Thuis Productenglasvezel patchkabel

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000
Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000 Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000

Grote Afbeelding :  Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: NewLight
Certificering: IS09001-2008.ROHS
Modelnummer: NL001
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negoatiate
Verpakking Details: PCs 1 per pak
Levertijd: werkdag 3 tot 5
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 10000pcs/month

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000

beschrijving
Diameter van: 2.0mm model: Single
Connector: Lc-LC kleur: Geel
Type vezel: simplex en duplex Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE & Basisstation, voor de interne verbin
Lengte: Om het even welke lengte is klantgericht Type connector: SC/FC/LC/ST/MU/DIN/D4/MTRJ/MPO
Type: Enige wijze/Multi-mode
Hoog licht:

Enkele Mode glasvezel kabel

,

het duplexkoord van het vezelflard

Enig van het het flardkoord van de wijzevezel vezeloptisch het flardkoord van Sc fc st e2000 lc aan lc

 

 

Beschrijving:

 

Het nieuwe lichte Enige van het het flardkoord van de wijzevezel vezeloptische het flardkoord van Sc fc st e2000 lc aan lc is beschikbaar in zowel singlemode als multimode versies. Een rendabele oplossing die hoge bandbreedte en transmissietarieven over korte afstanden verstrekt. Deze kabel van uitstekende kwaliteit van Multimode vezel optische flard wordt ontworpen voor ethernettoepassingen. Elke verbinding heeft grote duurzaamheid en is bestand tegen trekt, spant en beïnvloedt tijdens installatie

Het Koord van het optische Vezelflard (Verbindingsdraad) is een lengte van optische vezel met twee einden toevoegend schakelaars om straalweg te verbinden. De vlecht is slechts aan de ene kant een lengte van vezelschakelaar permanent in bijlage. De koorden van het Joinwitflard met diverse types van schakelaars worden geassembleerd (zoals FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ enz. die Er zijn drie soorten opgepoetst vezel Beëindigen-gezicht: PC, UPC EN APC. Wij wenden geavanceerde techniek en materiaal aan aan vervaardiging om de hoogte te verzekeren - kwaliteit van massaproduktie.

 

Het opdracht geven van tot Opties:

 

Zowel komt singlemode als multimode optische het flardkoord van de versiesvezel met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met pre-opgepoetste PC, UPC, APC profiel en convex sferisch eind.

Deze beëindigen gezichtstypes toestaan voor sneller het oppoetsen, en lage achterbezinning en optisch verlies, terwijl het verzekeren van maximumherhaalbaarheid

 

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000 0

 

 

Schakelaartype SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU, MTRJ, ENZ.
Pools UPC, APC, PC
Kabeltype Simplex, Duplex recht, Duplexomgekeerde
Vezel SM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
Kabeljasje Stootbord, Voltallige vergadering, LSZH
Kabeldiameter 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm, enz.
Kabellengte Lengte in meter

 

Type:

 

* Schakelaartype: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, ENZ.

* Metalen kap endface: PC, UPC, APC, ENZ.

* Vezeltype: enige wijze, polarisatie-handhaaft optische vezel, multimode 50/125, mutimode 62.5/125, enz.

* Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, enz.

* Verbonden aantal vezel: enig-kernschakelaar, dubbel-kernschakelaar en multi-core schakelaar.

 

 

Specificatie: 

 

 

Vezeltype Enige wijze: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
Vezelmerk YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
Schakelaar SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
Koordtype Simplex, Duplex
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
Kabeljasje PVC, OFNR, LSZH, OFNP
lengte (M) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, Aangepaste 100m…

 


Eigenschappen

 

* Goede ruilbaarheid

* Stabiliteit op hoge temperatuur

* Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

* Het superieure kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen

* Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

 

Goed van het het Flardkoord van de Duurzaamheids Optische Vezel Lc aan Lc Sc Fc St E2000 1

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)