Thuis Producten

kabels van de vezel de optische verbindingsdraad

Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Van goede kwaliteit kabels van de vezel de optische verbindingsdraad voor verkoop
Zeer tevreden wij werken met uw bedrijf samen, hoog - kwaliteit, snelle levertijd, en de zeer goede dienst.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Wij stellen altijd met uw dienst en producten, zeker om een oude samenwerking tussen ons te hebben tevreden.

—— Eric Charles

Uw bedrijfoem dienst is zeer goed!

—— Pham Huu Thang

uw kabel materiële zeer aardige kwaliteit

—— Abdule

Ik ben online Chatten Nu

kabels van de vezel de optische verbindingsdraad

(29)
China Trekkend uniboot Aqua-van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van de kabellc Schakelaar Kabels 3 meet Diameter 50/125 2,0 fabriek

Trekkend uniboot Aqua-van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van de kabellc Schakelaar Kabels 3 meet Diameter 50/125 2,0

Trekkend uniboot Aqua-van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van de kabellc Schakelaar Kabels 3 meet Diameter 50/125 2,0 LC is een kleine schakelaar van (SFF) van de vormfactor en is ideaal voor hoogte - ... Read More
2019-05-27 09:48:45
China Kabels die van de de Vezel de Optische Verbindingsdraad van de Aquakleur OM3 de Duplex van Typeconnetors LC trekken fabriek

Kabels die van de de Vezel de Optische Verbindingsdraad van de Aquakleur OM3 de Duplex van Typeconnetors LC trekken

kabels van de de vezel de optische verbindingsdraad van de aquakleur OM3 met het trekken van de duplex van typeconnetors LC Trekken van typeschakelaar is nieuwe ontworpen producten, en het ontving zeer goede ... Read More
2019-05-24 18:04:03
China Trekkrachttype UNIBOOT LC het koord Multiwijze Duplexom3 van het Vezel Optische flard - 150 LSZH Materiaal fabriek

Trekkrachttype UNIBOOT LC het koord Multiwijze Duplexom3 van het Vezel Optische flard - 150 LSZH Materiaal

Trekkrachttype UNIBOOT LC het koord Multiwijze Duplexom3 van het Vezel Optische flard - 150 LSZH Materiaal Het trekken van de schakelaar van typeuniboot is een nieuw en zeer heet verkooptype op dit ogenblik in ... Read More
2019-05-24 17:45:54
China Sc - van de de Wijze duplexvezel van LC Multi Optische de Verbindingsdraadkabels OM3 - 300 Aqua Kleur fabriek

Sc - van de de Wijze duplexvezel van LC Multi Optische de Verbindingsdraadkabels OM3 - 300 Aqua Kleur

Sc - de multiwijze duplexom3 van LC - 300 optische de vezelkabel van de aquakleur De normale duplexschakelaar van het flardkoord LC zal klem hebben, maar Sc-de schakelaar heeft niet clipe op het, als u klem ... Read More
2019-05-24 17:25:06
China Van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van Sc UPC Kabels 12 Kernvezel Pigail 0.9mm voor de Netwerken van de Gegevenstransmissie fabriek

Van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van Sc UPC Kabels 12 Kernvezel Pigail 0.9mm voor de Netwerken van de Gegevenstransmissie

De netwerken van de gegevenstransmissie gebruiken van de kernvezel pigail 0.9mm van Sc UPC 12 de vlecht van de de kernsector van Sc 12 Inleiding: koord van het vezel het optische flard 1, FC, SC, LC, ST 2, pvc, ... Read More
2018-04-13 15:08:24
China 3M-van het de Vezel Optische Flard van Sc het Koord Enige Wijze, Openluchtftth-Dalingskabel voor LAN fabriek

3M-van het de Vezel Optische Flard van Sc het Koord Enige Wijze, Openluchtftth-Dalingskabel voor LAN

Van het de Dalingsflard van Sc UPC 3M de Openluchtftth van de Kabelsc Singlemode Simplex Zwarte kleur Specificatie Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB Terugkeerverlies: ≥55dB Duurzaamheid; ≥1000 tijden Werkende ... Read More
2018-04-13 15:08:24
China De openluchtkabels van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van FC UPC 3M voor Telecommunicatienetwerken fabriek

De openluchtkabels van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van FC UPC 3M voor Telecommunicatienetwerken

FC UPC 3M de Openluchtftth van de Kabelfc PC van het Dalingsflard Singlemode Simplex Zwarte kleur Specificatie Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB Terugkeerverlies: ≥55dB Duurzaamheid; ≥1000 tijden Werkende temperatuur... Read More
2018-04-13 15:08:24
China 200M de Openlucht van de de Kabels Singlemode Simplexg657a FC FC Vezel van de Vezel Optische Verbindingsdraad Optische Kabel fabriek

200M de Openlucht van de de Kabels Singlemode Simplexg657a FC FC Vezel van de Vezel Optische Verbindingsdraad Optische Kabel

200M Openluchtfc/upc-fc/upc FTTH de Kabel Singlemode Simplexg657a Zwarte kleur van het Dalingsflard Specificatie Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB Terugkeerverlies: ≥55dB Duurzaamheid; ≥1000 tijden Werkende ... Read More
2018-04-13 15:08:24
China 500 Meters van Sc UPC 2 van de de Vezel Optische Kabel van de Kern de Enige Wijze Enige Wijze Duplexg657a fabriek

500 Meters van Sc UPC 2 van de de Vezel Optische Kabel van de Kern de Enige Wijze Enige Wijze Duplexg657a

500 meters van Openluchtsc UPC 2 van de het Flardkabel van de Kernenftth Daling Singlemode Duplexg657a Zwarte kleur van Sc Specificatie Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB Terugkeerverlies: ≥55dB Duurzaamheid; ≥1000 ... Read More
2018-04-13 15:08:24
China 100M van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van Sc de Simplexftth Kabels Singlemode Simplexg657a voor Openlucht fabriek

100M van de de Vezel Optische Verbindingsdraad van Sc de Simplexftth Kabels Singlemode Simplexg657a voor Openlucht

100M de Openlucht van het de Dalingsflard van Sc Simplexftth Singlemode Simplexg657a Zwarte kleur van de Kabelsc Eigenschap Geschikt voor telecommunictionnetwerken Type: FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO, SMA, ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|