Thuis ProductenOptische vezelkabel

de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden

de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden

  • de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden
  • de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden
  • de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden
de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE , ISO , RoHS
Modelnummer: LC/UPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 PCs
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: opp zak + kartondoos
Levertijd: 2-7 ontvangen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 12000 PCs /dag
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productennaam: lc vezelvlecht Schakelaartype: LC (KAN ST, FC, SC, MPO, MTRJ, MU ZIJN)
wijzetype: SM Kabelkleur: Geel
Kabeldiameter: 0.9mm Kabellengte: 1 M (kan worden aangepast)
Toevoegingsverlies: ≤ 0,2 dB Terugkeerverlies: ≥ 40dB
Levertijd: 2-7 werkdagen Betalingstermijn: 30% storting vooraf, 70%-saldo vóór levering wordt betaald die
Hoog licht:

Singlemode de Vezelvlecht van OM3 Lc

,

125um Singlemode Vezelvlecht

,

10Gb fusie die Vlecht verbindt

fusie die simpex singlemode de vezelvlecht verbindt van 50/125um 10Gb OM3 lc

 

De premie plus de vlechten van de lcvezel en Patchcords zijn ideaal voor fusie verbindend de vereiste vezelconnectiviteit voor gestructureerde aanleg van kabelnettensystemen met inbegrip van Data Center, Breedbandcatv, Passief Optisch Netwerk PON, WDM of DWDM-het simultaan overseinen, de diensten van FTTh en van de stem in ATM en metropolitaans SONET en toegangsnetwerken. De snelle draaidienst is beschikbaar met orden van zelfs 100 Vlechten of 20 Vlechtuitrustingen, en schepen binnen drie werkdagen. Contactklantenservice voor details.

 

 

Eigenschappen van de vlecht van de lcvezel

 

Beschikbare de schakelaaropties van LC, van LC/APC, van Sc, van SC/APC, ST, van FC en FC/APC-
De vlechtenuitrustingen van 6, 8, 12 of 16 na TIA kleuren opeenvolging
TIA de met kleurcodes schakelaars van LC en Sc-met witte 900 micronlaarzen
Vezelopties: OS2, OM1, OM3, EN OM4
100% voor toevoegingsverlies en het enige verlies dat van de wijzeterugkeer wordt getest
De premie plus Reekskoorden omvat een Beperkte Levengarantie wanneer gebruikt met andere Leviton telegraferend en geïnstalleerd door een Leviton verklaarde contractant
De snel-draaidienst voor snelle levering

 

Toepassingen van de vlecht van de lcvezel


1) CATV, metro testmateriaal;
2) Telecommunicatienetwerken;
3) Locale area networken (LAN);
4) Breed gebiedsnetwerken (WAN);
5) Gebouwinstallaties;
6) Gegevens - verwerkingsnetwerken;

 

 

Specificatie S.M M.M
PC UPC APC
Toevoegingsverlies (dB) <> <> <> <>
Terugkeerverlies (dB) >=50dB >=55dB >=60dB -
Duurzaamheid (1000 matings) <>
Werkende Temperatuur -40~+85℃
Opslagtemperatuur -40~+85℃
Kabeldiameter (mm) 0.9/2.0/3.0
Kabellengte (m) 1M, 2M, 3M, Aangepaste 5M,
Specificatie S.M M.M
PC UPC APC
Toevoegingsverlies (dB) <> <> <> <>
Terugkeerverlies (dB) >=50dB >=55dB >=60dB -
Duurzaamheid (1000 matings) <>
Werkende Temperatuur -40~+85℃
Opslagtemperatuur -40~+85℃
Kabeldiameter (mm) 0.9/2.0/3.0
Kabellengte (m) 1M, 2M, 3M, Aangepaste 5M,

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte

 

Worden de vezel optische schakelaars van de vlecht van de lcvezel ontworpen en aan verschillende vormen opgepoetst om achterbezinning te minimaliseren, die in enige wijzetoepassingen bijzonder belangrijk is. Volgens de types van dit schakelaarpoetsmiddel, zijn er de koorden van het de vezelflard van PC, UPC, en APC. Deze postpc versus UPC versus APC Schakelaar: Het selecteren van het Juiste Type van Vezelschakelaar stelt het verschil van PC, UPC, en APC voor. Tegenwoordig PC-is het poetsmiddeltype vervangen door UPC type. Of u UPC of APC kiest hangt van uw daadwerkelijke toepassing af. Aangezien APC minder toevoegingsverlies dan UPC verstrekt, zijn de APC kabels van het vezelflard toepasselijker voor hoge bandbreedtetoepassingen en verbindingen over lange afstand, zoals FTTx, passief optisch netwerk (PON) en samengestelde golflengteafdeling (WDM). Terwijl UPC de koorden van het vezelflard op optische systemen van toepassing zijn die voor toevoegingsverlies zoals digitale TV en telefonie minder gevoelig zijn.

de Fusie van de de Vezelvlecht van 50/125um 10Gb OM3 Lc het Singlemode Verbinden 0

 

 

 

 

1.Are u de echte fabrikant?
Ons. Wij zijn de echte fabrikant met 15 geschiedenis van het jaar.


2.What is MOQ?
Ons. MOQ van Vezel Optische kabel is 1km

.
3.What is levertijd?
Ons. De algemene levertijd is 5-7 dagen na bevestigde orde. Het hangt van de ordehoeveelheid af.


4. hoe te om de Optische Vezelkabel behoorlijk op te slaan?
Ons. Sla de trommel op binnen alvorens te gebruiken, de trommel zou moeten zijdelings niet op het eind plaatsen.


5. Kunt u aangepast producten en embleem leveren?
Ja. Wij leveren OEM de dienst. U kunt ons uw tekening verzenden.


6.What is uw betaling termijnen?
Ons. Wij keuren T/T, L/C, Western Union, vooraf D/P enz. 30% en 70% vóór verzending goed.

 

 

Betalingstermijn en levering

 

1. Betaling: T/T, L/C, Paypal, Westen-Unie, Moneygram

2. 30% storting vooraf, 70%-saldo vóór levering wordt betaald die.

3. Pakket: internationaal standaardpakket (OPP-zak + Kartondoos)

4. levertijd: 2-7 werkdagen (volgens uw hoeveelheid) na ontvangen betaling.

5. Garantie: 3 jaar (na levering).

6. Verzendwijze: DOOR de lucht (DHL, TNT, UPS, Fedex), door overzees (volgens uw vereisten).

 

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten