is positoned in het centrum. Twee de parallelle Vezel Plastieken (FRP) wordt geplaatst aan de twee kanten versterkte. Dan wordt de kabel voltooid met een zwarte of de kleurenlszh schede, wordt de ftthkabel wijd gebruikt in vezel aan het huisproject.

 

Kenmerken:

 

1.Special-de laag-kromming-Gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend communicatie transmissiebezit;

2.Two paralled FRP-sterkteleden verzekert goede prestaties van verbrijzelingsweerstand om de vezel te beschermen;

3.Simple structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid;

4.Novel de fluit desigh, gemakkelijk de strook en de las, vereenvoudigen de installatie en het onderhoud;

5.Low rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede

 

Productomschrijving
 

De details van de kabelbouw

 

 

 

Vezeltype Enige wijze:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

Multimode:
(4) 50/125-OM2
(5) 62.5/125-OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4

(8) 50/125-OM5

Vezelmerk YOFC, Corning, OFS…
Schakelaartype SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO/MTP, SMA, DIN

 

 

 

Koordtype Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores…
Kabeldiameter 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm….
Kabeljasje PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Lengte (M)

0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (kan worden aangepast)

 

 

 

 

 

 

Bedrijfweergeven 

 

Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal 0

 

 

Enige Wijze 2 van de de Dalingskabel van Kernftth van de de Krommingsgevoeligheid Laag de Vezellszh Materiaal 1

 

 

Michelle Zhang 

 

Cel/WhatsApp: 008615800028772

Post: sales01@newlightfiber.com

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten