Thuis Productenglasvezel patchkabel

PVC/LSZH van de het Koordlc aan Lc Multimode Vezel van het optische Vezelflard de Duplex Enige Wijze

PVC/LSZH van de het Koordlc aan Lc Multimode Vezel van het optische Vezelflard de Duplex Enige Wijze

    • PVC/LSZH Optical Fiber Patch Cord Lc To Lc Multimode Fiber Duplex Single Mode
    • PVC/LSZH Optical Fiber Patch Cord Lc To Lc Multimode Fiber Duplex Single Mode
  • PVC/LSZH Optical Fiber Patch Cord Lc To Lc Multimode Fiber Duplex Single Mode

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: NewLight
    Certificering: IS09001-2008.ROHS
    Modelnummer: NL001

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: Negoatiate
    Verpakking Details: PCs 1 per pak
    Levertijd: werkdag 3 tot 5
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
    Levering vermogen: 10000pcs/month
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Connector: Lc-LC Type vezel: simplex en duplex
    Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE & Basisstation, voor de interne verbin Lengte: Om het even welke lengte is klantgericht
    Type connector: SC/FC/LC/ST/MU/DIN/D4/MTRJ/MPO Type: Enige wijze/Multi-mode
    Vezeltelling: Simplex of duplex Materiaal: PVC/LSZH
    kleur: Sinaasappel of anderen, aqua of Cusomized
    Hoog licht:

    single mode fiber optic cable

    ,

    duplex fiber patch cord

    van de het koord lc aan lc multimode vezel van het vezelflard van de de wijzevezel duplex enig optisch het flardkoord

     

    Beschrijving:

     

    Hoog - de kwaliteit LC Uniboot verbindt strak-Als buffer opgetreden voor Flardkabel, 2 Vezels, SMF onderling

    Aangezien het voorzien van een netwerkmilieu van vandaag van hoge snelheid - dichtheidsoplossingen meer en meer afhankelijk en hoog wordt, is het efficiënte kabelbeheer een echte kwestie. De belangrijkste zorg is hoe te meer kabel in een kleinere hoeveelheid ruimte te leiden.

     

    Het Uniboot-flardkoord gebruikt een speciale „ronde duplex“ kabel die duplextransmissie binnen één enkele kabel toestaat, en het vermindert kabelbeheer het ruimte vergelijken bij standaardflardkoorden. De hoogte - dichtheidskabels die met flexibele „balanslusje“ uniboot schakelaar, krommings insenstive vezel en ultra-low toevoegingsverlies worden ontworpen (0.15dB) voor 10GBase, het netwerkverbinding van 40GBase en 100GBase-in datacentrum. De de kabelassemblage van LC Uniboot van OMC biedt de beste oplossing voor high-density toepassingen, Datacentra aan, verbindt en dwars-schakelaar, Particuliere netwerken en gebouwinstallaties onderling.

     

    Ons het flardkoord van de unibootvezel vermindert de ruimte van het kabelbeheer door tot 68% vergeleken bij standaardflardkoorden. Het flardkoord gebruikt een speciale „ronde duplex“ kabel die duplextransmissie binnen één enkele 3mm kabel toestaat. Als resultaat van deze eigenschappen biedt ons koord van het unibootflard betere luchtstroom en zicht van materiaal binnen een hoogte aan - het milieu van het dichtheidsnetwerk. Ons koord van het unibootflard is beschikbaar in een grote verscheidenheid van kabelmaterialen met inbegrip van LSZH, Voltallige vergadering en Stootbord

     

    Het opdracht geven van tot Opties:

     

    Zowel komt singlemode als multimode optische het flardkoord van de versiesvezel met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met pre-opgepoetste PC, UPC, APC profiel en convex sferisch eind.

    Deze beëindigen gezichtstypes toestaan voor sneller het oppoetsen, en lage achterbezinning en optisch verlies, terwijl het verzekeren van maximumherhaalbaarheid

     

    PVC/LSZH van de het Koordlc aan Lc Multimode Vezel van het optische Vezelflard de Duplex Enige Wijze 0

     

     

    Schakelaartype SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU, MTRJ, ENZ.
    Pools UPC, APC, PC
    Kabeltype Simplex, Duplex recht, Duplexomgekeerde
    Vezel SM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
    Kabeljasje Stootbord, Voltallige vergadering, LSZH
    Kabeldiameter 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm, enz.
    Kabellengte Lengte in meter

     

    Type:

     

    * Schakelaartype: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, ENZ.

    * Metalen kap endface: PC, UPC, APC, ENZ.

    * Vezeltype: enige wijze, polarisatie-handhaaft optische vezel, multimode 50/125, mutimode 62.5/125, enz.

    * Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, enz.

    * Verbonden aantal vezel: enig-kernschakelaar, dubbel-kernschakelaar en multi-core schakelaar.

     

     

    Specificatie: 

     

     

    Vezeltype Enige wijze: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
    Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    Vezelmerk YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
    Schakelaar SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
    Koordtype Simplex, Duplex
    Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
    Kabeljasje PVC, OFNR, LSZH, OFNP
    lengte (M) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, Aangepaste 100m…

     


    Eigenschappen

     

    * Goede duurzaamheid

    * Goede ruilbaarheid

    * Stabiliteit op hoge temperatuur

    * Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

    * Het superieure kwaliteitsnorm PC/UPC/APC Oppoetsen

    * Norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI

     

    PVC/LSZH van de het Koordlc aan Lc Multimode Vezel van het optische Vezelflard de Duplex Enige Wijze 1

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Alice

    Tel.: 0086-13534063703

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)