Thuis Productenglasvezel connectoren

0.9 / 2.0/3.0mm Multimode Gebied van PC - installable Vezel Optische Schakelaars

0.9 / 2.0/3.0mm Multimode Gebied van PC - installable Vezel Optische Schakelaars

    • 0.9 / 2.0 / 3.0mm PC Multimode Field Installable Fiber Optic Connectors
    • 0.9 / 2.0 / 3.0mm PC Multimode Field Installable Fiber Optic Connectors
    • 0.9 / 2.0 / 3.0mm PC Multimode Field Installable Fiber Optic Connectors
  • 0.9 / 2.0 / 3.0mm PC Multimode Field Installable Fiber Optic Connectors

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen China
    Merknaam: New Light
    Certificering: CE / ISO / RoHS
    Modelnummer: ST

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: Overeen te komen
    Prijs: can be negotiated
    Verpakking Details: standaard de uitvoerpakket
    Levertijd: 2-10 werkdagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Levering vermogen: 10.000 PCs per maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: Metaal wijzetype: enige wijze/multiwijze
    Schakelaartype: 3.0mm Toevoegingsverlies: <0>
    Certificaat: Ce, ISO, RoHS Terugkeerverlies: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 DB
    Hoog licht:

    0.9MM optical fiber connector

    ,

    3.0mm optical fiber connector

    0.9 / 2.0/3.0mm multimode gebied van PC - installable vezel optische schakelaar

     

    LC de het koordschakelaar van het vezelflard is een duw en een klinkstructuur,
    met plastic huisvesting en nauwkeurige 1.25mm ceramische metalen kap. LC het type is een populair soort kleine vormvezel
    het optische flardkoord wat de ruimte verminderen wordt en het wijd gebruikt voor dicht installatie.
    Koord van het vezel is het optische flard één van de meeste algemeen gebruikte componenten in vezel optisch netwerk. optische vezel
    de flardkoorden wordt soms ook genoemd vezel optische verbindingsdraad of vezel optische flardkabels. over het algemeen daar
    zijn twee types van koorden van het vezel de optische flard: enige optische optische het flardkoorden van de wijzevezel en multimode vezel
    flardkoorden. hier betekent de woordwijze de overbrengende wijze van het vezel optische licht in de optische vezel
    kabelkern. gewoonlijk is het enige optische het flardkoord van de wijzevezel met 9/125 fiberglas en is geel jasje
    de kleur, multi optisch het flardkoord van de wijzevezel is met 50/125 of 62.5/125 fiberglas en is oranje kleur.

    LC de schakelaar werd ontwikkeld door Nieuwe Lichte Opticatechnologieën en is een evolutievere benadering van het bereiken van de doelstellingen van schakelaar een van SFF (kleine vormfactor).
    LC de schakelaar gebruikt traditionele componenten van een duplexschakelaar die van Sc onafhankelijke ceramische metalen kappen en huisvesting met de totale die grootte hebben door helft wordt verlaagd.
    De LC-familie van schakelaars omvat een zelfstandig simplexontwerp; en de duplexschakelaar beschikbaar in zowel enige wijze als multimode tolerantie, allen ontwierp het gebruiken van de RJ-Stijl klink.
    De optische vezelschakelaars, het is de de optische vezel optische verbindingsdraad van de twee eindprecisie, kan het dok omhoog volgens het transmissiemiddel in gemeenschappelijke op silicium-gebaseerde optische single-mode, multi-mode verbindingsdraden worden verdeeld, en andere zoals plastiek voor transmissiemiddel van kabels van de vezel de optische verbindingsdraad, door hoofdstructuurvormen te verbinden kan worden verdeeld in: FC verbindingsdraadkabels, Sc-verbindingsdraden, ST verbindingsdraadkabels, LC-verbindingsdraadkabels, MTRJ-verbindingsdraadkabels, MPO-verbindingsdraadkabels, MU verbindingsdraadkabels, SMA-verbindingsdraadkabels.

