Thuis Productenglasvezel connectoren

LC APC SX Pre-assemblagecomponenten 2.0mm Vezel Optische Schakelaars

LC APC SX Pre-assemblagecomponenten 2.0mm Vezel Optische Schakelaars

    • LC APC SX Pre Assembly Components 2.0mm Fiber Optic Connectors
    • LC APC SX Pre Assembly Components 2.0mm Fiber Optic Connectors
    • LC APC SX Pre Assembly Components 2.0mm Fiber Optic Connectors
  • LC APC SX Pre Assembly Components 2.0mm Fiber Optic Connectors

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE / ISO / RoHS
    Modelnummer: ST

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: Overeen te komen
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: standaard de uitvoerpakket
    Levertijd: 2-10 werkdagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Levering vermogen: 10.000 PCs per maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: Metaal wijzetype: enige wijze/multiwijze
    Schakelaartype: 3.0mm Toevoegingsverlies: <0>
    Certificaat: Ce, ISO, RoHS Terugkeerverlies: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 DB
    Hoog licht:

    APC simplex fiber optic connector

    ,

    2.0mm multimode fiber lc connector

    LC APC SX Componenten 2.0mm van de Pre-assemblageschakelaar 3.0mm vezeloptische LC-schakelaar

     

     

     

    De schakelaar van FibreFab LC is een kleine vezeloptische schakelaar van de vormfactor. De LC-schakelaar helpt om ruimte op panelen of afzet door 50% te verminderen. Het is rendabel aangezien het beweging, toevoeging en wijziging vereenvoudigt. Het gebruikt de standaard RJ-Stijl telefoonschakelaar die een hoorbare klik op het in dienst nemen geeft.

     

    APC de Schakelaar is een type van vezelschakelaar dat backreflection toe te schrijven aan een 5° aan hoek-poetsmiddel 15° minimaliseert wordt toegepast om gezichten te beëindigen dat. Als geïllustreerd in het volgende beeld.

    LC APC SX Pre-assemblagecomponenten 2.0mm Vezel Optische Schakelaars 0

    De hoek-opgepoetste schakelaars zouden slechts aan andere hoek-opgepoetste schakelaars moeten worden gekoppeld. Het koppelen aan een niet-hoek poetste hoog de toevoegingsverlies op van schakelaaroorzaken zeer. Hebben de over het algemeen hoek-opgepoetste schakelaars hoger toevoegingsverlies dan degenen van het goede kwaliteits rechte fysieke contact.
    „Ultra“ de kwaliteitsschakelaars kunnen vergelijkbare achterbezinning aan een hoekige schakelaar wanneer verbonden, maar een hoekige verbinding bereiken handhaaft lage achterbezinning zelfs wanneer het outputeind van de vezel wordt losgemaakt.

    De angled-opgepoetste verbindingen worden onderscheiden zichtbaar door het gebruik van een groene laars van de spanningshulp, of een groen schakelaarlichaam. De delen worden typisch geïdentificeerd door „/APC“ aan de naam toe te voegen.
    Bijvoorbeeld, kan een hoekige FC-schakelaar FC/APC worden aangewezen, kan een hoekige LC-schakelaar LC/APC, enz. worden aangewezen.

     

    De waarde van terugkeerverlies voor zal gekoppelde APC schakelaars op het gebied typisch groter dan -65 dB zijn. Voor een UPC verbinding, is het normaal -55 dB.
    Wanneer de schakelaars unmated-zulke als ongebruikte havens in een FTTP-distributie zijn is het kader-terugkeerverlies voor APC schakelaars -65 dB of groter, vergeleken bij UPC schakelaars die in de buurt van 14 dB zullen zijn.

     

     

     

    Eigenschappen:

     

    ► Leeft CEI 61754-20 en TIA 604-2 na

    ► Laag toevoegingsverlies en achterbezinning

    ► Bajonet gevormde huisvesting voor gemakkelijke beëindiging

    ► Vernikkeld messingslichaam

    ► Eindigt de zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met hoge eindpc

    ► RoHS, BEREIK volgzame SvHC

     

    LC APC SX Pre-assemblagecomponenten 2.0mm Vezel Optische Schakelaars 1


    Toepassingen:


    ► Locale area networken

    ► Gegevens - verwerkingsnetwerken

    ► Distributietoepassing

    ► Gebouwdistributie

    ► De test en het laboratorium equipmen

     

     

    Handigheid

    schakelaartype  enige wijze/multimode
    kleur   blauw/Groen
    kabel   0.9/2.0/3.0

     


    Eigenschappen:


    -Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
    -Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind
    -Precisieanti-rotation sleutel
    -Vernikkeld messingslichaam
    -De laarzen van de Telcordiastijl
    -Vrij-drijft ceramische metalen kap

     

    Parameter

     

    productennaam  OEM/ODM 3.0mm Vezel Optische ST Schakelaar voor het Binnenkoord van het Distributieflard
    wijzetype enige wijze/multiwijze
    kabeldiameter  0.9 /2.0 / 3,0 mm
    toevoegingsverlies ≤ 0.3dB (het lage toevoegingsverlies kan ≤ 0.35dB zijn)
    terugkeerverlies ≥60 dB
    golflengte 1310/1550
    metalen kapmateriaal Ceramisch
    operater temperatuur -40~ +85℃
    OEM/ODM aanvaardbaar
    garantie 3 jaar na levering
    levertijd 2-15 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
     

     

     

    meer schakelaar voor verwijzing 

     

    LC APC SX Pre-assemblagecomponenten 2.0mm Vezel Optische Schakelaars 2

     

     

    Schakelaartype  LC/SC/FC/FC/E2000/MPO /MTRJ /SMA
    Wijzetype  enige wijze of multimode
    Kabeltype  0.9 / 2.0/3,0 mm

     

    Hoe te opdracht te geven tot

     

    1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
    2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
    3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
    4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
    5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/4 kern/6core/8 kern de kern van /12/de kern kern/96 van 24core/48 etc.
    6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
    7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereiste
    8.MPO/MTP de schakelaar zou ons moeten laten weten welke methode (het type/het B het type van /C van A), mannetje of wijfje, vezeltelling (4/8/12/16/24/32 vezel)

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Alice

    Tel.: 0086-13534063703

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten