Thuis Productenglasvezel patchkabel

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb
OM3 10Gb Duplex UPC FTTB Optical Fibre Patch Cords
De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: New Light
Certificering: CE / ISO / RoHS
Modelnummer: Lc-Sc
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: overeen te komen
Prijs: can be negotiated
Verpakking Details: opp zak + kartondoos
Levertijd: 2-10 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 12000 PCs /day
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: De Koorden van het optische Vezelflard Schakelaar: LC UPC- LC APC
Vezeltype: Duplex Lengte: om het even welke lengte
Toevoegingsverlies: ≤0.3dB Golflengte: 1310nm/1550nm
Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen Terugkeerverlies: ≥50dB
Pools: UPC en APC Echte fabriek: ja
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

De Koorden van het de Optische Vezelflard van FTTB

,

OM3 de Koorden van het optische Vezelflard

,

UPC Duplexflardkoord

OM3 10Gb 50/125 lc aan lc multimode duplexkoorden van het Optische Vezelflard

 

Zijn de Koorden van het de Optische Vezelflard van het nieuwe Licht LS0H bekleed als norm. Pvc en de Voltallige vergadering schatten kabels zijn op verzoek beschikbaar. De koorden van het Molexflard bieden fabriek-gecontroleerde prestaties in een verscheidenheid van schakelaar, ISO-prestatienormen en lengten aan. Molex heeft specifieke aandacht aan de de Beëindigen-gezicht meetkunde en groepering van de vezelkern genomen om betrouwbaarheid en geoptimaliseerde prestaties te verzekeren

 

1-100% Geteste fabriek – Gewaarborgde prestaties

2-LS0H Jasjenorm – vermindert giftige/corrosieve die gassen tijdens verbranding worden uitgezonden. Ook beschikbare voltallige vergadering en pvc

3 - Veelvoudige beschikbare Formaten - Beschikbaar in Simplex, Duplex, Singlemode, Multiwijze en een verscheidenheid van schakelaaropties

 

Normennaleving van koorden van het vezel de optische flard

 

Het 1108:2008 van Commericalnormen ISO/IEC, ANSI/TIA/EIA

568.C.3, ANSI/TIA/EIA-492, TELECOR

DIA GR.-409, ICEA-5

 

 

 

 

Eigenschappen van de Koorden van het Optische Vezelflard


• Hoog - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde.
• Goede herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid.
• LC, SC, ST, FC, LSH, MTRJ, MU SCHAKELAARS
zijn beschikbaar.
• Flame-retardant, ruw en duurzaam
jasje.
• De drukhulp verduidelijkt en erkent
verschillende kabels.
• OS2, OM4, OM3, OM2, OM1, OM5 ZIJN
beschikbaar.
• Fabriek wordt en wordt getest geëindigd die voor
toevoegingsverlies, terugkeerverlies en eindgezicht.

 

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb 0

De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb 1

 

Technische Beschrijving van de Koorden van het Optische Vezelflard

 

 

Fysieke Kenmerken Beschrijving
De schakelaartypes beëindigen A LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Schakelaartypes Beëindigen B  LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Pools type SMF: Upc-UPC; Upc-APC; Apc-UPC; Apc-APC; MMF: Upc-UPC
Schakelaarmetalen kap  Ceramische Zircomia
Kabeldiameter  Duplex: 2.0/3.0mm; Simplex: 0.9/2.0/3.0mm
Uitwisselbaarheid ≤ 0.2dB

Minimumkromming Radlus

SMF: 10mm; MMF: 7.5mm/15mm

 

Mechanische Kenmerken van koorden van het vezel de optische flard

 
Vezeltype OS2/OM5/OM4/OM3/OM2/OM1
Vezeltelling Duplex/Simplex
Kabeljasje Pvc (Riser/OFNR) /LSZH/Plenum (OFNP)
Jasjekleur OM1/OM2: Sinaasappel; OM3/OM4: Aqua; OM5: Groene kalk; OS2: Geel
Vezelrang OM5/OM4/OM3/OM2: Ongevoelige kromming; OM1: G.651

 

Optische Kenmerken van de Koorden van het Optische Vezelflard

 

Het Verlies van de schakelaartoevoeging LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ≤0.3dB
Het Verlies van de schakelaarterugkeer SMF: UPC≥50, APC≥60 (LC/SC/ST/FC/MU/MTRJ), UPC≥55, APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC/SC/ST/FC/LSH/MU), UPC≥35 (MTRJ)
Vermindering bij 1310nm 0.36dB/km
Vermindering bij 1550nm 0.22dB/km
Vermindering bij 850nm 3.0dB/km
Vermindering bij 1300nm 1.0dB/km

 

Milieukenmerken

Werkende Temperatuur -20~70℃
Opslagtemperatuur -40~80℃

 

 

Hoe te om tot de Koorden van het Optische Vezelflard opdracht te geven

 

1. Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Wijzetype: enige wijze (UPC en APC)/multiwijze (PC)
3. Kabeldiameter: 0,9/2,0/3,0 mm (kan aanpaste andere diameter)
4. Deklaagmateriaal: PVC/LSZH
5. vezeltelling: eenvoudig/duplex/etc. boort kern 4/6core/8 /12-kern/de kern kern uit/96 van 24core/48
6. Kabeltype: G652D/G657A1/G657A2 /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 /OM5
7. De lengte van het flardkoord: volgens uw vereiste

8.MPO/MTP de schakelaar zou ons moeten laten weten welke methode (het type/het B het type van /C van A), mannetje of wijfje, vezeltelling (4/8/12/16/24/32 vezel)

 

FQA:

 

1. Q: Bent u een fabrikant?

A: ja, zijn wij een fabrikant in Shenzhen, China

 

2. Q: Wat is uw MOQ?

A: MOQ kan PCs zijn 1, maar wij stellen voor om tot geen PCs opdracht te geven 1 omdat de kosten hoger zullen zijn zodat de prijs hoger zal zijn dan uw begroting.

