Thuis ProductenFiber Optic Patch Panel

Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo

Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo
Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo

Grote Afbeelding :  Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New light
Certificering: ROHS ;ISO9001
Modelnummer: 6/24 /48-kern ptach paneel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: USD 68-120 set
Verpakking Details: opp bag+carton-doos
Levertijd: 2-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 10000 per dag

Rek 19 zet Comité van het Vezel Optisch Flard 48 van de de Platenmoeilijke situatie van de Haven opAdapter het Comité van het de Vezelflard van Mpo

beschrijving
Toepassing: Datacentra, pre-geëindigde installaties Voorpaneel: LC, SC, ST, FC, E2000
formaat: 19 duim Interface: met een laag bedekt poeder
Naam van het product: optisch het Flardcomité van de 24 vezelrek opgezet MPO/MTP Vezel dienblad: de vezel van 12/24/48/72/96
Gewicht: 6 KG Materiaal: Fosfoorbrons
Opslagtemperatuur: -45°C~+60°C Producttype: dia-uit ladebijlage met lasdienbladen
Dimensies: 1.75 " H x 17,0 " W x 14,0 " D, 485mmx294mmx44mm Type: 2U, trek optische de wegpaneel van de typevezel, 1U, Singlemode of mutil wijze
Hoog licht:

glasvezel Accessoires

,

paneel van de vezel het optische beëindiging

19 rack-mount vezelpatchpaneel 48-poort adapterplaten fix mpo-vezelpatchpaneel

Productomschrijving:

Elk patchpaneel voor rackmontage is ontworpen om superieur kabelbeheer te bieden voor elk glasvezelnetwerk. We bieden een verscheidenheid aan vezelpleisterpanelen die plaats bieden aan maximaal 144 vezels. Onze rackmontagekasten zijn aanpasbaar en aanpasbaar met de mogelijkheid om te splitsen, te beëindigen of beide te doen. Beheer en onderhoud van de binnenkabel zijn eenvoudig met de toegankelijke ontwerpen voor en achter van deze units. Deze functies bieden u de mogelijkheid en flexibiliteit om te voldoen aan uw huidige en toekomstige behoeften aan glasvezel. We bieden ook een verscheidenheid aan patchpanelen met een hoge dichtheid voor rackmontage

De kruidenbak in de doos is gemaakt van ABS-materiaal dat beschikbaar is voor 0,9 mm, 2,0 mm en 3,0 mm glasvezelkabel.

Elk patchpaneel is volledig geladen met panelen, adapters, splicesladen en accessoires en is klaar voor installatie.

De 1RU- en 3RU-modellen voor rackmontage bevatten standaard RLH-vezeladapterplaten (zwart) die afzonderlijk verkrijgbaar zijn. De adapterplaathouders zijn ook compatibel met alle LGX-voetafdrukadapterplaten.

Uitschuifbare patchpaneelbehuizingen zijn ontworpen voor patching- en splicingtoepassingen met zowel hoge als lage dichtheid. Deze behuizingen zijn gemaakt van duurzaam aluminium met een dikte van 14 en zijn licht en robuust. Functies voor kabelorganisatie zijn onder meer spoelen voor beheer, kabelrouteringsringen en brugposities vastbinden. Al onze rack-mount behuizingen passen op standaard 19-inch rekken en kasten.

Kenmerken:


MTP / MPO-standaard compatibele multivezelconnector
LC (SFF datacenterstandaard), SC discrete interface
OS1 / 2, OM3, OM4 vezelgraden (OM1 en OM2 beschikbaar)
12 en 24 vezelversies - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optische onderdelen
Polariteit A (standaard), B of C
Fabriek beëindigd en getest
Hoogwaardige zirconia-mouwadapters

Parameter Eenheid FDF-1U FDF-2U FDF-3U
Vezelcapaciteit Kern ≤24 ≤48 ≤72
Aantal laden PCS 1 2 4
Hoogte 1U 2U 3U
Dimensie Breedte mm 482 482 482
Diepte mm 305 305 305
Opmerking Rackmontage Rackmontage Rackmontage

toepassingen:

· Telecommunicatienetwerken

· Local Area Networks

· FTTH

· CATV-netwerken

· Actieve apparaatbeëindiging

Kenmerken & Voordelen:

· Laag overtollig verlies en hoge prestaties

· Intrekbare laslade

· Gemak en gebruiksgemak

· Gebruik binnenshuis, aanpasbaar buitenshuis

projecten Parameter
Bedrijfstemperatuur -25 ℃ ~ + 40 ℃
Bewaar temperatuur -25 ℃ ~ + 55 ℃
Relatieve luchtvochtigheid ≤85% (+ 30 ℃)
Luchtdruk 70Kpa ~ 106kPa
Kleur Zwart

Dimensie:

Model hoeveelheid vezels Hoogte Afmetingen (lxbxh)
rekmontage 12/24/48/96 kern 1U 430 * 354.1 * 44mm

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)