     

    0.9 / 2.0/3.0mm Multimode Gebied van PC - installable Vezel Optische Schakelaars 0

    De hoek-opgepoetste schakelaars zouden slechts aan andere hoek-opgepoetste schakelaars moeten worden gekoppeld. Het koppelen aan een niet-hoek poetste hoog de toevoegingsverlies op van schakelaaroorzaken zeer. Hebben de over het algemeen hoek-opgepoetste schakelaars hoger toevoegingsverlies dan degenen van het goede kwaliteits rechte fysieke contact.
    „Ultra“ de kwaliteitsschakelaars kunnen vergelijkbare achterbezinning aan een hoekige schakelaar wanneer verbonden, maar een hoekige verbinding bereiken handhaaft lage achterbezinning zelfs wanneer het outputeind van de vezel wordt losgemaakt.

    De angled-opgepoetste verbindingen worden onderscheiden zichtbaar door het gebruik van een groene laars van de spanningshulp, of een groen schakelaarlichaam. De delen worden typisch geïdentificeerd door „/APC“ aan de naam toe te voegen.
    Bijvoorbeeld, kan een hoekige FC-schakelaar FC/APC worden aangewezen, kan een hoekige LC-schakelaar LC/APC, enz. worden aangewezen.

     

    De waarde van terugkeerverlies voor zal gekoppelde APC schakelaars op het gebied typisch groter dan -65 dB zijn. Voor een UPC verbinding, is het normaal -55 dB.
    Wanneer de schakelaars unmated-zulke als ongebruikte havens in een FTTP-distributie zijn is het kader-terugkeerverlies voor APC schakelaars -65 dB of groter, vergeleken bij UPC schakelaars die in de buurt van 14 dB zullen zijn.

     

     

     

    Eigenschappen:

     

    Enige wijze en Multimode
    Zirconiumdioxydekokers of de kokers van het Fosfoorbrons
    Beschikbaar zonder flenzen of met flens voor duplex, die paneelplaats besparen
    Voldoe aan JIS5974 en bellcore norm gr.-326
    Volgzaam met IEC874-14 & IEC874-19
    Alle delen volgzaam met ROHS
    Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
    Laarzen in een verscheidenheid van kleuren
    0.9/2.0/3.0mm laars

    t

     

    0.9 / 2.0/3.0mm Multimode Gebied van PC - installable Vezel Optische Schakelaars 1


    Toepassingen:


    ► Locale area networken

    ► Gegevens - verwerkingsnetwerken

    ► Distributietoepassing

    ► Gebouwdistributie

    ► De test en het laboratorium equipmen

     

     

    Handigheid

    schakelaartype  enige wijze/multimode
    kleur   blauw/Groen
    kabel   0.9/2.0/3.0

     


    Eigenschappen:


    -Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
    -Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind
    -Precisieanti-rotation sleutel
    -Vernikkeld messingslichaam
    -De laarzen van de Telcordiastijl
    -Vrij-drijft ceramische metalen kap

     

    Parameter

     

    productennaam  OEM/ODM 3.0mm Vezel Optische ST Schakelaar voor het Binnenkoord van het Distributieflard
    wijzetype enige wijze/multiwijze
    kabeldiameter  0.9 /2.0 / 3,0 mm
    toevoegingsverlies ≤ 0.3dB (het lage toevoegingsverlies kan ≤ 0.35dB zijn)
    terugkeerverlies ≥60 dB
    golflengte 1310/1550
    metalen kapmateriaal Ceramisch
    operater temperatuur -40~ +85℃
    OEM/ODM aanvaardbaar
    garantie 3 jaar na levering
    levertijd 2-15 werkdagen (volgens uw hoeveelheid)
     

     

     

    meer schakelaar voor verwijzing 

     

    0.9 / 2.0/3.0mm Multimode Gebied van PC - installable Vezel Optische Schakelaars 2

     

     

    Schakelaartype  LC/SC/FC/FC/E2000/MPO /MTRJ /SMA
    Wijzetype  enige wijze of multimode
    Kabeltype  0.9 / 2.0/3,0 mm

     

    Hoe te opdracht te geven tot

     

    1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
    2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
    3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
    4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
    5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/4 kern/6core/8 kern de kern van /12/de kern kern/96 van 24core/48 etc.
    6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
    7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereiste
    8.MPO/MTP de schakelaar zou ons moeten laten weten welke methode (het type/het B het type van /C van A), mannetje of wijfje, vezeltelling (4/8/12/16/24/32 vezel)

     

    Contactgegevens
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Contactpersoon: Alice

    Tel.: 0086-13534063703

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten