Thuis ProductenVezel Optische Loopback

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback

Certificaat
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
China NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED certificaten
Klantenoverzichten
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback
Duplex Cable 40G 50/125um Fiber Optic Loopback
Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback

Grote Afbeelding :  Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: New Light
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: Sc
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Overeen te komen
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: standaard de uitvoerpakket
Levertijd: 2-10 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 100.000 PCs per maand

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback

beschrijving
Productennaam: van de de Kabelvezel van 40G 50/125um Duplex van de Stopaqua van Loopback Optische de Kleurenschakel Vezeltelling: Duplex
Schakelaartype: Sc-type Uitwisselbaarheid: 0.18dB
Toepassing: Apparaat varken-de steel verwijdert van, Communicatie verbindingen, Materiaalinterconnectie wijzetype: 50/125um
Herhaalbaarheid: >500 Keer Toevoegingsverlies: ≤0.3 dB
Terugkeerverlies: APC ≥65dB van PC ≥ 45dB UPC ≥55dB Certificaat: Ce, ISO, RoHS
Hoog licht:

multimode vezel loopback

,

multimode vezel optische kabel

Het Productnaam van vezel Optische Loopback

 

van de de Kabelvezel van 40G 50/125um Duplex van de Stopaqua van Loopback Optische de Kleurenschakelaar

 

Beschrijving van vezel de Optische Loopback

 

De optische vezellijn (Loopback) wordt gebruikt om het signaal in het systeem of netwerksysteem terug te testen.

 

Door het terugkeersignaal, kan het diverse potentiële anomalieën in de netwerkverbinding ontdekken. Dit soort opsporing wordt algemeen gebruikt om de normaliteit van de netwerkverbinding te verzekeren. Verstrek een efficiënte opsporingsmethode.

 

De nieuwe Lichte Optica kan diverse vormen van stroomonderbrekers verstrekken, voldoen alle producten aan de milieubeschermingseisen van Rohs.

 

 Kabels van vezel verstrekken de Optische Loopback een terugkeersignaal voor vezel optisch materiaal dat voor testdoeleinden kan worden gebruikt en isolerend om het even welke netwerkkwesties. Gebouwd gebruikend de vezel van uitstekende kwaliteit, zullen deze kabels van de vezel loopback adapter verenigbare prestaties telkens weer aanbieden.

 

De Module van vezelloopback is absoluut een economische oplossing voor een aantal toepassingen van de vezel optische test.

 

Nieuwe Lichte leverings diverse soorten Modules van single-mode en multimode Vezel de Optische Loopback, die met verschillende schakelaars met inbegrip van ST, Sc, FC, LC, MU, MTRJ, enz. zijn. Elke module wordt functioneel getest alvorens te verschepen en door een levengarantie behandeld.

 

 

Parameter van vezel de Optische Loopback

 

 
Singlemode
Multimode
OM3 10G
Schakelaartype
LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000
Kabeltype
Simplexkabel
Jasjekleur
Geel
OR/GY/PP/BL
Aqua
Toevoegingsverlies
≤0.1dB
≤0.2dB
 
Terugkeerverlies
≥50dB (UPC)
 
Ruilbaarheid
≤0.2dB
 
≤0.2dB
 
≤0.2dB
 
Herhaalbaarheid (500 matings)
≤0.1dB
 
≤0.1dB
 
≤0.1dB
 
Treksterkte
≥5kg
Werkende Temperatuur
-20~+70ºC
Opslagtemperatuur
-40~+70ºC

 

 

Eigenschap van vezel de Optische Loopback

 

  • Vervaardigde douane
  • Ideaal voor het testen van en het diagnostiseren van vezeloptische netwerkapparatuur
  • Volgzaam aan de specificaties van CEI, van TIA/EIA, van NTT en JIS-
  • De lengte van de douanelijn en kabeldiameter op verzoek

 

 

 

Toepassing van vezel de Optische Loopback

 

Materiaalinterconnectie
Gebouwnetwerken
De toepassingen van het flardpaneel
Communicatie verbindingen
Apparaat varken-de steel verwijdert van

 

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback 0

Verwante producten

 

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback 1

 

FQA:

 

1. Q: Bent u een fabrikant?

A: ja, zijn wij een fabrikant in Shenzhen, China

 

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan PCs zijn 1, maar wij stellen voor om tot geen PCs opdracht te geven 1 omdat de kosten hoger zullen zijn, zodat de prijs hoger zal zijn dan uw begroting.

 

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u uw hoeveelheid kent, zullen wij onze beste prijs voor u aanbieden. De grote Hoeveelheden zullen een zeer concurrerende prijs krijgen.

 

4. Q: Kunt u FOB- prijs opgeven?

A: ja kunnen wij, maar wegens de grootte en het gewicht is niet groot, worden de meesten geleverd door lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Zo het moeilijk om FOB- prijs te doen. De beste manier is ons te laten uw gedetailleerde specificaties kennen en hoeveelheid, zullen wij de vracht met productenprijs voor uw verwijzing aanbieden.

 

Wij hebben een zeer concurrerende prijs vooruit verschepend. Als uw hoeveelheid groot is en er dozens kartondozen zijn, kunnen wij vracht door overzees voor uw verwijzing berekenen.

 

EXW-de prijs of CFR-de prijs zal beter zijn. U kunt ons voor meer oplossing contacteren als u nodig hebt.

 

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens CEI, de standaarddieproductie van Europa, bijna aan de stofvrije workshop wordt gesloten. Ingevoerd productiemateriaal en kwaliteitscontrolemateriaal. Het materiaal van MTP vooral Daisi.

 

Alle producten zijn 100%-test vóór levering.

 

6. Q: Wat is uw levertijd?

A: Wij hebben drie fabrieken in China. Één fabriek voor productie van de vezel de optische kabel, twee fabrieken voor flardkoord, PLC, ODF, adapter, dempers, enz.

Voor koord van het vezel het optische flard, kan de levertijd 2 -3 werkdagen voor 5000 PCs zijn. regelmatige producten die wij in voorraad hebben gehad. Wij kunnen dringende orden voor u behandelen. Voor meer informatie, kunt u vrij voelen om ons te contacteren.

 

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor flardkoord, hebben wij 2 jaar garantie sinds levering, maar slechts verantwoordelijk voor niet kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade, kunnen wij het voor u voor vrij herstellen, maar de vracht zal door uw partij worden betaald.

 

8. Q: Wat is uw verpakking?

A: Wij gebruiken een internationaal de uitvoerpakket. maakte wat verpakking van verschillende producten voor uw verwijzing vast. Wij kunnen ook uw embleem op de verpakking drukken

 

9. Q: Kunt u OEM/ODM doen?

A: ja, kunnen wij. Wij zijn een fabrikant, keuren alle producten OEM /OD M. wij goed de Vertrouwelijkheidsovereenkomst kunnen ondertekenen.

 

10. Q: Kan ik een steekproef hebben?

A: Het hangt van welke producten, voor de adapter, demper, flardkoord, vlecht af, wij een steekproef voor u kunnen verstrekken voor vrij. Maar vracht door uw partij wordt terugbetaald die.

Voor grote waardeproducten, kunnen wij niet het voor vrije, steekproeflast aanbieden en eerst terugbetaalde de vracht nadat u een orde plaatste, de steekproeflast zal zijn teruggekeerd.

 

11. Q: Hoe kan ik opdracht geven tot?

A: 1. post naar verzendt ons of verzendt onderzoek. ken de productnaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid. Verstrek uw adres ontvang als u ons wenst om vracht voor u te berekenen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, zullen wij onze beste prijs voor u, met levertijd aanbieden. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u het citaat goedkeurt, zullen wij een Proformarekening met onze bankrekening maken.

4. Wij zullen de productie voor u schikken nadat wij de betaling ontvingen.

5. Alvorens wij levering zullen bevestigen ontvang informatie met u .and zal verzenden opnieuw het het volgen aantal naar u na levering.

6. Wij zullen ons beste proberen om aan uw eisen ten aanzien van samenwerking op lange termijn te voldoen.

 

12. Q: Wat uw betalingstermijn?

A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram in een keer. Voor grote die bedragen, kan 50% vooraf deponeren, 50%-saldo vóór levering wordt betaald.

 

Verpakkingsverwijzing

 

Duplexkabel40g 50/125um Vezel Optische Loopback 2                            

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)