 

3. Q: Wat is de prijs?

A: De prijs is volgens uw hoeveelheid. Nadat u uw hoeveelheid kent, zullen wij onze beste prijs voor u aanbieden. De grote Hoeveelheden zullen een zeer concurrerende prijs krijgen.

 

4. Q: Kunt u FOB- prijs opgeven?

A: ja kunnen wij, maar wegens de grootte en het gewicht is niet groot, zijn de meesten levering door lucht, DHL, TNT, UPC, FEDEX, enz. Zo het moeilijk om FOB- prijs te doen. De beste manier is ons te laten uw gedetailleerde specificaties kennen en hoeveelheid, zullen wij de vracht met productprijs voor uw verwijzing aanbieden.

 

Wij hebben zeer concurrerende prijs verschepende forwarder. Als uw hoeveelheid groot is en er dozens kartondozen zijn, kunnen wij vracht door overzees voor uw verwijzing berekenen.

 

EXW-de prijs of CFR-de prijs zal beter zijn. U kunt ons voor meer oplossing contacteren als u nodig hebt.

 

5. Q: Hoe is uw kwaliteit?

A: Onze productie is volgens CEI, de standaarddieproductie van Europa, bijna aan de stofvrije workshop wordt gesloten. Ingevoerd productiemateriaal en kwaliteitscontrolemateriaal. Het materiaal van MTP vooral Daisi.

 

Alle producten zijn 100%-test vóór levering.

 

6. Q: Wat is uw levertijd?

A: Wij hebben drie fabrieken in China. Één fabriek voor productie van de vezel de optische kabel, twee fabrieken voor flardkoord, PLC, ODF, adapter, dempers, enz.

Voor koord van het vezel het optische flard, kan de levertijd 2 -3 werkdagen voor 5000 PCs zijn. regelmatige producten die wij in voorraad hebben gehad. Wij kunnen een dringende orde voor u behandelen. Voor meer informatie, kunt u vrij voelen om ons te contacteren.

 

7. Q: Wat is uw garantie?

A: voor flardkoord, hebben wij 2 jaar garantie sinds levering, maar slechts verantwoordelijk voor niet kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade, kunnen wij het voor u voor vrij herstellen, maar de vracht zal door uw partij worden betaald.

 

8. Q: Wat is uw verpakking?

A: Wij gebruiken een internationaal de uitvoerpakket. maakte wat verpakking van verschillende producten voor uw verwijzing vast. Wij kunnen ook uw embleem op de verpakking drukken

 

9. Q: Kunt u OEM/ODM doen?

A: ja, kunnen wij. Wij zijn een fabrikant, keuren alle producten OEM /ODM goed. wij kunnen de Vertrouwelijkheidsovereenkomst ondertekenen.

 

10. Q: Kan ik een steekproef hebben?

A: Het hangt van welke producten, voor de adapter, demper, flardkoord, vlecht af, wij een steekproef voor u kunnen verstrekken voor vrij. Maar vracht door uw partij wordt terugbetaald die.

Voor grote waardeproducten, kunnen wij het voor vrije, steekproeflast en eerst terugbetaalde geen vracht aanbieden. nadat u een orde plaatste, zal de steekproeflast zijn teruggekeerd.

 

11. Q: Hoe kan ik opdracht geven tot?

A: 1. post naar verzendt ons of verzendt onderzoek. ken de productnaam, gedetailleerde specificaties, hoeveelheid. Verstrek uw adres ontvang als u ons wenst om vracht voor u te berekenen.

2. Nadat wij uw vereisten kennen, zullen wij onze beste prijs voor u, met levertijd aanbieden. De prijs is volgens uw hoeveelheid.

3. Wanneer u het citaat goedkeurt, zullen wij een Proformarekening met onze bankrekening maken.

4. Wij zullen de productie voor u schikken nadat wij de betaling ontvingen.

5. Alvorens wij levering zullen bevestigen ontvang informatie met u .and zal verzenden opnieuw het het volgen aantal naar u na levering.

6. Wij zullen ons beste proberen om aan uw eisen ten aanzien van samenwerking op lange termijn te voldoen.

 

12. Q: Wat uw betalingstermijn?

A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram in een keer. Voor grote die bedragen, kan 50% vooraf deponeren, 50%-saldo vóór levering wordt betaald.

 

Verpakking voor verwijzing:


De Duplexupc FTTB Koorden van het de Optische Vezelflard van OM3 10Gb 2

 

Contactgegevens
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Alice

Tel.: 0086-13534063703

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten