Thuis ProductenMPO-Cassettemodule

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité
De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité

Grote Afbeelding :  De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New light
Certificering: ROHS ;ISO9001
Modelnummer: 6/12 haven MPO
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: USD 68-120 set
Verpakking Details: opp bag+carton-doos
Levertijd: 2-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 10000 per dag

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité

beschrijving
Type connector: MPO/LC/SC/FC/ST/MU, MPO, MTP, MPO-MPO/MPO-LC Toevoegingsverlies: Standaardverlies en Elite
Type: Single-mode/Multi-mode Garantie: 2 jaar
Materiaal: Plastieken en Aluminiumlegering golflengte: 850nm/1310nm/1550nm
Naam van het product: Hoge vezel - dichtheid mtp-12 Cassettes kleur: Magenta, Gele Rode Aqua
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, Telecommunicatie, Datacentrumnetwerk, het Netwerk van MTP MPO, Voorz
Hoog licht:

mtp casstte module

,

het flardpaneel van de mpocassette

MPO/MTP de cassette bevat duplexlcschakelaar voor het paneel van het mpoflard

 

 

Productomschrijving:

 

Nieuwe Lichte MPO/MTP-cassette geschikt om 6-24 vezels goed te keuren. Deze cassettes zijn geschikt voor gebruik met Singlemode, Multimode 62,5 en 50um, evenals Geoptimaliseerde Laser, OM3-toepassingen en zijn beschikbaar in LC, Sc, ST, FC, MTRJ-schakelaartypes.

MPO/MTP de cassette komt pre-geïnstalleerd met de vereiste adapters die Zirconiumdioxyde Ceramische kokers voor verbeterde verenigbaarheid met alle toepassingen kenmerken. De adapters zijn met kleurcodes volgens de toepassing in gebruik (Blauw = 9/125; Beige = 62,5 en 50um; Aqua = OM3; Groen = APC). Alle adapters komen norm met stoflakens.


MPO-de Cassettes bevatten gecontroleerde fabriek en geteste mpo-LC ventilator-outs-waaien om optische prestaties en betrouwbaarheid te leveren. MPO-Elite en van LC of Sc-de Premieversies worden met beperkte verliezen aangeboden kenmerkend laag toevoegingsverlies voor het eisen van de hoge snelheidsnetwerken van de machtsbegroting.
Toepassingen:
1. Vezel Optisch Transmissiesysteem
2. CATV-Netwerken
3. Local area network
4. Het testen/Metingsinstrumenten
Eigenschappen:
1. 19 duim standaardgrootte, pasvorm voor 19 duimrek, 23 duimgrootte is op verzoek beschikbaar.
2. De standaardgrootte is 1U, 2U, of 4U zijn op verzoek beschikbaar
3. facultatieve 12,24,48,96Port
4. Geschikt voor Sc, FC, ST, LC-adapter, duplex en simplex beschikbare allebei.
5. Het slimme Ontwerp om firma te leveren beschermt voor optische kabel eindverbinding en de optische installatie van de vezeladapter
6. Verstrek beëindiging, bescherming, verbinding, beheer van vezel optische kabel
7. Volgzame RoHS
8. Volledige (geladen) assemblage of leeg facultatief paneel
9. Zwarte of Witte kleur
Voordeel:
1. UL het certificaat maakt de kwaliteitshefboom het beste zijn.
2. Het onafhankelijke onderzoek en de ontwikkeling, kunnen volgens klantenvereisten worden gewijzigd
3. OEM beschikbaar pakket, kunnen wij uw gekleurd embleem drukken, uw OEM doos, OEM Karton drukken

 

 

De nieuwe Lichte MTP/MPO-cassettes allen worden gemaakt met hoogte - de vezel optische kabel van kwaliteitscorning en zijn beschikbaar op de wijzen van de varioursvezel: Single-mode (9/125um), Multimode OM1 (62.5/125um), Multimode OM3 (50/125um) en anderen. Deze cassettes hebben ook vele gemeenschappelijke beschikbare havens die van de vezel optische schakelaar, omvatten: LC, de vezel optische schakelaars van LC/APC, van Sc, van SC/APC, van FC, van FC/APC, en ST. Alle cassettes van Fibertronics MTP/MPO kunnen met of Mannelijke of Vrouwelijke MTP/MPO-schakelaars worden gemaakt om uw behoeften aan te passen.

 

 

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité 0

 

 

Hoge FHD - de dichtheidsreeks is een veelzijdige oplossing in veelvoudige grootte (1U/2U/4U) en stijlen voor de bouw van backbones, datacentra en ondernemingstoepassingen, 1U tot 96 LC-vezels.

 

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité 1

 

 

Producteigenschappen:


• High-density modulair ontwerp, vezel tot 96 in 1U voor efficiënt gebruik.

• Pre-geëindigde cassette voor betere betrouwbaarheid en snelle plaatsing.

• Hoge prestatiesschakelaars om een optische begroting met beperkte verliezen te bereiken.

• Stop & spel de modules staan snelle installatie van veelvoudige vezelverbindingen toe.

• Aangeboden in een brede waaier van prestaties en polariteitsconfiguraties.

• De corning vezel compoliant volgens de normen van Telcordia, van EIA/TIA en CEI-.

 

 

Leer meer, pls verbinding:

https://youtu.be/vq-AZxb1ab4

 

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité 2

 

Vezeltelling 12 / 24 Vezelwijze OM3 50/125 μm
Voorschakelaartype 12 de Duplex van LC UPC Achterschakelaartype (het gespelde) Mannetje van 1x MPO UPC
MPO-Adapter Sleutel tot Sleutel neer Glasvezel Corning ClearCurve®
Toevoegingsverlies MPO≤0.35 dB, LC≤0.2 dB Terugkeerverlies MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Werkende Temperatuur 0°C aan 70°C Opslagtemperatuur -40°C aan 75°C
Afmetingen (HxWxD) 1.38 '' x4.29 '' x4.64“ (35x109x118 mm) Toepassing Aanpassing voor Typeaf Cassette

 

 

 

 

Prestatieseigenschappen:

 

Voorschakelaar LC/SC duplex
Materiaal van Koker Ceramisch zirconiumdioxyde
Toevoegingsverlies  Multimode: UPC ≤0.2dB kiest wijze uit: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Terugkeerverlies Multimode: UPC ≥30dB kiest wijze uit: APC ≥60dB UPC ≥50dB
   

 

 

Polariteitsillustratie:


In om het even welke installatie, is het belangrijk om ervoor te zorgen dat de zender aan de ene kant de overeenkomstige ontvanger aan de andere kant aanpast. FS verstrekt een aantal intelligente oplossingen die u kunnen helpen uw netwerk en zijn connectiviteit beheren en optimaliseren.

 

De Cassette van MPO/MTP-bevat Duplexlc-Schakelaar voor Mpo-Flardcomité 3

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)