Thuis Productenglasvezel patchkabel

Lc - het Duplexkoord van het de Optische Vezelflard van Lc, Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzevezel

Lc - het Duplexkoord van het de Optische Vezelflard van Lc, Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzevezel

    • Lc - Lc  Duplex Optical Fiber Patch Cord , Single Mode Fiber Optic Patch Cord
    • Lc - Lc  Duplex Optical Fiber Patch Cord , Single Mode Fiber Optic Patch Cord
  • Lc - Lc  Duplex Optical Fiber Patch Cord , Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: NewLight
    Certificering: IS09001-2008.ROHS
    Modelnummer: NL001

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: Negoatiate
    Verpakking Details: PCs 1 per pak
    Levertijd: werkdag 3 tot 5
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
    Levering vermogen: 10000pcs/month
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Connector: Lc-LC Type vezel: simplex en duplex
    Lengte: Om het even welke lengte is klantgericht Type connector: SC/FC/LC/ST/MU/DIN/D4/MTRJ/MPO
    Type: Enige wijze/Multi-mode Vezeltelling: Simplex of duplex
    Materiaal: PVC/LSZH kleur: aqua of Cusomized
    Hoog licht:

    single mode fiber optic cable

    ,

    duplex fiber patch cord

    Lc - van het de vezel optische flard van Lc het duplex van de het koord enige wijze koord van het de vezel optische flard

     

    Eigenschap


    (1) ceramische Metalen kap;

    (2) hoog terugkeerverlies;

    (3) laag toevoegingsverlies;

    (4) goede herhaalbaarheid en en ruilbaarheid;

    (5) uitstekende geteste Opgepoetst en 100%;

    (6) nalevend Telcordia, gr.-326-Kern, van CEI en RoHS-Norm.

     

    Toepassingen

     

    Datacommunicatienetwerk

    Netwerk van de telecommunicatie het optische transmissie

    Optisch toegangsnetwerk (OAN)

    Actieve apparatenbeëindiging

    De gegevenstransmissie van de vezeloptica (FODT)

    Testmateriaal

    CATV

     

     

    Zowel komt singlemode als multimode optische het flardkoord van de versiesvezel met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met pre-opgepoetste PC, UPC, APC profiel en convex sferisch eind.

    Deze beëindigen gezichtstypes toestaan voor sneller het oppoetsen, en lage achterbezinning en optisch verlies, terwijl het verzekeren van maximumherhaalbaarheid

     

    Lc - het Duplexkoord van het de Optische Vezelflard van Lc, Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzevezel 0

     

     

    Schakelaartype SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU, MTRJ, ENZ.
    Pools UPC, APC, PC
    Kabeltype Simplex, Duplex recht, Duplexomgekeerde
    Vezel SM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
    Kabeljasje Stootbord, Voltallige vergadering, LSZH
    Kabeldiameter 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm, enz.
    Kabellengte Lengte in meter

     

    Type:

     

    * Schakelaartype: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, ENZ.

    * Metalen kap endface: PC, UPC, APC, ENZ.

    * Vezeltype: enige wijze, polarisatie-handhaaft optische vezel, multimode 50/125, mutimode 62.5/125, enz.

    * Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, enz.

    * Verbonden aantal vezel: enig-kernschakelaar, dubbel-kernschakelaar en multi-core schakelaar.

     

     

    Specificatie: 

     

     

    Vezeltype Enige wijze: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
    Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    Vezelmerk YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
    Schakelaar SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
    Koordtype Simplex, Duplex
    Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
    Kabeljasje PVC, OFNR, LSZH, OFNP
    lengte (M) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, Aangepaste 100m…

     


    Eigenschappen

     

    * Goede duurzaamheid

    * Goede ruilbaarheid

    * Stabiliteit op hoge temperatuur

    * Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

    * Het superieure kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen

    * Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

     

    Lc - het Duplexkoord van het de Optische Vezelflard van Lc, Enig Optisch het Flardkoord van de Wijzevezel 1

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Alice

    Tel.: 0086-13534063703

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)