Thuis Productenmpo mtp kabel

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen
OS2 OM3 OM4 Fiber Optic MPO MTP Cable For 100 Gigabit Ethernet Low Loss
De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen

Grote Afbeelding :  De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: MPO/MTP - MPO/MTP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: OPP-zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 500 pc's per dag

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen

beschrijving
naam: mpo mtp kabel Wijzetype: OM4
Levertijd: 2-7 werkdagen na ontvangen storting productiecapaciteit: 500 PCs /dag
betalingstermijn: T/T, 30%-storting vooraf Connector: MPO, MTP
kleur: Aqua, oranje, gele, Gele Rode Aqua
Hoog licht:

de kabel van de mpovezel

,

MPO aan MPO Kabel

De Vezel Optische Kabels van OS2 OM3 OM4 MTP/MPO voor 100 Gigabit Ethernet

 

Beschrijving 

 

Haal voordeel op dit ogenblik uit de meest innovatieve vezel optische technologie. MTP-de schakelaars van de merk multi-vezel MPO helpen u worden meer gedaan met minder kabelrommel. Van 12 tot 288 vezelbundels, brengen wij u ertoe de juiste oplossing om een grote verscheidenheid van toepassingen aan te pakken. Wat er ook uw MTP-behoeften van de vezel optische kabel kunnen zijn.

 

De snelle MTP-de kabelassemblage wordt van de premieboomstam gemaakt met de hoogste kwaliteitskabel en de componenten. Wij beginnen met echte MTP-schakelaars van de V.S. Conect en de precisie eindigt hen aan de echte Singlemode Optische Vezel van Corning SMF 28e+. Ons MTP-beëindigingsproces omvat APC Pools en levert eenvormige hoogte en het plaatsen voor maximum fysiek contact voor. Dit bevordert constant laag toevoegingsverlies en de uitstekende kenmerken van het terugkeerverlies over de volledige 12 vezelinterface. Onze assemblage wordt gemaakt met voltallige vergadering geschat om mini-distributiekabel voor flexibiliteit in alle richtingen. Wij vervaardigen trots elk van onze douaneassemblage in de V.S. met strikte kwaliteitscontrole. Onze assemblage komt aan u volledig getest, klaar te installeren, en is volgzame RoHS.

 

MPO-Polariteit


ANSI/TIA 568-3.D, (Optische Vezel Aanleg van kabelnetten en Componentennorm, Oktober 2016) bepaalt drie het spelden of types voor de systemen van de multi-vezelserie: Methode A, B en C. Terwijl één methode niet over een andere de voorkeur heeft, adviseert de norm dat u vooraf een methode kiest en het door uw installatie gebruikt. Om de juiste polariteit te handhaven, is er drie connectiviteit methode-a, B, c-dat de kabeltypes weerspiegelt. Elke polariteitsmethode behandelt de overgang van transmit op een andere manier te ontvangen.

 

1 . Straight-through methode A, is de het meest meestal gebruikte benadering. Het is speld 1 aan speld 1 en gebruikt Methodea (zeer belangrijk-op zeer belangrijk-te verslaan) MPO schakelaars.
2. De methode B is een oversteekplaatsmethode (speld 1 aan speld 12) en gebruikt methodeb (zeer belangrijk-op aan zeer belangrijk-omhooggaand) MPO schakelaars.
3. Het methodec gebruik knipte paren (speld 1 aan speld 2) en methodea (zeer belangrijk-op om zeer belangrijk-te verslaan) MPO schakelaars weg. Het biedt geen migratieweg aan 40-/100-GbE aan.

 

 

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen 0

 

 

1 . De schakelaar van de V.S. Conec MTP, Senko MPO plus premieschakelaar
2. OS2, OM3, OM4-vezelrangen (beschikbare OM1 en OM2)
3. 0.35dB standaardversies met beperkte verliezen van de elitemtp/mpo schakelaar de ook van 0.6/0.75dB
4. Geëindigd en geteste fabriek
5. Sta gemakkelijke migratie van 10GbE aan 40GbE of 100GbE toe
6. Trekkend worden de ogen als optie verstrekt om de vezeleinden tijdens installatie te beschermen

 

 

De Kabel Technische Parameter van MPO MTP

Punt Technische Parameters
Schakelaar MPO/MTP (F OF M) MPO/MTP (F OF M)
Verrichtingstemperatuur -40°C ~ +80°C
Opslagtemperatuur -40°C ~ +85°C
Toevoegingsverlies

SM: ≤ 0.75dB (standaardwaarde), ≤0.35dB (typische waarde);

MM.: ≤ 0.50dB (standaardwaarde), ≤0.35dB (typische waarde);

Terugkeerverlies SM: ≥60dB; MM.: ≥35dB
Het MPO-eindtype Mannetje: met gidsspeld; Wijfje: zonder gidsspeld
Vezeltelling 8,12&24 vezel
Schakelaartype van het andere eind MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Vezelwijze SINGLE-MODE (MULTI-MODE G652, G655, G657), (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Het type van vezelkabel 250um lintvezel, lintkabel, de optische kabel van de Bundelvezel

 

 

 

 

Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen 1

 

 

 

 

 

De Vezel Optische MPO MTP Kabel van OS2 OM3 OM4 voor 100 Gigabit Ethernet Met beperkte verliezen 2

 

 

Pakcing

 

Wij zullen het door OPP zak en kartondoos buiten inpakken. om de goederen te beschermen zijn niet beschadigd wanneer levering. 

