Thuis Productenmpo mtp kabel

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-
MTP Female OM3 MPO MTP Cable Polarity B For QSFP+ And QSFP28 Transceivers
Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28- Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28- Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

Grote Afbeelding :  Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: MPO/MTP - MPO/MTP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 500 pc's per dag

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

beschrijving
naam: mpo mtp kabel Materiaal: LSZH, OFNP OF OFNR
Wijzetype: OM4 Kerntype: kern 12
Levertijd: 2-7 werkdagen na ontvangen storting productiecapaciteit: 500 PCs /dag
betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf Connector: MPO, MTP
kleur: Aqua, oranje, gele, Gele Rode Aqua
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO aan MPO Kabel

Van de het Flardkabel van MTP (wijfje) OM3 de Polariteit B voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28-

 

Beschrijving 

 

MTP aan MTP wordt flardkabels hoofdzakelijk gebruikt aan twee manieren; direct om tussen twee zendontvangers van QSFP+ (of van QSFP28) te verbinden of MTP-boomstamkabels te verbinden de zendontvangers met van QSFP+ (QSFP28). De is MTP aan MTP online verkochte flardkabels hier voor de eerste toepassing.
De nieuwe Lichte ook kabels van het voorraadmtp flard voor de tweede toepassing maar deze worden niet aangeboden online wegens het verzekeren het juiste type van kabel wordt geleverd. MTP-de flardkabels met polariteit B en met vrouwelijke (geen speld) zullen schakelaars op elk eind een directe verbinding voor SR4-transmissie tussen twee QSFP-type zendontvangers toelaten.


Het gebruiken van de MT-het Volledige ELITEmetalen kap en glas met beperkte verliezen van Corning Clearcurve, verbindt de kabels van het aanbiedingsmtp flard aan gewaarborgde prestaties en verenigbaarheid. Deze MTP-flardkabels maken deel uit van onze M400-Reeks en bieden klanten een volledig netwerk aan dat zowel 40GBASE-SR4-netwerk als 100GBASE-SR4 steunt.

 

De Kabeltoepassing van MPO MTP

 

Multimode (OM3 of OM4 50/125) kabels van het vezelmpo flard hebben drie belangrijke toepassingen in deze toepassing:

 

Om direct tussen twee QSFP+-zendontvangers voor 40GBase-SR4 te verbinden
Om direct tussen twee QSFP28-zendontvangers voor 100GBase-SR4 te verbinden
Om met MPO-boomstamkabels te verbinden

Singlemode (OS1 of OS2 9/125) kabels van het vezelmpo flard hebben gelijkaardige toepassingen:

Om direct tussen zendontvangers twee van QSFP+ PLR4 (ook genoemd LR4 PSM) voor 40G Ethernet te verbinden
Om direct tussen zendontvangers twee van QSFP28 PLR4 (ook genoemd LR4 PSM) voor 100G Ethernet te verbinden
Om met MPO-boomstamkabels te verbinden

 

Voor zowel multimode als singlemode zullen deze flardkoorden typisch polariteit B hebben en vrouwelijke schakelaars hebben.

 

 

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28- 0

 

 

1 . De schakelaar van de V.S. Conec MTP, Senko MPO plus premieschakelaar
2. OS2, OM3, OM4-vezelrangen (beschikbare OM1 en OM2)
3. 0.35dB standaardversies met beperkte verliezen van de elitemtp/mpo schakelaar de ook van 0.6/0.75dB
4. Geëindigd en geteste fabriek
5. Sta gemakkelijke migratie van 10GbE aan 40GbE of 100GbE toe
6. Trekkend worden de ogen als optie verstrekt om de vezeleinden te beschermen tijdens installatie

 

 

De Kabel Technische Parameter van MPO MTP

Punt Technische Parameters
Schakelaar MPO/MTP (F OF M) MPO/MTP (F OF M)
Verrichtingstemperatuur -40°C ~ +80°C
Opslagtemperatuur -40°C ~ +85°C
Toevoegingsverlies

SM: ≤ 0.75dB (standaardwaarde), ≤0.35dB (typische waarde);

MM.: ≤ 0.50dB (standaardwaarde), ≤0.35dB (typische waarde);

Terugkeerverlies SM: ≥60dB; MM.: ≥35dB
Het MPO-eindtype Mannetje: met gidsspeld; Wijfje: zonder gidsspeld
Vezeltelling 8,12&24 vezel
Schakelaartype van het andere eind MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Vezelwijze SINGLE-MODE (MULTI-MODE G652, G655, G657), (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Het type van vezelkabel 250um lintvezel, lintkabel, de optische kabel van de Bundelvezel

 

 

 

 

Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28- 1

 

 

 

 

 

Vrouwelijke OM3 MPO MTP de Kabelpolariteit B van MTP voor de Zendontvangers van QSFP+ en QSFP28- 2

 

 

Pakcing

 

Wij zullen het door OPP zak en kartondoos buiten inpakken. om de goederen te beschermen zijn niet beschadigd wanneer levering. 

 

 

 

FQA 

 

1. Q: Bent u fabrikant?

A: ja, zijn wij fabrikant in Shenzhen, China

 

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan PCs zijn 1, maar wij moeten niet voorstellen om tot PCs opdracht te geven 1, omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw begroting.

 

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u uw hoeveelheid kent, zullen wij onze beste prijs voor u aanbieden. De grote Hoeveelheid zal zeer concurrerende prijs krijgen.

 

4. Q: Kunt u FOB- prijs opgeven?

A: ja kunnen wij, maar wegens de grootte en het gewicht is niet groot, zijn de meesten levering door lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Zo het het moeilijk om FOB- prijs te doen. De beste manier wordt gelaten ons kent uw gedetailleerde specificaties en hoeveelheid, zullen wij de vracht met productenprijs voor uw verwijzing aanbieden.

 

Wij hebben zeer concurrerende prijslogist. Als uw hoeveelheid groot is en er dozens kartondozen zijn, kunnen wij vracht door overzees voor uw verwijzing berekenen.

 

EXW-de prijs of CFR-de prijs zal beter zijn. U kunt ons voor meer oplossing contacteren als u nodig hebt.

 

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens CEI, de standaardproductie van Europa, die bijna aan stofvrije workshop wordt gesloten. Ingevoerd productiemateriaal en kwaliteitscontrolemateriaal. Het materiaal van MTP vooral Daisi.

 

Alle producten zijn 100%-test vóór levering.

 

6. Q: Wat is uw levertijd?

A: Wij hebben drie fabrieken in China. Één fabriek voor productie van de vezel de optische kabel, twee fabrieken voor flardkoord, PLC, ODF, adapter, dempers, enz.

Voor koord van het vezel het optische flard, kan de levertijd 2 -3 owrking dagen voor 5000 PCs zijn. regelmatige producten wij hebben het in voorraad zijn. Wij kunnen dringende orde voor u behandelen. Meer informations, u kunnen vrij voelen om ons te contacteren.

 

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor flardkoord, hebben wij 2 jaar garantie sinds levering, maar slechts verantwoordelijk voor niet kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade, kunnen wij repare het voor u voor vrij, maar de vracht zal door uw partij worden betaald.

 

8. Q: Wat is uw verpakking?

A: Wij gebruiken internationaal de uitvoerpakket. maakte wat verpakking van verschillende producten voor uw verwijzing vast. Wij kunnen ook uw embleem op de verpakking drukken

 

9. Q: Kunt u OEM/ODM doen?

A: ja, kunnen wij. Wij zijn fabrikant, zijn alle producten goedkeuren OEM /ODM. wij kunnen de Vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

 

10. Q: Kan ik een steekproef hebben?

A: Het hangt van welke producten, voor adapter, demper, flardkoord, vlecht af, wij een sammple voor u kunnen verstrekken voor vrij. Maar vracht die door uw partij wordt terugbetaald.

Voor grote waardeproducten, kunnen wij niet het voor vrije, steekproeflast aanbieden en eerst terugbetaalde de vracht, nadat u orde plaatste, de steekproeflast zal zijn teruggekeerd.

 

11. Q: Hoe kan ik opdracht geven tot?

A: 1. post naar verzendt ons of verzendt onderzoek. ken de productennaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid. Verstrek uw adres ontvang als u ons wenst om vracht voor u te berekenen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, onze beste prijs voor u, met levertijd zal aanbieden. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u het citaat goedkeurt, zullen wij Profoma-Rekening met onze bankrekening maken.

4. Wij zullen de productie voor u schikken nadat wij betaling ontvingen.

5. Alvorens wij levering zullen bevestigen ontvang informatie met u .and zal verzenden opnieuw het het volgen aantal naar u na levering.

6. Wij zullen ons beste proberen om aan uw eisen ten aanzien van samenwerking op lange termijn te voldoen.

 

12. Q: Wat uw betalingstermijn?

A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram in een keer. Voor groot bedrag, kan 50% vooraf deponeren, 50%-saldo dat vóór levering wordt betaald.

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)