Thuis ProductenFiber Optic Patch Panel

LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage

LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage
LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage

Grote Afbeelding :  LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: New light
Certificering: ROHS ;ISO9001
Modelnummer: 6/24 /48-kern ptach paneel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: USD 68-120 set
Verpakking Details: opp bag+carton-doos
Levertijd: 2-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 10000 per dag

LC Comité van het de Vezel Optisch Flard van Sc ST FC E2000 48 het Flardcomité van de Havenvezel Bijlage

beschrijving
Toepassing: Datacentra, pre-geëindigde installaties Voorpaneel: LC, SC, ST, FC, E2000
formaat: 19 duim Interface: met een laag bedekt poeder
Naam van het product: optisch het Flardcomité van de 24 vezelrek opgezet MPO/MTP Vezel dienblad: de vezel van 12/24/48/72/96
Gewicht: 6 KG Opslagtemperatuur: -45°C~+60°C
Producttype: dia-uit ladebijlage met lasdienbladen Type: 2U, trek optische de wegpaneel van de typevezel, 1U, Singlemode of mutil wijze
Hoog licht:

glasvezel Accessoires

,

paneel van de vezel het optische beëindiging

LC SC ST FC E2000 vezeloptisch patchpaneel 48-poort vezelpatchpaneel-behuizing

Productomschrijving:

Wandbehuizing biedt plaats aan 4 panelen (6-, 8-, 12- of 24-vezelpanelen). Opmerking: 24 poortpanelen alleen beschikbaar in LC-connectoren. 16-gauge staal met corrosiebestendige zwarte poedercoating. In gesloten toestand is muurbevestiging afsluitbaar met een 1-inch cilinderslot. Doorvoertules aan de boven- en onderkant kunnen de gebruiker de hoofdbehuizing betreden zonder ongewenst hanteren van glasvezelkabels.

Met de draaideur aan de zijkant kan de gebruiker jumper-kabelassemblages naar de eindbestemming voeren. Spoelen en kabelbinderbeugel inbegrepen in het binnenvak.

New Light biedt een grote selectie glasvezel patchpaneel- en glasvezelbehuizingsoplossingen, zodat u uw glasvezelkabels op de juiste manier kunt opslaan. Hoewel rackmontagepanelen en -behuizingen een beetje extra vloerruimte in beslag nemen, zijn ze gemakkelijk toegankelijk en kunnen ze uw netwerk van kabels schoon, veilig en goed werken houden.

Door het aanbieden van een grote selectie patchplaten en behuizingen voor vezelrekmontage, wil New Light Products u helpen te stoppen met u zorgen te maken of uw kabelnetwerk veilig is en goed wordt verzorgd en u de tijd geeft om u te concentreren op de dag- dagelijkse activiteiten van uw bedrijf. Nu kunt u doen wat u moet doen, wanneer u het moet doen, met de extra zekerheid dat uw elektronische apparatuur goed wordt verzorgd.

Kenmerken:


MTP / MPO-standaard compatibele multivezelconnector
LC (SFF datacenterstandaard), SC discrete interface
OS1 / 2, OM3, OM4 vezelgraden (OM1 en OM2 beschikbaar)
12 en 24 vezelversies - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optische onderdelen
Polariteit A (standaard), B of C
Fabriek beëindigd en getest
Hoogwaardige zirconia-mouwadapters

Parameter Eenheid FDF-1U FDF-2U FDF-3U
Vezelcapaciteit Kern ≤24 ≤48 ≤72
Aantal laden PCS 1 2 4
Hoogte 1U 2U 3U
Dimensie Breedte mm 482 482 482
Diepte mm 305 305 305
Opmerking Rackmontage Rackmontage Rackmontage

toepassingen:

· Telecommunicatienetwerken

· Local Area Networks

· FTTH

· CATV-netwerken

· Actieve apparaatbeëindiging

Kenmerken & Voordelen:

· Laag overtollig verlies en hoge prestaties

· Intrekbare laslade

· Gemak en gebruiksgemak

· Gebruik binnenshuis, aanpasbaar buitenshuis

projecten Parameter
Bedrijfstemperatuur -25 ℃ ~ + 40 ℃
Bewaar temperatuur -25 ℃ ~ + 55 ℃
Relatieve luchtvochtigheid ≤85% (+ 30 ℃)
Luchtdruk 70Kpa ~ 106kPa
Kleur Zwart

Dimensie:

Model hoeveelheid vezels Hoogte Afmetingen (lxbxh)
rekmontage 12/24/48/96 kern 1U 430 * 354.1 * 44mm

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)