 

 

 

FQA 

 

1. Q: Bent u fabrikant?

A: ja, zijn wij fabrikant in Shenzhen, China

 

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan PCs zijn 1, maar wij moeten niet voorstellen om tot PCs opdracht te geven 1, omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw begroting.

 

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u uw hoeveelheid kent, zullen wij onze beste prijs voor u aanbieden. De grote Hoeveelheid zal zeer concurrerende prijs krijgen.

 

4. Q: Kunt u FOB- prijs opgeven?

A: ja kunnen wij, maar wegens de grootte en het gewicht is niet groot, zijn de meesten levering door lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Zo het het moeilijk om FOB- prijs te doen. De beste manier wordt gelaten ons kent uw gedetailleerde specificaties en hoeveelheid, zullen wij de vracht met productenprijs voor uw verwijzing aanbieden.

 

Wij hebben zeer concurrerende prijslogist. Als uw hoeveelheid groot is en er dozens kartondozen zijn, kunnen wij vracht door overzees voor uw verwijzing berekenen.

 

EXW-de prijs of CFR-de prijs zal beter zijn. U kunt ons voor meer oplossing contacteren als u nodig hebt.

 

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens CEI, de standaardproductie van Europa, die bijna aan stofvrije workshop wordt gesloten. Ingevoerd productiemateriaal en kwaliteitscontrolemateriaal. Het materiaal van MTP vooral Daisi.

 

Alle producten zijn 100%-test vóór levering.

 

6. Q: Wat is uw levertijd?

A: Wij hebben drie fabrieken in China. Één fabriek voor productie van de vezel de optische kabel, twee fabrieken voor flardkoord, PLC, ODF, adapter, dempers, enz.

Voor koord van het vezel het optische flard, kan de levertijd 2 -3 owrking dagen voor 5000 PCs zijn. regelmatige producten wij hebben het in voorraad zijn. Wij kunnen dringende orde voor u behandelen. Meer informations, u kunnen vrij voelen om ons te contacteren.

 

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor flardkoord, hebben wij 2 jaar garantie sinds levering, maar slechts verantwoordelijk voor niet kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade, kunnen wij repare het voor u voor vrij, maar de vracht zal door uw partij worden betaald.

 

8. Q: Wat is uw verpakking?

A: Wij gebruiken internationaal de uitvoerpakket. maakte wat verpakking van verschillende producten voor uw verwijzing vast. Wij kunnen ook uw embleem op de verpakking drukken

 

9. Q: Kunt u OEM/ODM doen?

A: ja, kunnen wij. Wij zijn fabrikant, zijn alle producten goedkeuren OEM /ODM. wij kunnen de Vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

 

10. Q: Kan ik een steekproef hebben?

A: Het hangt van welke producten, voor adapter, demper, flardkoord, vlecht af, wij een sammple voor u kunnen verstrekken voor vrij. Maar vracht die door uw partij wordt terugbetaald.

Voor grote waardeproducten, kunnen wij niet het voor vrije, steekproeflast aanbieden en eerst terugbetaalde de vracht, nadat u orde plaatste, de steekproeflast zal zijn teruggekeerd.

 

11. Q: Hoe kan ik opdracht geven tot?

A: 1. post naar verzendt ons of verzendt onderzoek. ken de productennaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid. Verstrek uw adres ontvang als u ons wenst om vracht voor u te berekenen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, onze beste prijs voor u, met levertijd zal aanbieden. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u het citaat goedkeurt, zullen wij Profoma-Rekening met onze bankrekening maken.

4. Wij zullen de productie voor u schikken nadat wij betaling ontvingen.

5. Alvorens wij levering zullen bevestigen ontvang informatie met u .and zal verzenden opnieuw het het volgen aantal naar u na levering.

6. Wij zullen ons beste proberen om aan uw eisen ten aanzien van samenwerking op lange termijn te voldoen.

 

12. Q: Wat uw betalingstermijn?

A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram in een keer. Voor groot bedrag, kan 50% vooraf deponeren, 50%-saldo dat vóór levering wordt betaald.

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)