Thuis ProductenVezel Optische Kabels

Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik

Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik

  • Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
  • Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
  • Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
  • Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
  • Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: NL
Certificering: ISO9001; ROSH
Modelnummer: NLFTTH3
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1.000 m
Prijs: USD 0.18-0.21 per meter
Verpakking Details: houten wiel
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 10000 m per dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
naam: FTTH Drop kabel Vezeltelling: 1 vezel
Bouw: zelfstandig Type vezel: Singlemode, G657A
Buitenjasjemateriaal: LSZH Het Materiaal van het sterktelid: De Draad van KFRP/van FRP/van het Staal
kleur: zwart / wit Toepassing: FTTH-Projecten
Verpakking: houten wiel Test Repor: Uit pakket van de kabel
Vezelstruction: Figure8 Gebruik: Lucht
Hoog licht:

de duplexkabel van het vezel optische flard

,

kabel van de vezel de optische daling

De witte/zwarte kabel van de kleureng652a FTTH daling met het Jasje van LSZH/van pvc/PE

 

 

Beschrijving:

 

FTTH-de Kabel direct met hun huizen wordt verbonden, hun bandbreedte, golflengte en transmissietechnologietype dat zijn niet beperkt. Identiteitskaart van de optische die vezeleenheid in het centrum wordt geplaatst. Twee wordt het parallelle sterktelid geplaatst aan de twee kanten. Een staaldraad aangezien het extra sterktelid ook wordt toegepast, wordt dan, de kabel voltooid met een zwarte HDPE schede.

 

 

 

 

 

 

Eigenschappen en Voordelen

 

• Zelfstandige structuur, lichtgewicht, gemakkelijk te installeren

• Duurzaam en vlam - vertragerslszh schede, lage rook nul halogeen

• Uitstekende mechanische en milieuprestaties

• De staaldraad als extra sterktelid heeft sterkte met grote trekspanning

• Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van anti elektromagnetische en verbrijzelingsweerstand

 

Vezeltelling 1F/2F/4F
Vermindering 1310nm: ≤0.36 1550nm: ≤0.22
Kleur van vezel Blauwe Oranje Groene Bruin
Vezeltype G652D/G657A1/G657A2
Sterktelid Staal wire/FRP/KFRP
Buitenschede Lagere rook nul van LSZH de vertrager van het halogeenkader & UV Anti
De dimensies van de kabeldiameter 2.0 (Hoogte) × 3.0W ± 0,1 mm (breedte)
De waaier van de verrichtingstemperatuur -20 ℃ aan + 70 ℃
De waaier van de installatietemperatuur -0 ℃ aan + 60 ℃
Vervoer en opslagtemperatuurwaaier -20 ℃ aan + 70 ℃
Spanningslading (n) Korte termijn: 800N lange termijn: 500N
Verbrijzelingslading (N) 1000 N/100mm-Korte termijn op lange termijn: 2200N/100mm
Minimale installatie buigende straal 30 x OD
Minimale verrichtings buigende straal 15 x OD
Kabel het merken Het merken lengte1meter apart, zonodig
 

 

 

Verpakking 

 

Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik 0

 

Punt Index
Lengte en verpakking 1000m/plywood spoel
De grootte van de triplexspoel 300*110*230mm
Kartongrootte 310*310*250mm
Netto gewicht 9kg/km
Brutogewicht 10kg/box
Verpakkingsdetails houten wiel

 

 

Toepassing

 

• Openlucht luchttoepassing

• Gebruikt in de FTTH-projecten

• Verrichting van het hoge prestaties de optische netwerk

• Hoge snelheids optische routes in de bouw

 

Een FTTH-netwerk met hoge capaciteit biedt u de kansen om een concurrentievoordeel te bouwen en een eco-duurzaam netwerk te handhaven dat minder macht verbruikt. Met eenvoudige structuur en lichtgewicht, zelfstandige FTTH wordt de dalingskabel hoogst geadviseerd voor de verbinding van openlucht en binnen aanleg van kabelnetten.

 

Van de het Jasje Simplex Enig Wijze van LSZH/van pvc/PE van de de Vezelg652a FTTH Daling de Kabel Luchtgebruik 1

 

 

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten