Thuis ProductenVezel Optische Kabels

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96

  • Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96
  • Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96
Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YOFC / Corning
Certificering: ISO,RoHS , CE
Modelnummer: GYFTY
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1000 meter
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 50000 m /dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productennaam: GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 de Vezel Optische Kabel van de 96 Kern Enige Wijze voor Ondergrondse kabel Wijzetype: enige wijze
Kabeltype: G652d/G657A1/G657A2 kabelmateriaal: PVC/LSZH
Levertijd: 2-7 werkdagen na gedaane betaling Garantie: 1 jaar na levering
betalingstermijn: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, 30%deposit, saldo dat vóór levering wordt betaald Lengte: Kan worden aangepast
Kern: kern 12
Hoog licht:

de duplexkabel van het vezel optische flard

,

kabel van de vezel de optische daling

 

 

GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 de Vezel Optische Kabel van de 96 Kern Enige Wijze voor Ondergrondse kabel leiding

 

De enige kabel van de wijze optische vezel hierin na verwezen naar aangezien de „Kabel“ aan de vereisten van deze specificatie voldoet en over het algemeen itu-t Aanbeveling G.652 ontmoet.

 

G652 behandelt single-mode NDSF (de niet-verspreiding verplaatste vezel) die voor 1310nm-golflengte wordt geoptimaliseerd.

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm    
Vermindering @850nm     ≤3.0dB/km ≤3.0dB/km
(+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0dB/km
  @1310nm ≤0.36dB/km ≤0.4dB/km    
  @1550nm ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km    
Bandbreedte @850nm     ≥500MHz/km ≥200MHz/km
(Klasse A) @1300nm     ≥1000MHz/km ≥600MHz/km
Numerieke Opening     0.2±0.015NA 0.275±0.015NA
Afgesneden kabel ≤1260nm ≤1480nm    

 

 

Kenmerken:

 

1.Excellent mechanisch en temperatuur

prestaties door de nauwkeurige bovenmatige Vezellengte die worden gewaarborgd

2.Critical bescherming aan vezels

3.The na maatregelen worden genomen om te verzekeren

water het blokkeren prestaties van de kabel.

- Enige die staaldraad als centraal sterktelid wordt gebruikt

- Speciale water-blokkerende het vullen samenstelling in de losse buis.

- 100% kabelkern het vullen

 

 

 

Toepassing: Buis/Antenne

 

 

Temperatuurwaaier:

 

Het opslaan van temperatuur: - 40℃ aan +70℃

Werkende temperatuur: - 40℃ aan +70℃

 

 

Nota:

 

1.Cables kan van een waaier van enige wijze of multimode vezels worden voorzien.
2.The de afmetingen en de grondstoffen kunnen volgens de vraag van de klanten worden ontworpen.

3.Standard spoellengte: 3000m/reel: andereop verzoekbeschikbarelengten.

 

Technische Parameters:

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Vermindering

(+20°C)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    

 

Bandbreedte (Klasse A)

@850nm     ≥500 Mhz·km ≥200 Mhz·km
@1300nm     ≥1000 Mhz·km ≥600 Mhz·km
Numerieke Opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Golflengte λcc ≤1260nm ≤1480nm  

 

 

 

 

 

stel temperatuur in werking:

-20℃~+70℃

 

 

 

Bedrijfweergeven 

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 0

 

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 1

 

verpakking

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 2

 

 

Voordeel

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 3

Certificaat

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 4

 

 

het verschepen en betaling 

 

Ondergrondse Kabel die Enig het Flardkoord GYFTY FRP 2 van de Wijzevezel Kern leiden 4 6 12 24 48 96 5

 

 

 

Michelle Zhang 

 

Cel/WhatsApp: 008615800028772

Post: sales01@newlightfiber.com

 

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten