Thuis ProductenFiber Optic Patch Panel

6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel

6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel
6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel 6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel

Grote Afbeelding :  6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New light
Certificering: ROHS ;ISO9001
Modelnummer: 6/24 /48-kern ptach paneel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: negotiation
Verpakking Details: opp bag+carton-doos
Levertijd: 2-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 10000 per dag

6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosvezel

beschrijving
Toepassing: Datacentra, pre-geëindigde installaties Interface: met een laag bedekt poeder
Naam van het product: 6 zet het de Havens Optische Rek van X 4LC Flardcomités/de Opticaflardcomité op van de Zwarte doosve dienblad: de vezel van 12/24/48/72/96
Gewicht: 6 KG Materiaal: Fosfoorbrons
Opslagtemperatuur: -45°C~+60°C Producttype: dia-uit ladebijlage met lasdienbladen
Dimensies: 1.75 " H x 17,0 " W x 14,0 " D, 485mmx294mmx44mm Type: 2U, trek optische de wegpaneel van de typevezel, 1U, Singlemode of mutil wijze
Hoog licht:

glasvezel Accessoires

,

paneel van de vezel het optische beëindiging

6 x 4LC poorten optische rack-mount patchpanelen voor rack-mount patchpaneel

Productomschrijving:

De glasvezelterminaldoos is een soort glasvezelbeheerproducten die worden gebruikt om de glasvezelverbindingen in het FTTH-netwerk te distribueren en te beschermen. Het is beschikbaar voor de distributie en aansluiting van verschillende soorten optische vezelsystemen. Deze eenheden zijn verkrijgbaar in formaten die voldoen aan de meest voorkomende distributievereisten. Wij bieden een soort hoogwaardige, optische microafsluitdoos van microvezels gemaakt van koudgewalste staalplaat van hoge kwaliteit en ondergaat een statische kunststof spuitbehandeling. De doos kan alleen worden geïnstalleerd in het binnenrackmontagechassis.

Opmerking: deze doos wordt niet geleverd met adapters en staartjes. Als u ze nodig hebt, kunnen we ze voor u met weinig installeren

12 vezel 24 kern, 48, 72 en 144 vezelconfiguraties. Standaard 1U, 2U, 3U en 4U (LIU) glasvezelpatchpanelen en optische distributiekaders (ODF). Bekijk ons patchpaneel voor rackmontage .

De kruidenbak in de doos is gemaakt van ABS-materiaal dat beschikbaar is voor 0,9 mm, 2,0 mm en 3,0 mm glasvezelkabel.

Elk patchpaneel is volledig geladen met panelen, adapters, splicesladen en accessoires en is klaar voor installatie.

Kenmerken:


MTP / MPO-standaard compatibele multivezelconnector
LC (SFF datacenterstandaard), SC discrete interface
OS1 / 2, OM3, OM4 vezelgraden (OM1 en OM2 beschikbaar)
12 en 24 vezelversies - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optische onderdelen
Polariteit A (standaard), B of C
Fabriek beëindigd en getest
Hoogwaardige zirconia-mouwadapters

Parameter Eenheid FDF-1U FDF-2U FDF-3U
Vezelcapaciteit Kern ≤24 ≤48 ≤72
Aantal laden PCS 1 2 4
Hoogte 1U 2U 3U
Dimensie Breedte mm 482 482 482
Diepte mm 305 305 305
Opmerking Rackmontage Rackmontage Rackmontage

toepassingen:

· Telecommunicatienetwerken

· Local Area Networks

· FTTH

· CATV-netwerken

· Actieve apparaatbeëindiging

Kenmerken & Voordelen:

· Laag overtollig verlies en hoge prestaties

· Intrekbare laslade

· Gemak en gebruiksgemak

· Gebruik binnenshuis, aanpasbaar buitenshuis

projecten Parameter
Bedrijfstemperatuur -25 ℃ ~ + 40 ℃
Bewaar temperatuur -25 ℃ ~ + 55 ℃
Relatieve luchtvochtigheid ≤85% (+ 30 ℃)
Luchtdruk 70Kpa ~ 106kPa
Kleur Zwart

Dimensie:

Model hoeveelheid vezels Hoogte Afmetingen (lxbxh)
rekmontage 12/24/48/96 kern 1U 430 * 354.1 * 44mm

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)